Młode kobiety są zbyt niedojrzałe, aby poradzić sobie ze swoją mocą seksualną – Bret Weinstein

– Janice, słyszysz mnie?
– Do usług.
– Co mamy na dziś w programie?
– Przesyłam obraz.

Bret Weinstein: To zbyt dużo władzy, to jak… wiesz, nie życzyłbyś sobie, by ktoś, kto dopiero uczy się prowadzić samochód, dostał do rąk bolid Formuły 1.
Bridget Phetasy: Zgoda.
Bret Weinstein: Nie ma opcji, że wyjdą z tego cali i zdrowi, zgoda?
Bridget Phetasy: Tak, dokładnie to dzieje się z kobietami.

Młode kobiety są zbyt niedojrzałe, aby poradzić sobie ze swoją mocą seksualną

MHD: Młode kobiety są zbyt niedojrzałe, by ujarzmić swoją seksualną władzę. jak twierdzi Bret Weinstein. Witam w kolejnym odcinku  Manosphere Highlights Daily, propsy dla Breta Weinsteina za ten materiał. Jakiś czas temu omawialiśmy w naszym programie to oto nagranie.

BP: Nie obchodziło mnie, że facet mnie olewał. Nie obchodziło mnie, gdy zostawiał mnie w środku nocy, czy gdy kazał mi wyjść.

Jeden z moich największych żalów – Bridget Phetasy

MHD: Bret wykonał świetną robotę przeprowadzając wywiad z Bridget Phetasy, gdzie zagłębiał się w temat rozwiązłości seksualnej, monogamii, kobiecej wartości itd. Zachęcam do obejrzenia całego wywiadu.  Zasługi dla tego, kto na nie zasłużył. Bridget Phetasy uczyniła coś, czego większość kobiet nigdy nie zrobi, bo to wymagałoby przyjęci prawdy na klatę, a ta może boleć. Potrzeba, by więcej kobiet zabrało głos, ponieważ ta sprawa jest poważna. Młode kobiety są na pierwszej linii, jeśli chodzi o proliferację kultury przelotnych związków i wspomniany wywiad Weinsteina to czyste złoto. Czas przejść do tematu, bo robota czeka. Jesteśmy przecież mężczyznami, prawda?

BW: Jest to niefortunny trik, który Wszechświat zastosował wobec kobiet, a mianowicie, że ich seksualna władza, której powody nie tak trudno wydedukować, ich seksualna władza osiąga swe apogeum, kiedy wchodzą w dojrzałość. Zgoda?

BP: Tak.

BW: Mówimy o kobietach, które dzierżą potężną władzę specyficznego rodzaju. Piękna kobieta, jest w stanie zawładnąć pomieszczenie pełnym ludzi, zgoda? Wysyłając sygnały seksualne do różnych osób i doprowadzając do konfliktów itd. Zgoda? To jest duża władza. W czyich jest ona rękach? Otóż w rękach osoby, która szczerze mówiąc, jest zbyt młoda, by wiedzieć, co z taką władzą zrobić. Żadna 18-letnia dziewczyna nie powinna mieć takiej władzy.

Huśtawki i Piaskownice – zasady w Kobiecej Matrycy Społecznej – Ian Ironwood
Męska matryca społeczna: powrót do piaskownicy – Ian Ironwood

MHD: Jak rzekł wujek Ben: “Z wielką mocą [władzą] wiąże się wielka odpowiedzialność!” Dlatego też ta moc/władza powinna znajdować się w odpowiedzialnych rękach osoby, która jest na tyle dojrzała, że rozumie z czym wiąże się owa moc. Popełniliśmy materiał wideo na temat pewnej 15-latki. Tylko spójrzcie.

“Chciałem napisać, że jesteś zajebiście perfekcyjna.”

“Jesteś super ładna i mas fajny wajb, więc jeśli…”

“Jak ktoś taki jak ja może zwrócić na siebie uwagę tak ślicznej dziewczyny jak ty?”

“Hej, jesteś taka śłiczna”. Zamiast “l” napisał “ł”.

“Jesteś superatrakcyjna i wyglądasz na supermiłą osobę. Życzę ci miłego dnia”

“Chciałem tylko napisać, że jesteś niesamowicie atrakcyjna”. Jestem niesamowicie atrakcyjna?

“Yo, zobaczyłem cię na moim fanpege’u i pomyślałem, że jesteś szalenie atrakcyjna“. Co chłopaki mają z tym “szalenie”?

“Szalenie atrakcyjna. Szalenie”.

MHD: Przeciętnej urody 15-latka jest wstanie przyciągać zainteresowanie setek,

tysięcy kolesi zwykłym filmikiem nie ruszając się z pokoju. Nie jest świadoma, że to może prowadzić do problemów ze zdrowiem psychicznym, zwłaszcza w przyszłości. Stąd te wszystkie niskiej jakości kobiety o urojonym poczuciu wartość, ponieważ nie wykształciły zdolności, zdolności budowania związków. Popadają w uzależnienie – kilka selfie, jakaś rolka i tylko patrzeć, jak skrzynka pęka od prywatnych wiadomości.

Prawda o samoocenie kobiet i dlaczego TY masz władzę

BP: To jest właśnie to, o czym przez lata żartowałam, dlaczego nie mogłam ubierać się na czerwono. Nie widziałam… Zawsze, gdy ubierałam się na czerwono, zawsze kończyło się to upiciem się i płaczem. Miałam wtedy naście lat, byłam późną nastolatką czy wczesną dwudziestolatką i dopiero kiedy miałam te trzydzieści, trzydzieści parę lat, mogłam swobodnie założyć coś czerwonego i panować nad sobą, w pełni wykorzystując swoją władzę.

MHD: Czy wy też otrzymywałyście tyle atencji w swojej czerwonej kiecce mając te 32 lata tak samo, jak kiedy miałyście te 21 lat? To właśnie moment, kiedy zbliża się nieuchronna ściana i kobieta musi sobie umieć radzić z faktem, że jest już mniej atrakcyjna dla mężczyzn. Traci wtedy siłę przyciągania faceta, którego pragnie, ponieważ mężczyźni naturalnie preferują młodsze randki. To, co Bridget powiedziała, jest kluczowe. To, jak się ubierasz, ma wpływ na to, jakiego typu uwagą będziesz darzona. Dlatego właśnie rodzice są tacy potrzebni, zwłaszcza ojciec. Gdyby kobiety zaczęły ubierać się bardziej skromnie i przestały eksponować się w Sieci, darzone byłyby innym typem uwagi. Ale one tego nie chcą. Społeczeństwo powiedziało kobietom, by się zbuntowały przeciwko wszystkiemu, co dla nich dobre, dlatego czeka ich los podobny do losu Pauliny Porizkovej.

Ojciec kobiety jest jedynym mężczyzną dającym jej walidację w celach innych niż seks

BW: To zbyt dużo władzy, to jak… wiesz, nie życzyłbyś sobie, by ktoś, kto dopiero uczy się prowadzić samochód, dostał do rąk bolid Formuły 1.

BP: Tak.

BW: Nie ma opcji, że wyjdą z tego cali i zdrowi, zgoda?

BP: Tak, dokładnie to dzieje się z kobietami.

BW: Dokładnie. I to nie jest ich wina.

BP: Nie, sama dorastałam w latach kobiecej emancypacji seksualnej, to były takie czasu, gdzie kobiety dzierżące zbyt dużo władzy były wykorzystywane.

BW: Dokładnie tak. Wykorzystywane przez kogo? Mianowicie mężczyzn skłaniający kobiety by używały tej władzy frywolnie. Zgadza się?

MHD: Często o tym mówimy, to górni 10 czy 20 proc. mężczyzn. To są ci, którzy… To oni najwięcej korzystają na kobiecej rozwiązłości. Kobieta przyciąga wielu facetów, i odrzuca dużą część z nich by iść do łóżka z Chadem czy Tyronem [seksowne łajdaki]. Kojarzycie tę 18-latkę?

Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

Brian Atlas: Devan, sportowiec, metr dziewięćdziesiąt wzrostu, z Vegas Podzielisz się nim, to moje pytanie?
– Nie, nie ma mowy.
BA: Na pewno ma inne.
– Nie sądzę…
BA: Myślisz, że nie? Nie rozmawiacie ze sobą, jest trochę… Na pewno ma inną.
– Myślę, że nie.
BA: Tak myślisz?
– Mam nadzieję, że nie.

STREFY Relacji Damsko Męskich | hoe_math

MHD: Koleś dostał to, czego chciał. Nie ma powodów, by się z nią bliżej wiązał, ponieważ w kolejce następne laski. Dlatego ona go tak pragnie. Ponieważ każda go pożąda. Jednak wiele dziewczyn nie rozumie, że jej pusia nie ma władzy, by go przy sobie zatrzymać. zwłaszcza do poważniejszego związku.

BW: Znów, kobiety posiadają niesamowitą władzę seksualną, która ostatecznie nic im nie daje, w sensie, że tej władzy czysto seksualnej nie jest w stanie wykorzystać produktywnie taka młoda kobieta. Oczywiście może zrujnować nie jeden związek, ale dopiero w czasach współczesnych mała grupka kobieta zamieniła tę władzę skapitalizowała, zgoda?

Z powodzeniem skapitalizowały tę władzę. Zmierzam do tego, że ponieważ tego typu moc [władza], która wywodzi się z atrakcyjności seksualnej, nie ma nic wspólnego z budowaniem związków, jej siła w tym zakresie jest ograniczona, a gdy młoda kobieta odkrywa, że posiada tę ogromną moc uwodzenia mężczyzn i doprowadzania ich do zmiany zachowania itd., to jest coś, czemu trudno się oprzeć kobiecie, która w sobie tę moc odkrywa.

MHD: Seks jest przereklamowany. Stąd te wszystkie dziewczyny wylewające żale na TikToku, ponieważ nie rozumieją, że wymaga wysiłku zbiorowego sprawienie, że Chad czy Tyrone zbuduje z nią związek. Kobiety muszą zacząć praktykować solidarne dziewictwo i podarować je wyłącznie temu, który jej się w pełni odda [formalnie zaangażuje]. Mężczyźni żenili się, by zyskać dostęp do pusi. Po co kupować całą krowę, skoro możesz mleko mieć za darmo? Nie masz nic, co może Chada czy Tyrone’a skłonić do małżeństwa, czy skłonić do małżeństwa mężczyznę w ogóle. Dlatego też to kobiety powinny zmienić tę kulturę przelotnych związków, jako że to one ją napędzają. Koniec końców to one są strażniczkami dostępu do seksu. Manosfera nigdy nie śpi. Miejcie się na baczności na każdym kroku.

 

Młode kobiety są zbyt niedojrzałe, aby poradzić sobie ze swoją mocą seksualną

https://rumble.com/v4ofc42-mode-kobiety.html