Kobieta rozwiodła się z dobrym facetem i nie żałuje tego, ponieważ „MIŁOŚĆ” jest na pierwszym miejscu

– Janice, jesteś tam?
– Do usług, proszę Pana.
– Wejdź do Manosfery.
– Oczywiście. Jak mogę Panu dzisiaj pomóc?
– Daj mi trochę tych randkowych bzdur.
– Nie ma sprawy, proszę Pana.

 

Kobieta PRZYZNAJE, że rozwiodła się z dobrym facetem i nie żałuje tego, ponieważ „MIŁOŚĆ” jest na pierwszym miejscu

Rozwód z dobrym mężczyzną – Demi De La Nuit
Pokusa rozwodu –  Emily Gould

– Zostawiłam dobrego faceta. Zostawiłam faceta, na którego wszyscy patrzą i mówią, że to jest tata, to jest mąż, tak powinno być. Zmywał naczynia, sprzątał dom, odwoził dzieci do szkoły, pracował cały dzień, dobrze zarabiał, utrzymywał nas. Tak, mieliśmy swoje problemy, ale był dobrym facetem.

MHD: Witajcie na kanale Manosphere Highlights Daily. Wczoraj opublikowaliśmy film, w którym kobieta wyjaśniła, w jaki sposób kobiety wykorzystują swoją seksualność, aby złapać mężczyzn w pułapkę, zabezpieczyć się finansowo, a następnie zostawić go na pastwę losu. Wspomniała również o tym, jak wpływa to na dobrych mężczyzn, którzy cierpią z powodu takiego zachowania. W tym filmie idziemy o krok dalej, zagłębiając się w mentalność i konsekwencje, jakie ponoszą kobiety, które wykazują takie zachowanie. Bez zbędnej zwłoki, zacznijmy tę atrakcję!

Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

– Pomyślałam, że opowiem przez chwilę o rozwodzie, przez który przechodzę. Bo jestem pewna, że tak, jak ja znalazłam tutaj kilka przydatnych rad, tak inni ludzie mogą odnieść się do mnie. Byłam mężatką przez 10 lat. Wyszłam za mąż młodo. Miałam 21 lat. Było to zaledwie 3 dni przed moimi 21. urodzinami. Miałam już dziecko. Miał 8 tygodni w dniu naszego ślubu. Pamiętam, że od początku czułam, że moje małżeństwo jest tymczasowe, że nie uda mi się go utrzymać. Nie wiedziałam co to za uczucie. Po prostu wydawało mi się, że to strach. Ale poniekąd manifestowało się to przez następne 10 lat. I oto jesteśmy, 10 lat później, przechodzimy przez rozwód.

– To kluczowa informacja, chłopaki. To, co mówi, naprawdę trafia w sedno tego, jak zarówno społeczne i kulturowe oczekiwania mogą wpływać na to, jak długo trwają związki. Chociaż wiedziała, że jej małżeństwo ma datę ważności, wytrwała w nim przez solidne 10 lat. Dlaczego?

– Dlaczego?

MHD: Częścią tego była chęć zachowania pozorów, aby zachować twarz zarówno przed swoją rodziną, jak i jego. Brzmi to trochę jak małżeństwo pod przymusem ze względu na ciążę, biorąc pod uwagę, że wyszła za mąż, gdy dziecko miało zaledwie 8 tygodni. Ma to sens, że wytrzymała do końca, aby opiekować się dzieckiem. Domyślam się więc, że nigdy nie planowała mieć dziecka z tym facetem i zawsze miała ochotę być z innymi mężczyznami. Mówiła o tym Ali Wong.

Ali Wong: To bardzo denerwujące dla osoby takiej jak ja, ponieważ myślę o zdradzeniu mojego męża. Moja mama tego nie rozumie. Nie może odnieść się do tych uczuć, chęci zabawiania się poza małżeństwem, ponieważ jest imigrantką, która urodziła się w 1940 roku. Ja, z drugiej strony, poznałam całą obsadę The Avengers.

Kobiece etapy niewierności – Michelle Langley

MHD: Zaprezentowaliśmy wam typowy film przedstawiający przeciętnie wyglądającą 15-letnią dziewczynę, na którą zwracają uwagę setki facetów. Mentalność typu „zawsze mogę mieć kogoś lepszego” kształtuje się w młodym wieku.

Hipergamia opiera się na zwątpieniu - „Czy on naprawdę jest najlepszym facetem, jakiego mogę zdobyć? Na jakiego mnie stać?”

– Więc tak naprawdę [on] nie rozpoczął tego procesu. Wydaje mi się, że byłam to bardziej ja, ponieważ zawsze szukałam kogoś innego, bo nie wiedziałam, jak być kochaną lub jak przyjąć miłość od kogoś. Kiedy on o mnie walczył, ja go odpychałam. Nigdy tak naprawdę nie zaakceptowałam szczęścia. Zostawiłam dobrego faceta. Zostawiłam faceta, na którego wszyscy patrzą i myślą, że to jest tata, to jest mąż, tak powinno być.

Zmywał naczynia, sprzątał dom, odwoził dzieci do szkoły, pracował cały dzień, dobrze zarabiał, utrzymywał nas. Tak, mieliśmy swoje problemy, ale był dobrym facetem.

MHD: Mówiłem to naprawdę wiele razy na tym kanale. Dobry mężczyzna może sprawić, że kobieta poczuje się źle, ponieważ nie jest dobrą kobietą. Niegrzeczny chłopiec sprawia, że czuje się lepiej, ponieważ zdejmuje z niej presję bycia dobrą kobietą. Kobiety potrzebują wiarygodnego [przekonującego] zaprzeczenia. Kobiety potrzebują wymówek, by usprawiedliwić swoje złe, niemoralne zachowanie. Jeśli ona wystąpi o rozwód, to ty musisz być narcyzem. Jeśli zabierze ci dzieci, musisz być stosującym przemoc mężczyzną, ponieważ kobiety nie radzą sobie z byciem postrzeganymi jako okropne osoby. Dlatego wstyd miał ogromny wpływ na zachowanie kobiet i trzymał je w ryzach w przeszłości. A w dzisiejszych czasach kobiety są z niego zwolnione. Te wymówki są dokładnie tym, o czym mówiła kobieta we wczorajszym filmie.

Karyn Seitz: A potem nagle słyszysz „Cóż, to wina mojej przeszłości z mężczyznami, zanim cię poznałam” lub „To wina mojej relacji z ojcem”, lub „Mam naprawdę niską samoocenę i tak naprawdę nie wiem, co lubię”. Wszystkie te wymówki pojawiają się znikąd. Smutne jest to, że dobrzy mężczyźni chcą wierzyć swoim żonom, widzą w nas dobro, a potem dają się nabrać na te historyjki. W komentarzach do niektórych z tych filmów, w których mężczyźni mówią mężczyznom: „Oto, co musisz zrobić, aby twoja żona ponownie zaangażowała się w seks”, „Zacznij ją podrywać” i tym podobne, są wypowiedzi kobiet, które komentują je w stylu „Tak! Chciałabym, żeby mój mąż to wiedział”. Jednak prawda jest taka, i wszystkie o tym wiemy, drogie panie, że jeśli oni robią te rzeczy, to nadal nas to nie uszczęśliwia i nadal ich obwiniamy. „Nie robisz tego dobrze” i „Cóż, nie miałam TEGO na myśli”, i „Nie, może nie tego chcę”. I to jest po prostu robienie kompletnych wariatów z dobrych mężczyzn.

Dlaczego kobiety chcą seksu – Karyn Seitz
Profilaktyka w relacjach – część I | Rollo

– Jestem tutaj, aby powiedzieć ci, że zostawienie dobrego faceta jest w porządku. Nie zostawaj z nim dlatego, że to dobry facet. Odejdź, bo to nie jest facet dla ciebie. Odejdź, bo musisz być szczęśliwa. Bo jeśli nie czujesz, że go kochasz, to kogo obchodzi, czy jest dobrym facetem. To brutalna rzeczywistość, z którą muszę się teraz zmierzyć. Jestem też oceniania przez wielu ludzi. Ale zostawienie dobrego faceta jest w porządku. Mam nadzieję, że to wam pomoże. Bo nikt nie spojrzał mi prosto w oczy i nie powiedział: „Zostawienie dobrego faceta jest w porządku”.

MHD: Głupota. Oczywiście, że nie. Tylko głupiec spojrzałby ci prosto w oczy i powiedział, że w porządku jest zostawić swojego dobrego męża, z którym jesteś od 10-ciu lat, i ojca twojego dziecka. To samolubne zachowanie sprawiło, że małżeństwo stało się niczym więcej jak tylko żartem. Kobiety opuszczają dobrych facetów już od jakiegoś czasu. A kiedy angażują się w takie zachowanie, często nie biorą pod uwagę konsekwencji swoich działań. Istnieje wiele przyczyn i skutków takiego postepowania. W następnym klipie pokażemy wam, jak to wygląda.

– OK, HomeGirl wróciła do puli randkowej. Krótkie podsumowanie. Byłam mężatką przez jakieś 13 lat. To brzmi źle. Byłam mężatką przez 13 lat. Mój były i ja jesteśmy w dobrych stosunkach, ale rozwiedliśmy się w 2020 roku. Oczywiście w czasie pandemii. A potem tak naprawdę nie skupiałam się na randkowaniu aż do niedawna. Mam 37 lat.

Nie zdawałam sobie sprawy, czym stało się randkowanie.

I szczerze mówiąc – kieruję to do wszystkich z was, którzy są singlami i są na tej scenie randkowej od jakiegoś czasu – jest mi strasznie przykro. O mój Boże! Nie zrozumcie mnie źle, to świetna zabawa, jeśli zabawa jest tym, czego szukasz. Ale dlaczego tak trudno jest znaleźć prawdziwe związki i ludzi, którzy po prostu chcą, no nie wiem, wziąć ślub i takie tam.

MHD: Namieszałyście w umysłach mężczyzn nastawionych na małżeństwo, a teraz dziwicie się, że ci mężczyźni nie chcą się już żenić? Dlaczego, do jasnej cholery, chcesz się żenić, skoro na własnej skórze przekonałeś się, że przysięgi małżeńskie nie mają żadnej wartości? Przysięga małżeńska powinna być obietnicą, której należy dotrzymać, prawda? Jeśli więc twoja żona zdecyduje się na rozwód nawet po tym, jak dotrzymałeś swojej przysięgi, to rodzi to pytanie, czy przysięga była bez pokrycia, bez znaczenia, czy tylko dla celów rozrywkowych. Co gorsza, rozwiedzie się z tobą, wydyma w sądzie i zabierze ci pieniądze, na które nawet nie zasługuje. Nie słyszycie tych feministek narzekających na nierówność na sali sądowej, czyż nie? Kobiety są nagradzane za niesłuszne rozwody z mężami. Kobiety są nagradzane za bycie okropnymi matkami. Jakie są korzyści dla mężczyzn? To jakiś żart! Współczesne małżeństwo to żart! Nie żeń się!

Tupet tych kobiet pytających, gdzie są dobrzy mężczyźni, zwłaszcza gdy to one się z nimi rozwodzą – takich rzeczy nie da się zmyślić. Dlatego nazywamy je agentkami chaosu. W przypadku kobiet nie chodzi o to, co jest moralnie dobre lub złe, ale o to, co jest przyjemne.

– Bo jeśli nie czujesz, że go kochasz, to kogo obchodzi, czy jest dobrym facetem.

MHD: W kontekście, w którym nie kładzie się nacisku na honor, kodeks moralny oraz brak niezawodności i zaufanie, budowanie i podtrzymywanie związku staje się prawie niemożliwe. Dlatego nie możesz być zaskoczona, nie możesz być rozłoszczona, że mężczyźni nie chcą uczestniczyć w tej głupocie. Ponieważ ta gra nie jest warta świeczki. Manosfero, działamy. Chrońcie się przez cały czas.

Zobacz na:  Atrakcyjność nie jest kwestią wyboru i świadomej decyzji – David DeAngelo
Ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej – Rian Stone
Zaledwie garstka mężczyzn rozumie ten aspekt kobiet
Każda nieszczęśliwa żona jest ofiarą gwałtu – Archwinger

 

 

Kobieta rozwiodła się z dobrym facetem i nie żałuje tego,ponieważ „MIŁOŚĆ” jest na pierwszym miejscu

https://rumble.com/v4utfmo-kobieta-rozwioda.html