Wpływ feminizmu i mediów społecznościowych na współczesny rynek matrymonialny

Wpływ feminizmu i mediów społecznościowych na współczesny rynek matrymonialny

Myron: Tak, rzecz w tym, jako facet jestem autorytetem, będzie tak, jak ja chcę i jeśli ci się nie podoba, to wy*ierdalaj! To może zabrzmieć dziwnie, ale ja nie negocjuję z kobietami. W ogóle nigdy. Tyle. Nie zejdę do twojego poziomu, by dyskutować. Wy*ierdalaj, ja tu jestem facetem. Ja to wszystko zbudowałem, ten zamek i jeśli się coś nie podoba, jeśli nie to wracaj na ulicę, tam znajdziesz sobie kogoś do dyskusji. Nie uważam jednak, że mężczyźni i kobiety są równi. A kiedy jesteś w sytuacji, w której kłócisz się z kobietą, obniżasz swój status. A ostatni raz, gdy sprawdziłem, kobiety chcą faceta status wyżej.

– Fakt.

Myron: Nie negocjuję z kobietami, niech sp*erdala. Nie tak to działa. Jeszcze coś – gdy nie dyskutujesz z kobietą, ta bardziej cię ceni.

– W 100 proc.
– Wtedy zachowujesz się jak kobieta.

Myron: Gdy dyskutuję z tobą zniżam się do twojego poziomu i to nie tak, że jestem lepszy do ciebie – a jestem – w sensie nie jestem lepszym człowiekiem od ciebie, chodzi o to, że jako mężczyzna muszę być przywódcą, a ona jest podwładnym i nie dyskutuje się z podwładnymi. Przedstawiam im zasady i role, które ma wykonywać i jeżeli ich nie przestrzega, złamała umowę i ją zwalniasz. Ta to działa. Wiecie, co mam na myśli? To jest jak prestiżowa kancelaria prawnicza i mamy to tutaj kodeks etyczny, który należy przestrzegać. Zgadza się? Często powtarzam to jako żart, ale nie negocjujemy z terrorystami. Nie negocjujemy z kobietami także, ponieważ kobieta nabiera do ciebie szacunku, gdy z nią nie dyskutujesz.

– Zdecydowanie.

Myron: Ona wtedy wie, że nie może pozwolić sobie na dyskusje z nim, bo wyrzuci ją z chaty i będzie sama, więc zamyka r*j i zna swoje miejsce.

– Nie może pozwolić sobie, by ona miała go pod pantoflem, bo żadna kobieta nie lubi faceta który daje sobie w kaszę dmuchać.

Walter: To nie oznacza, że twoje zdanie w pewnych sprawach się nie liczy, chodzi o ogólną zasadę, że bezpodstawne dyskusję są bezcelowe.

Myron: Zawsze będę brać pod uwagę opinie kobiety którą lubię, ale powinna być przygotowana na to, że niekiedy jej opinia będzie ignorowana. Mam gdzieś, co myślisz, twoje zdanie w tym temacie nie liczy. Często kobieta swoje opinie bazuje na swoich emocjach Sęk w tym, że odczucia za 5 minut mogą się zmienić. Co, mam podjąć ważną decyzję bazując na twoich odczuciach, które zaraz się zmienią?

Walter: Bazowanie na emocjach? Nie ma mowy.

Myron: Tak to jest szalone.

– To prawda.

Myron: Oczywiście nie wszyscy mężczyźni są do tego zdolni, nie każdy ogarnia, Nie są w stanie tego zrobić, ale myślę, że mężczyźni w związkach powinni dążyć do pozycji, gdzie nie pozwalają sobie negocjować czy dyskutować z kobietą o głupotach, musi jasno powiedzieć, jej jak sprawy stoją, jesteś pod moim kierownictwem i autorytetem. Wracając do twojego pytania, kobieta uprawiająca seks z inną kobietą bez mojej wiedzy kończy związek. Dla mnie ona nie istnieje.

– Ale gdzie ta energia u mężczyzn zanikła? Dlaczego… Gdzie ją stracili?

– Masz prawo zostawić faceta, gdy cię zdradził.

– Nie, nie chodzi o to, co wcześniej powiedziałeś.

Myron: Dlaczego mężczyźni już tacy nie są? Miało na to wpływ kilka czynników. Duży wkład w to ma fakt, że mężczyźni nie mogą liczyć na tyle seksu jak wcześniej. Po pierwsze, kobiety nie widzą mężczyzn jako atrakcyjnych – piszę o tym w swojej książce, polecam, “Dlaczego kobiety zasługują na mniej”, gdzie niekoniecznie… Tłumaczę, dlaczego. Ale ogólnie kilka rzeczy miało na to wpływ. Internet, feminizm, kobiety zarabiające na siebie, wszystkie te rzeczy zasadniczo odegrały rolę, że teraz przeciętni mężczyźni są praktycznie niewidzialni dla kobiet. Ponieważ kobiety myślą, że są lepsze niż przeciętny mężczyzna, to teraz będą wyłącznie mierzyć w topowych facetów. stąd przeciętni faceci, którzy nie mogą liczyć na randki czy kobiety, co im pozostaje? Muszą się ugiąć, by móc liczyć na jej łaskę. Muszą robić wszystko dla kobiet, które nigdy go nie widziały jako atrakcyjnego. Stąd tak wielu mamy simpów, stąd popularność portalów takich jak OnlyFans, popularność pornografii. Wielu facetów jest seksualnie sfrustrowanych i mają problemy z kobietami. Męskość jest martwa. Na domiar złego, mamy całą tę poj*baną propagandę, by byli bardziej kobiecy i delikatniejsi i zachowywali się bardziej jak damy, takie puste frazesy jak toksyczna męskość. Faceci boją się być mężczyznami, bo lękają się, że skończą w więzieniu, że zarzuci im się molestowanie seksualne, wyzwie od mizoginów. Powiedźmy sobie wprost – kobiety kochają mizoginów…

– Dokładnie.

…ponieważ mizogin rozumie różnice pomiędzy kobietami i mężczyznami. Najczęściej. Przynajmniej to rozumieją, może są toksyczni, ale kobiety ciągnie do toksycznych cech. Nie namawiam mężczyzn do nienawidzenia kobiet, mówię tylko, że kobiety bardziej pociągają faceci uskuteczniający “szowinizm”, niż faceci wybierający równouprawnienie.

Walter: Wielu mężczyzn ma poczucie, że nie potrafią, bo znów, ponieważ odwrotnie, kobiety odnoszą większe sukcesy, są bardziej “męskie”, niemalże role się odwracają – mężczyźni stają się delikatniejsi, a kobiety bardziej “męskie”. To trochę tak, że cała ta dynamika uległa zmianie.

Myron: Faceci boją się być mężczyznami. To naprawdę do tego się sprowadza. Najgorsze jest to, że nie mają już, że bycie mężczyzną nie ma już wartości. Kiedyś przeciętny facet, pracujący, potrafił utrzymać całą rodzinę, pracować w fabryce i mógł mieć pewność, że znajdzie kobietę, dobrą i sumienną żonę. Te czasy już minęły. Zniknęły tradycyjne wartości konserwatywne. Wolałbym nie musieć mówić facetom, że mają zaliczać 50 kobiet, że jest w stanie jeszcze jako prawiczek znaleźć sobie żonę, Ale to jest niewykonalne. Te dziewczyny nie są już dziewicami, Poza tym kobiety są doświadczone w tych sprawach, więc facet musi się dostosować. Walter: Gdyby nasi dziadkowie na nas spojrzeli to powiedzieliby, że jesteśmy mięczakami.

Myron: Tak, mężczyźni są delikatni. Mężczyźni są słabi i zgadzam się z tobą. Mamy kryzys delikatnych mężczyzn. Powtarzam to facetom, że mają planować swoje randki, płacić za kolację, nie dzielisz rachunku na pół z kobietą, bo nie jesteście równi. Ta sama rama mentalna musi towarzyszyć wszystkiemu, co robisz. To wygląda tak, zrobimy to tak, plan jest taki.

– W punkt. To wygląda tak, zrobimy to tak, plan jest taki.
– Nie możesz widzieć siebie we roli autorytetu, bez podparcia swej władzy czynami.
– Tak.

Walter: Gdy zaprosisz laskę na randkę bez planu, to ona nie wie, na co się pisze.

– Właśnie o tym mówię. “Co chcesz robić?”, “Stary, co ty robisz?”

– Zgadzam się i odnośnie ostrożnego brania naszych opinii pod uwagę, to szczerze uważam to za słuszne, bo sama jestem stworzeniem emocjonalnym i mam tego świadomość. Kiedy facet wypowiada się asertywnie i władczo, kiedy decyduje o tym czy tamtym, to choć dziewczynę może to odpychać, to gdzieś w środku jej to się podoba. Nam to się podoba. Serio, bo to daje mi poczucie, że gdy coś pójdzie nie tak, zdarzy się coś niespodziewanego, to nie będzie moją odpowiedzialnością.

Myron: Wiecie, co jest najzabawniejsze? To zabrzmi po*ebanie. Powodem, dla którego to tak kręci kobiety… Wygląda to tak. Publicznie laska wyzwie takiego typa od dupków itd., ale skrycie kręci ją facet, który mówi jej, że ma się zamknąć bo nie wie o czym mówi. Wynika to z tego, że kobieta świetnie wie, że nie ma pojęcia, o czym mówi. Serio, w głębi umysłu wiedzą, że kompletnie nie mają pojęcia, co robią, albo że nie mają azymutów, że kierują się emocjami, kobiety mają głęboko w sobie świadomość, że ten facet każe mi się zamknąć i pokieruje mną gdzie trzeba bez względu na to, co ja w tej sytuacji czuję, że będzie trzymać z tym facetem, bo wie, że nie jest w stanie na niego wpłynąć, ponieważ wie, że jej natura jest destruktywna. Zawsze powtarzam, że kobieta sabotuje samą siebie jeśli mężczyzna jej nie sprowadzi na dobrą drogę. Wiem, że to brzmi po*ebanie, ale tylko spójrzmy – w islamie, katolicyzmie, judaizmie, praktycznie każda religia przedstawia mężczyzn jako przywódców. Dlaczego? Jak to jest przypadkiem, że jacyś Azjaci z dynastii Ling czy jakiej tam, mamy chrześcijan, Żydów, czy muzułmanów, przecież nie dzwonili między sobą, że kobiety są po*ebane. Wszyscy wiedzieli, że te laski są po*ebane i to facet musi być przywódcą. Skąd wiedzieli, że potrzebny jest patriarchat, by społeczeństwo funkcjonowało? Tu wracamy do biologii – kobiety wiedzą w głębi duszy, że nie wiedzą, co robią i potrzebują mężczyzn, by nimi kierowali.

– Decyzje oparte na emocjach.
– By podejmowali tę ostateczną decyzję, by mieli ostatnie słowo.

Walter: Kobiety też wiedzą, że są g*wno warte. Nic osobistego.

– Że co?
– Wiem, że czasami tak mam, ale….

Walter: Nie zawsze, ale czasami. Nie oszukujmy się. Nic osobistego.

Myron: Tak, ale w obronie pań powiem, na wasze usprawiedliwienie dodam, że niewielu takich przywódców mamy. To właśnie mówię. Ciężko nawet zliczyć facetów, którzy dzwonią do nas, dzwonią i narzekają na swoją sytuację, jestem otyły, biedny czy nie wiem co, dzwonią i narzekają na swoją sytuację, jestem otyły, biedny czy nie wiem co,

– To trudne, to takie trudne.

Myron: Owszem, wielu facetów jest zagubionych, ale przecież żyjemy w społeczeństwie, gdzie zachęca się mężczyzn do dzielenia uczuciami.

– Gdzie są nasi królowie? Potrzebujemy z powrotem naszych królów.
– Nasi przywódcy.

Myron: Same ich zabiłyście, feminizm ich zabił. Oni nie wrócą, to koniec. Nie dostaniesz ich z powrotem. Im bardziej kobieta odgrywa szefową i że ona tu rządzi, czyniąc tak – niekoniecznie celowo – feminizują mężczyznę.

– Jak sama sobą kierujesz, to ja nie muszę być twoim przywódcom, facet nawet nie próbuje.
– Dziewczyny do przodu! Kręcisz się w kółko, jak ja mam ci pomóc?
– Ale zarazem lubicie narzekać, że ona nic nie robi, że polega tylko na mnie. Czy chcecie by kobieta była od ciebie zależna?

Myron: Mężczyzna musi czuć się potrzebny, ale tu chodzi o to, ale istnieje różnica między byciem bezużytecznym, a niedawaniem nic od siebie. Nie potrzebujesz zarabiać pieniędzy, by być przydatną w życiu mężczyzny. Możesz być pożyteczna, gdy czynisz jego życie łatwiejszym. Bo facet ma gdzieś, ile zarabiasz, najczęściej, czasem może go to obchodzi.

– Mają własne pieniądze.

Myron: Kobiety dodają wartości na inne sposoby. Wiele dziewczyn, zwykle używa się określenia blachara właśnie dlatego, że jest bezużyteczna. Po prostu gorąca laska, która nic innego nie wnosi. Nigdy nie słyszałem, by ktoś nazwał laskę blacharą, która dba o dom, gotuje posiłki, opiekuje się nim, zrobi masaż pleców po ciężkim dniu, albo coś w tym stylu. Nigdy nie spotkałem się, by ktoś taką nazwał blacharą. To zawsze jest laska – bez urazy – w stylu kolumbijskiej laluni ze sztucznymi cyckami i fajną du*ą, po operacjach plastycznych i ze sztucznymi zębami i siedzi tak tylko w domu nic nie robiąc, tylko ozdabia kanapę. Wracasz do domu, a ona po prostu czyta książkę, a chata jest nieposprzątana.

Walter: Albo cały dzień spędza kupując bezsensowne rzeczy.

Myron: Nie robi nic, tylko coś kupuje. To są te wyśmiewane blachary z Beverly Hills, bo one g*wno robią.

Walter: Są g*wno warte.

Myron: Leżą w łóżku nic nie robiąc.

– Żyć swoim najlepszym życiem.

– Austin Michael pisze: “32 proc. mężczyzn testowanych na ojcostwo okazują się nie być biologicznymi ojcami swoich dzieci. Oznacza to, że jedna trzecia mężczyzn podejrzewający swój związek o zdradę był poprawna w swojej ocenie. Testy DNA na ojcostwo powinny być obowiązkowe i jest to problem wymagający natychmiastowego rozwiązania”.

Walter: Cholera.

Myron: Zgadzam się.

Zobacz na: Plaga SIMPów. Jak SIMPowanie psuje społeczeństwo i randkowanie
Pochodzenie wyrażenia “podstępny jebaka [sneaky fucker]”
Marketing vs Sprzedaż w związkach
Zarządzanie laskami – Poradnik HumanSockPuppeta
Dominacja i uległość w małżeństwie: model kapitana i pierwszego oficera
Panie, ile kosztuje wasza uległość i jak ustaliłyście tę cenę? | Kevin Samuels

 

Wpływ feminizmu i mediów społecznościowych na współczesny rynek matrymonialny

 

Dlaczego chcesz aby facet miał twoje hasła

To jest kwestia zaufania pomiędzy mną a kobietą. Chciałabyś abym miał dostęp do twoich haseł. Tu nawet nie chodzi o mnie… Twój marketing w Internecie automatycznie cię przekreśla w moich oczach, ponieważ gdybyś naprawdę szczerze związała się ze swoim mężczyzną,
nie reklamowała byś się w Sieci i dla mnie to jest właśnie marketing, kiedy kobieta obnaża swoje cycki w Internecie.

 

Jeśli ona imprezuje beze mnie, to nie ma mowy o dalszym [poważnym] związku

Czy byłoby dla ciebie w porządku, gdyby twój partner w długim związku poszedł to klubu, baru, na imprezę czy do podobnego środowiska, gdzie w trakcie wieczoru zostanie zagadywany, zachęcany do flirtu czy seksualnie pożądany przez wiele atrakcyjnych kobiet, z których niektóre są atrakcyjniejsze od ciebie i potencjalnie mogłyby być lepszymi partnerkami od ciebie, kobiety te stawiają mu drinki, upijają go i w sposób niejednoznaczny pragną go zaciągnąć do łóżka i chcą go tobie odebrać. Czy byłoby to dla ciebie w porządku?

 

Czy usunęłabyś swój profil na Instagramie dla swojego mężczyzny?