Jak współczesne kobiety niszczą “miłych facetów”

Jak współczesne kobiety niszczą miłych facetów

Witam, miło mi was znów widzieć. Mam nadzieję, że jesteście skoncentrowani i realizujecie swój plan. Dziś dla odmiany coś innego – poględzę sobie trochę. Tytuł odcinka: Jak kobiety niszczą miłych facetów i zmieniają dobrych mężczyzn w niekochające psy. Zdrówko! Zdrówko!

Starałem się odszukać jakieś nagranie, na którym kobieta porusza ten temat, gdzie mówi, jak to niektórzy mili faceci, dobrzy kolesie, dobrzy mężczyźni, którzy szczerze kochali… Tak, byli zakochani, kochali kobiety, po pewnym czasie przez kobietę czy kobiety zmieniają swój sposób postrzegania kobiet.

Koniec bycia Miłym Gościem! – dr Robert Glover | Sprawdzony plan na zdobycie tego, czego chcesz w miłości, seksie i życiu

Z miłych gości, dżentelmenów, szczerze kochających kobiety zmieniają się w seksualne psy, którzy zmieniają kobiety jak rękawiczki, którzy bez skrupułów zaliczają kolejne kobiety, bezustannie i bez opamiętania obracają laski. Zapewne w którymś momencie taki facet zorientował się, że tym kobietom nie zależy, robią wszystko pod siebie, a kiedy ja obdarowuję ją uczuciem, ona za każdym razem mnie spala.

Zapewne przechodzi mu przez głowę myśl, że może by tak zmienić podejście, może inaczej podejść do tych piep*zonych lasek. Niektórzy faceci nadal randkujący i świadomi natury pewnych kobiet, tacy uczestniczą w rynku randkowym bardziej jak dzikusy niż wcześniej.

Sypiają z laskami a potem znikają [ghostują ją], traktują kobiety jak śmieci, wykorzystują fakt, że niektóre kobiety lubią być traktowane w określony sposób. Stąd postępują tak, a nie inaczej. Wiecie, co jest w tym najsmutniejsze? Gdy mężczyzna uświadomi sobie naturę kobiet, dla takiego staje niemożliwe ponowne jakiekolwiek kochanie kobiet. To nie tak, że zatracili uczucia, raczej uświadamiają sobie, że zostali wychowani w wyobrażeniu, iluzji, zaprogramowanym wyobrażeniu czym są miłość, romansowanie, związek, czy nawet same kobiety.

Dlatego też niektórzy mężczyźni, gdy odkryją prawdę, wpadają w gniew. Wpadają we wściekłość i przeklinają cały świat. Znacznie potężniejsze jest jednak, by uświadomić sobie, że zostałeś okłamany. Łatwo zaakceptować, że świat i kobiety są, jakie są, ale uświadomienie sobie, że wierzyłeś w mit, bo cię okłamywano…

Wszystkie te piosenki miłosne, filmy romantyczne, komedie romantyczne… Te wszystkie romansidła, do diabła z tym g*wnem. Wszystkie te baśnie i bajki, które obejrzałeś, usłyszałeś czy przeczytałeś, czy też tobie czytano, gdy dorastałeś, zaprogramowały masę mężczyzn, by uwierzyli w te bajki.

Gdy facet nabiera lat i wchodzi na rynek randkowy, trafia na tak dzikie, beznamiętne kobiety, jakieś wycieradło też się trafi.

(Dzi*ki, szm*ty, utrzymanki, blachary i co tam jeszcze)

Trochę tego dla urozmaicenia. Niektórzy faceci na własnej skórze przekonują się, że chwila, chwila, że te wszystkie bajeczki o miłości, w których duchu ich wychowano, to jedna wielka ściema i kłamstwo. Kobiety wcale takie nie są, kobiety są bardziej o takie:

“Jestem wolna, singielką i gotowa na łechtanie”

“Jeśli chcę sprzedawać swoją pusię, to w czym problem?”

“Kobieta musi mieć wielu, wielu partnerów”.

Jak zdradzać i nie dać się złapać – Shallon Lester

Jej niepewność! Fluktuacje kompleksów! Jezu! Takie laski napotykałem przez większość mojego dorosłego życia. Taka jest rzeczywistość. Jest kilka powodów, dla których nie byłem w stanie znaleźć nagrania, gdzie kobieta porusza ten temat ze wspomnianej perspektywy, co oczywiste, wszak kobieta nie ma takiej perspektywy i nie rozumie tego.

Rzecz w tym, że gdy zaczniesz wystarczająco rozumieć kobiety, tracą one swój pewien urok. Jeśli rozumiecie, co mam na myśli. Życie w świecie niebiesko pigułkowej iluzji kinowej fantazji efektów specjalnych udającej rzeczywistość, która dopuszcza pewną fałszywość, w tym świecie niektórzy faceci postrzegają kobiety w magicznym świetle, stąd idą oni w świat z otwartą duszą i dłonią na przyrodzeniu w poszukiwaniu miłości. W poszukiwaniu miłości.

Wielu z tych miłych gości, dżentelmenów, doskonale rozumie, że niektóre kobiety są zepsute, ale nie pojmują całościowej natury kobiety oraz czego uczy się kobiety współcześnie. To jest kluczowa sprawa. czego uczy się kobiety, ponieważ ten facet, ci faceci, widzą kobiety w magicznym świetle, magicznym świetle kobiety wyniesionej na piedestał. Darujcie sobie…

Ci mężczyźni nie rozumieją, że idą w świat, by w sensie tradycyjnym poszukać sobie żony, kobiety, znaleźć dobrą, kochającą kobietę, których jak go nauczono, jest multum. Jednak kobiety, na które trafiają, uczy się, by być inną, nowoczesną, wyzwoloną, bardziej wolną, otwartą umysłowo, by nie wychodziła za mąż, by nie miała dzieci, by nie chciała być gospodynią domu. Do śmieci z tym. Bądź niezależną kobietą czy co tam.

Stąd tak wielu mężczyzn wkracza radośnie do tego świata z oczami pełnymi błysku w poszukiwaniu owych promieniujących jaśniejących kobiet-diamentów, a trafiając wyłącznie na zwykłe kobiety, z których niektóre są do cna dzikuskami. Kończy się to tym, że wielu z nich zaczyna patrzeć na życie w inny sposób.

Po całkowitym odłączeniu: Trzeba przeżuć przed połknięciem.

Uświadamiają sobie, że cały czas byli głupcami, że zakładali, że kobiety w ten sam sposób zapatrują się na te sprawy. Nie byli świadomi, że w szkołach, na studiach, uniwersytetach w programach telewizyjnych, w mediach społecznościowych kobiety uczy się, by były takim nowoczesnymi, postępowymi kobietami.

Zadajcie sobie pytanie: gdzie są nauki dla mężczyzn, gdzie uczy się mężczyzn rozumienia tej współczesności? Okazuje się, że takowe nie istnieją

Rzecz w tym, by trzymać mężczyzn w wierze w tradycyjne wartości, którzy winni szukać sobie tradycyjnych kobiet, bo to utrzymuje mężczyzn w tym tradycyjnym nastawieniu. Natomiast kobiety uczy się, by takie właśnie nie były, nie ma znaczenia, czego pragnie facet, niech dalej za tym goni.

Władza leży w ich pogoni za tobą, niech tego pragną, ale jako kobieta rób swoje. Całe to ględzenia miało na celu dojście do tego, co następuje. Ponieważ wiele współczesnych kobiet ma wybór, wiele z nich wybiera faceta, z którym chce się związać, a nie dlatego, że go do czegoś innego potrzebuje poza seksem, towarzystwem czy co tam innego.

Stąd wiele kobiet niemających faceta jasno stawiającego swoje wymagania, jest gotowa gonić lub dać się gonić przez takowych facetów. Ale facet niestawiający sprawy jasno i bez ceregieli, taki zostaje odsunięty na bok, bo jest zbyt miły. Jako nowoczesna kobieta, ona czegoś chce, jak tego chce i kiedy tego chce. Jeśli taki nie umie czytać jej sygnałów… łatwo może się zagubić.

Otóż wraz z czasem i nowymi informacjami wielu facetów uczy się i zaczyna rozumieć, jak to wygląda. Czy to z własnego doświadczenia, czy z wiedzy zdobytej skądinąd, mężczyźni zaczynają rozumieć, że kobieta dosłownie ma to gdzieś. Troszczą się wyłącznie o siebie.

Zatem owa magiczna aura, w której niektórzy mężczyźni postrzegali kobiety, nagle znika. Rozpływa się. Oczywiście dla większości mężczyzn ona wciąż istnieje, ponieważ nadal wierzą w tę czy inną iluzję, ale w przypadku większości mężczyzn, gdy owa aura znika, kiedy wreszcie do nich dociera, uświadamiają sobie tę maksymę, że “ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej“, uświadamiają sobie istnienie hipergamii, przekonują się, że mnóstwo kobiet otwarcie mówi, że nie potrzebuje ich jako mężczyzn.

Gdy to już nastąpi, wielu mężczyzn dochodzi do wniosku, że po co mają marnować tyle czasu będąc głupcami, dla kobiet, które w ogóle nie wykazują nimi zainteresowania. Wielu uświadamia sobie, jaką władzę posiądą, jako mężczyzna, gdy też przestanie się troszczyć. Nawet faceci, którzy zostali na rynku randkowym, zaczynają zmieniać swoje podejście o 180 st.

Przestają gonić za kobietą i każą jej gonić za sobą, zamiast to niej simpować, każą jej być simpem. Dochodzą do wniosku, że zamiast szczerze okazywać swoje uczucia, które są później wykorzystywane i porzucone stając się nieczyste, skalane brudem.

Zmierzam do tego, że główne przesłanie jest takie oto, że wiele kobiet, współczesnych kobiet, zmienia wielu miłych, dobrych mężczyzn w psy, po czym przestaje ich lubić i porzuca. Ale kobiety zdają się nie rozumieć, że tworzą klimat, w którym więcej takich mężczyzn może się rozwijać i rosnąć w siłę, czyli jebaków. Wielu facetów staje się jebakami, bo tego faktycznie pragnie wiele współczesnych kobiet. Serio? Co, mylę się? Nie mam racji?

Przyjrzyjcie się bliżej. Mnóstwo kobiet nie przyzna, że pragnie jebaki, ale tylko pomyślcie, ile korzyści dają kobietom współcześni jebacy.

Wynika to z tego, że współczesne kobiety nie potrzebują faceta do niczego innego jak jebania. Nic ponad jebanie. Tak tylko głośno sobie myślę. Ale to tylko moje zdanie. Jako mężczyźni, jako psy, nie zapominajmy, jakimi draniami musimy być.

Jako faceci… Nie inaczej. Innymi słowy, innymi słowy, skupcie się, obserwujcie, i pamiętajcie: świat należy do was. Życzę miłego dnia.

 

Jak współczesne kobiety niszczą miłych facetów

https://rumble.com/v4nvfl2-kobiety-niszcz.html