Zepsutych kobiet nie da się naprawić | Feministka ze łzami w oczach wyjaśnia, dlaczego żałuje bycia zdzirą

Zepsutych kobiet nie da się naprawić

Bridget Phetasy zapewnia świetny wgląd w swój wiralowy artykuł o tym, jak żałuje, że była tkaniną do mycia podłogi.

 

MHD: Janice, jesteś tam?
– Do usług, proszę pana.
MHD: Co mamy dzisiaj na tapecie?
– Wgrywam obrazy, proszę pana.

Bridget Phetasy: Nie obchodziło mnie, kiedy mężczyzna mnie unikał. Nie obchodziło mnie, że wyszedłeś w środku nocy, ani to, że chciał, żebym to ja wyszła.

MHD: Feministka ze łzami w oczach wyjaśnia, dlaczego żałuje bycia zdzirą. Zdemoralizowanych kobiet nie da się naprawić. Witajcie na kanale Manosphere Highlights Daily. Bridget Phetasy napisała artykuł o tym, że żałuje bycia tkaniną do mycia podłogi. Artykuł stał się viralem. I oczywiście wszyscy oraz jej mama mieli coś do powiedzenia na ten temat.

Bridget Phetasy: Naprawdę chciałam jedynie poświęcić chwilę, przeczytać ten artykuł i opowiedzieć wam o reakcjach, które otrzymałam po jego publikacji. I opowiedzieć o niektórych rzeczach, które usłyszałam i które zostały umieszczone w tym eseju, a które, moim zdaniem, wcale nie są tym, co próbowałam powiedzieć. Tak więc go przeczytam.

MHD: To, co mówi po przeczytaniu swojego artykułu, to czyste złoto. Podkreślimy jednak kilka rzeczy z artykułu, aby wzmocnić nasze przesłanie, a mianowicie, że zawsze należy się chronić. Nie próbuj ratować tych kobiet, ponieważ zdemoralizowanych kobiet nie da się naprawić. Teraz nadszedł czas, abyśmy się tym zajęli i zrobili to, co musimy zrobić, ponieważ jesteśmy mężczyznami, prawda?

Bridget Phetasy: Wiem, że żałowanie większości moich kontaktów seksualnych nie jest czymś, do czego powinna przyznać się feministka pro seksualna, która kiedyś pisała rubrykę dla Playboya. I przez lata tego nie robiłam. Powiem wprost, bycie zdzirą i spanie z wieloma mężczyznami nie jest jedynym zachowaniem, którego żałuję. Jeszcze bardziej szkodliwe było to, co sobie wmawiałam, aby usprawiedliwić fakt, że byłam dla tych mężczyzn jednorazową przygodą. Wmawiałam sobie, że mnie to nie obchodzi. Nie obchodziło mnie, kiedy mężczyzna mnie unikał. Nie obchodziło mnie, że wyszedłeś w środku nocy, ani to, że chciał, żebym to ja wyszła. Spacery wstydu, urwany film, niepokój. Przez dziesięciolecia wmawiałam sobie, że nie cierpię, że jestem silna. Wiedziałam, że ciężko będzie to przeczytać.

MHD: Słyszeliście to, chłopaki? Najpierw wydała z siebie dźwięk obrzydzenia, a potem zaczęły płynąć łzy. Gdzie my to wcześniej słyszeliśmy? Patrzcie na to.

Alexisjayda: Przykro mi to mówić, ale to nie mija. Poprawia się, ale nie znika. Są chwile, gdy mój mąż potrafi być naprawdę romantyczny i wtedy pojawia się to uczucie obrzydzenia. Czuję ogromny wstręt do samej siebie. I czuję się z tym źle, ponieważ widzę, że jest dla mnie naprawdę kochany. To uczucie obrzydzenia nigdy nie znika. – Kobieta ze łzami w oczach tłumaczy, dlaczego popsutej emocjonalnie kobiety nie da się naprawić.

MHD: Te kobiety czują do siebie wstręt. I szczerze mówiąc, to jest obrzydliwe, gdy się o tym pomyśli, zwłaszcza gdy myśli się o tym na głos. Wszyscy ci faceci, którzy poruszali się w niej lub brali ją od tyłu. Ile kutasów wypolerowała za pomocą śliny? Ile duchowej energii wchłonęła od mężczyzn, którzy mają ją gdzieś? A teraz przyszła twoja kolej, by pocałować ją na pożegnanie z miłością. To odzwierciedlenie tego dźwięku.

Zerknij na to tutaj, w lewym górnym rogu. Tak, tak, właśnie tam. To przycisk cofania akcji. Nie ma dnia, w którym dokonuję edycji, który minąłby mi bez użycia tego przycisku, tej funkcji przynajmniej raz. Mogę cofnąć każdy błąd, który popełnię, rzeczy, z których nie jestem zadowolony. Będzie tak, jakby nigdy się nie wydarzyły. Mogę je powtórzyć lub w ogóle z nich zrezygnować. Nie będzie to miało wpływu na produkt końcowy.

W prawdziwym życiu nie mamy przycisku „Cofnij”. Każdy wybór pociąga za sobą konsekwencje. Po dokonaniu wyboru musisz zaakceptować odpowiedzialność. Nie możesz uciec od konsekwencji swoich wyborów, czy ci się to podoba, czy nie. Widzisz, że wspomnienia doprowadzają je do łez, ponieważ nie ma przycisku „Cofnij”. Jest to zapisane w ich systemie, zapisane w ich pamięci. A kiedy już zostanie zapisane, pozostaje tam na zawsze i nigdy nie będą już takie same. Kontynuujmy.

Bridget Phetasy: Kolejny zestaw kłamstw zbudowanych na kłamstwach, zbudowanych na traumie. Seks to nie tylko władza, to także intymność, wrażliwość i zaufanie, rzeczy, z którymi nie chciałam mieć nic wspólnego, ponieważ we współczesnych randkach ukryty jest całkowity brak oczekiwań, zwłaszcza tych o rycerskim charakterze. Za każdym razem, gdy mężczyzna chciał podnieść rachunek, odsunąć krzesło, otworzyć drzwi, odebrać mnie, zabrać na kolację, zobaczyć mnie w ciągu dnia lub poczekać dłużej niż jeden dzień na seks, byłam zszokowana i podejrzliwa. Czy był seryjnym mordercą? Przygodny seks jest pełen niepewności i nieporozumień. Intymność i miłość to tylko puste słowa. Kiedy mężczyzna, z którym spałam, był uprzejmy skontaktować się ze mną, pomyliłam ulgę ze szczęściem, przestawiając moje ścieżki neuronowe w mózgu na wdzięczność za absolutne minimum.

Najsmutniejsze jest to, jak nisko ustawiłam poprzeczkę. Całe życie pozwalałam sobie na bycie tą drugą kobietą, którą brano za pewnik lub traktowano jak wycieraczkę pod pozorem bycia władną, aż pewnej nocy nadszedł SMS od kochanka, z którym sypiałam od czasu do czasu. „Dobranoc, kochanie. Kocham cię” – brzmiała jego treść. Po czym szybko pojawiła się następna wiadomość “pomyłka, niewłaściwa osoba”. Dno nie zawsze oznacza utratę wszystkiego lub wylądowanie w więzieniu. Czasami może to być ten dyskomfort wewnątrz ciebie, kiedy wiesz, że jesteś skończona pod względem emocjonalnym. Chciałam móc uprawiać nic nieznaczący seks, jak facet, ale to się nie sprawdziło.

MHD: Nie trzeba być geniuszem, aby zrozumieć, że kobiety nie mogą uprawiać seksu, jak mężczyźni. Nakręciliśmy filmik, w którym to wyjaśniamy, a także wspomnieliśmy o analogii gównianego zamku w odróżnieniu do uniwersalnego klucza. Te feministki odmawiają przyjęcia do wiadomości tego, co mówi biologia. Kiedy wspomnieliśmy o samcach alfa [chadach] w naszych filmikach, to właśnie jest biologia.

Pociąg do kogoś [atrakcyjność] nie jest wyborem. Podoba mi się to, co powiedziała o podejrzewaniu miłego faceta o bycie seryjnym mordercą, ponieważ wczoraj wykazaliśmy fałszywość założeń pierwszego odcinka serialu „You”, w którym miły facet jest seryjnym mordercą. I taki jest ukryty cel, taka jest narracja – wszyscy mężczyźni są toksyczni. Nawet tym miłym nie można ufać. A to gówno prawda. Współczesne kobiety nie umieją tańczyć. Jak, do jasnej cholery, możesz myśleć, że uprawianie seksu, jak mężczyzna, wzmacnia twoją pozycję, skoro po pierwsze, nie jesteś wyposażona jak mężczyzna, a po drugie, wcale nie musisz angażować się w tę samą dynamikę, aby do czegoś doszło?

Jest różnica między zarobieniem miliona dolarów a wygraniem miliona dolarów w Lotto. Większość z tych milionerów, którzy wygrali w Lotto, bankrutuje w ciągu trzech do pięciu lat, ponieważ nie wiedzą, jak działają pieniądze. Ponieważ nie zarobili tych pieniędzy. Dokładnie to samo dzieje się z kobietami, gdy się starzeją i przywalą w ścianę. Nigdy nie musiały starać się o uwagę mężczyzny. A kiedy młodzieńczy wygląd przeminął, stała się niewidzialna i w końcu musiała doświadczyć tego, czego większość mężczyzn doświadcza przez całe życie. Mężczyźni i kobiety są odrębnymi jednostkami [bytami]. Równouprawnienie nie istnieje.

Istnieje różnica pomiędzy przygodnym seksem w przypadku mężczyzn i kobiet, i nauka to potwierdza
O starzeniu się z wdziękiem | Paulina Porizkova jest sfrustrowana na mężczyzn – Gad Saad

Bridget Phetasy: Dzisiejsza młodzież jest karmiona jeszcze bardziej niebezpiecznymi kłamstwami od tych dotyczących seksu bez miłości. Powiedziano mi, że seks nie ma znaczenia. Im mówi się, że biologia nie ma znaczenia. To tragedia. Nie sugeruję, byśmy powrócili do jakiegoś wiktoriańskiego wyobrażenia o seksie lub jakiegoś wyobrażenia z lat 50. na temat ról płciowych. Mam teraz 43 lata i jestem w pierwszym w moim życiu naprawdę zdrowym, intymnym związku. Z moim drugim mężem niedawno doczekaliśmy się córki. W związku z jej narodzinami dużo myślałam o rozmowach, które będę z nią przeprowadzać i o rozmowach, które, jeśli mogłabym cofnąć czas, chciałabym przeprowadzić z młodą Bridget. Powiedziałbym jej, że seks może być wzmacniający, jeśli bierze się ze zdrowego poczucia własnej wartości. Jeśli towarzyszy ci trauma lub niepewność, przygodny seks tego nie wyleczy. W rzeczywistości może cię to dużo kosztować i zmarnować wszelkie postępy w zakresie poczucia własnej wartości. Jeśli znasz swoją wartość, jest mniej prawdopodobne, że prześpisz się z kimś, kto cię nie ceni. Dbaj o siebie, a zadbają o ciebie. Nie powinnaś rezygnować z seksu, aby mężczyzna cię szanował. Powinien cię szanować bez względu na wszystko. Uprzedmiotowienie seksualne nie ma nic wspólnego z tym, z iloma osobami sypiasz, a z iloma nie. Ma to związek z tym, jak dobrze czujesz się w swojej skórze bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz. Nie chodzi o czekanie, aż będziesz zakochana, aby uprawiać seks, chodzi o upewnienie się, że po pierwsze kochasz samą siebie. Nie ignoruj tej wrodzonej, zrzędzącej intuicji, która mówi ci, że wyzwolenie seksualne pozostawia cię niespełnioną. Nadal możesz być pozytywnie nastawiona do seksu i zaakceptować fakt, że dla ciebie seks nie może być wolny od bliskości i głębokiej relacji. Żałuję, że byłam zdzirą. Żałuję tego, ponieważ żałuję, że ci mężczyźni mogą powiedzieć, że mnie przelecieli. Jednak dzięki temu wiem, że w końcu cenię samą siebie. Każda kobieta powinna się tak czuć. Sypianie ze mną to przywilej i trzeba być tego godnym.

Sue Ellen Browder: magazyn Cosmopolitan publikował feministyczne kłamstwa
Jak feministyczne blogi zwiększają oglądalność, wykorzystując najgorsze skłonności kobiet – Emily Gould

MHD: Jest tu dużo cennych uwag. Widzicie, jak łzy z powrotem cisną się jej do oczu, gdy wspomina o swojej córce. Jako rodzic musisz chronić swoje dzieci. Nie chcesz, by twoja córka przez to przechodziła. Oto problem współczesnych kobiet. Chcą być ratowane, gdy mają kłopoty. Patrzcie na to.

– Podaj mi rękę! No już!

MHD: Dlatego ten odcinek [You] to czyste złoto, bo tylko podkreśla feminizm i woke-narrację. Beck robi, co chce w tym odcinku i robi kompletny bałagan ze swojego życia. A Pan Sprzątacz jest tam po to, by ocalić jej życie. Ten rodzaj ochrony jest zastrzeżony jako ostatnia deska ratunku. Najlepszą formą ochrony jest zapobieganie. Wiele osób nie ma ubezpieczenia na życie, a pogrzeby kosztują dużo pieniędzy. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Byłem zszokowany tym faktem. Członkowie rodziny musieli zebrać pieniądze, aby zmarły miał stosowną ceremonię pogrzebową. To jedna z tych rzeczy, które uważamy za oczywiste. Nie zdajesz sobie sprawy z wpływu czegoś, dopóki cię to nie dotknie. Nie będziemy tu wiecznie. Jednak nie wiemy, kiedy nadejdzie czas, by odejść z tego świata. A we współczesnym zachodnim społeczeństwie nie powiesz kobiecie niczego, bo jest to postrzegane jako kontrolowanie. Czy możesz konkurować z rojem [solidarnością kobiet]?

Obejrzyj nasz filmik o byłym „jednorożcu,” kobiecie, która została wychowana w tradycyjny sposób, poszła na studia i stała się częścią kultury przygodnego seksu, ponieważ wszyscy to robili. Aby chronić kobietę, będziesz potrzebował jakiejś formy kontroli. Kobiety udowodniły przez ostatnie 50, 60 lat, że potrzebują nas do sprzątania ich bałaganu. Zapewniam was, to nie jest nasza odpowiedzialność. Ta zima nadchodzi, a dla niektórych już nadeszła. Nie musimy zadowalać się tymi kobietami niskiej jakości, które same decydują się na spieprzenie sobie życia. Zawsze mówię, żeby spojrzeć na informacje, które są spójne. Ona ma 43 lata. Krzywdy [zniszczenia] dają o sobie znać po trzydziestce. Janice, co się dzieje z kobietami, gdy osiągają 30. rok życia?

Środek przekazu jest przekazem | Medium jest przekazem – Marshall McLuhan

– Po 30. roku życia zarówno mężczyźni, jak i kobiety, produkują mniej hormonów. Poziom estrogenu, hormonu, który kontroluje cykl miesięczny kobiety, zaczyna spadać w okolicach tego kamienia milowego, a następnie po raz kolejny gwałtownie spada w wieku 35-ciu lat. Może to powodować przyrost masy ciała i spadek libido. Możesz nawet wejść we wczesną perimenopauzę, co może skutkować wahaniami nastroju i niepokojem.

Wraz z wiekiem metabolizm zaczyna zwalniać, co oznacza, że nie potrzebujesz tyle energii, aby się napędzać, mimo że nadal masz apetyt 25-latki. A gdy mięśnie nie są w stanie efektywnie metabolizować energii, istnieje większe prawdopodobieństwo, że przybierzesz na wadze. W przypadku mężczyzn dzieje się to bardziej stopniowo. Aczkolwiek ciąża i menopauza u kobiet mogą znacznie spowolnić ten proces.

Życie po 35-tce – Czego kobiety nie mówią sobie o życiu po 35 roku życia

Sheryl Sandberg

“Szukając partnera życiowego, radzę kobietom umawiać się ze wszystkimi: seksownymi łajdakami [złymi chłopcami], fajnymi kolesiami, chłopcami z lękiem przed zaangażowaniem, szalonymi chłopcami. Ale nie wychodź za nich za mąż. Rzeczy, które sprawiają, że źli chłopcy są seksowni, nie czynią z nich dobrych mężów. Kiedy nadejdzie czas na ustatkowanie się, znajdź kogoś, kto chce równego partnera. Kogoś, kto uważa, że kobiety powinny być inteligentne, opiniotwórcze, zdecydowane i ambitne. Kogoś, kto ceni sprawiedliwość i oczekuje, a nawet lepiej, chce mieć swój udział w domu. Tacy mężczyźni istnieją i uwierz mi, z czasem nic nie jest bardziej seksowne.” – Sheryl Sandberg, Lean In: Women, Work, and the Will to Lead (Pochyl się: Kobiety, Praca i Wola Przywództwa)

MHD: To przypomina mi film pt. „Tully”.

Tully: Życie po 20-stce jest świetne. Jest. Ale potem za rogiem pojawia się 30-stka, jak śmieciarka o 5:00 rano. Co zrobisz z tym swoim już nie tak uroczym tyłeczkiem, który opada? A twoje stopy rosną o pół rozmiaru z każdą ciążą. I ta cała rzecz z byciem wolnym duchem. Te rzeczy przestają być urocze i zaczynają wyglądać szpetnie.

„TULLY” uwydatnia trudną prawdę między kobietami przed i po fazie olśnienia [ścianie] – wzrost liczby kobiet z depresją

MHD: Są zmuszane przez naturę do wkroczenia w tę fazę olśnienia i teraz muszą stawić czoła tym demonom. A kiedy zdecyduje się na ustatkowanie z tobą, będziesz musiał stawić czoła jej demonom razem z nią.

Bridget Phetasy: Nie obchodziło mnie, że wyszedłeś w środku nocy, ani to, że chciał, żebym to ja wyszła.

MHD: Och, ależ to romantyczne. Czy to jest tego warte? Nie podoba mi się sposób, w jaki reaguje na wewnętrzną równowagę.

Bridget Phetasy: Żałuję, że byłam zdzirą. Żałuję tego, bo żałuję, że ci mężczyźni mogą powiedzieć, że ze mną spali.

MHD: Żałuje bycia tkaniną do wycierania podłogi, bo mężczyźni mogą powiedzieć, że z nią spali? To znaczy, jeśli liczba jej ofiar jest większa niż samego Predatora, to jesteś tylko jednym z facetów, którzy (… ją wyruchali…) Nie ma się czym chwalić. Nie ma z czego być dumnym. Zobacz, co dzieje się z Brittany Renner. Kojarzenie się z Brittany Renner nie jest powodem do dumy. To dlatego ci wartościowi mężczyźni, do których kiedyś miała dostęp (…) I dlatego nie będzie szanować mężczyzny, który zdecyduje się ustatkować w tym bałaganem, który stworzyła. Ponieważ on nie szanuje samego siebie. Twoja reputacja to złoto. Chroń ją za wszelką cenę. Teraz przedstawi swoje własne przemyślenia. Kontynuujmy.

Bridget Phetasy: Ciągle sobie szkodziłam, szkodziłam swojemu duchowi i duszy na sposoby, których wtedy tak naprawdę w pełni nie rozumiałam. Byłam zbyt młoda i w wielu przypadkach zbyt naćpana lub pijana. Widzicie, że kiedy czytam ten artykuł, to jest to dla mnie bardzo bolesne, bo chciałabym wiedzieć lepiej. Chyba po części napisałem ten artykuł dla mojej córki. Chcę, żeby wiedziała lepiej. Zwracam się do wszystkich młodych kobiet, nie musicie grać w tę grę. Jeśli w głębi serca czujesz, że nie możesz uprawiać z kimś seksu i nie przywiązać się do niego, że nie znasz tej osoby i czujesz, że jest to bardzo intymne, to masz rację. To prawda. Poza tym, kiedy powiedziałam, że nie było to również świetne dla mężczyzn, to jednocześnie dało im to pozwolenie na bycie tymi draniami. A robiąc to – Louise mówiła o tym w swojej książce, „Cads Versus Dads” – tracą możliwość poznania wartościowej kobiety i tracą możliwość nawiązania bliskiej relacji i założenia rodziny, i przeżycia wszystkich tych rzeczy, które są tak satysfakcjonujące. A ponieważ kobiety, które mogą się tak czuć, wiedzą to o sobie, są samotne. Znam wiele dobrych kobiet, które są samotne.

Bo jak można konkurować w świecie randek z mężczyznami, którzy mogą uprawiać seks z tyloma kobietami, z iloma chcą? Jeśli nie chcesz uprawiać z kimś seksu od razu, to nawet nie angażujesz się w ten rynek randkowy. To również jest tragedia, ponieważ niektóre z najlepszych kobiet, jakie znam, najmądrzejsze, najbardziej kochające i opiekuńcze kobiety, jakie znam, są samotne i nawet nie wchodzą na portale randkowe. Dlaczego miałabyś to robić, skoro są tam tylko mężczyźni, którzy zazwyczaj szukają przygodnego seksu? Tak więc ta kultura przygodnego seksu i sposób, w jaki powiedziano nam, że to jest w porządku, jest szkodliwa dla nas wszystkich. Uważam, że nie tylko kobiety ponoszą tego konsekwencje. I myślę, że usłyszysz o tym od większej liczby kobiet.

MHD: Oczywiście. Wyniki są już dostępne. Millenialsi kończą w tym roku 40 lat. To najbardziej samotne pokolenie. Jedna na cztery kobiety przyjmuje leki przeciwdepresyjne. Nadchodzi zima. Inflacja. Ceny energii szybują w górę. Kryzys bezdomności pogłębia się. I jak zawsze najbardziej dotknięte są kobiety.

Zatem na pewno usłyszymy relacje na ten temat od większej liczby zdemoralizowanych [doświadczonych] kobiet. Po raz kolejny musiała przerwać, gdy wspomniała o napisanym przez siebie artykule. Chłopaki, mam nadzieję, że rozumiecie powagę tej sytuacji. Zdemoralizowanych [sponiewieranych] kobiet nie da się naprawić. Macie swoje wyjątki, ale tym właśnie są. Nie próbujcie ich ratować.

Kobiety wiedzą, co robią. Kobiety są odpowiedzialne za tę kulturę przygodnego seksu, z którą mają tak duży problem. Mówi o przeczuciu, ale ono nie powstrzymuje ich przed dokonaniem złego wyboru. Nie chce być ratowana, dopóki nie jest za późno. Dlatego trzeba ratować samego siebie.

Znalazłem swoją kobietę gdzie indziej, ponieważ chciałem mieć rodzinę. I trzymam ją gdzie indziej, ponieważ nie chcę, by jej sposób myślenia został skażony przez te feministki. Zachodnie społeczeństwo produkuje te kobiety niskiej jakości. Więc nie strzelaj do posłańca i weź to przesłanie za to, czym jest. Przeprowadź własne badanie tematu. Słuchaj wszystkich, ale nie podążaj za żadnym. Podziel się ze mną tym co myślisz. Działamy, Manosfero. Chrońcie samych siebie przez cały czas.

Zobacz na: USA: Wzrost gospodarczy oparty na kobietach – Morgan Stanley Research

 

Zepsutych kobiet nie da się naprawić | Feministka ze łzami w oczach wyjaśnia, dlaczego żałuje bycia

https://rumble.com/v33zxu1-zepsutych-kobiet-nie-da-si-naprawi-feministka-ze-zami-w-oczach-wyjania-dlac.html