Nie mów do mnie jak suka

Nie mów do mnie jak suka

“Cześć, jestem Noh Wang i myślę, że jestem beznadziejnym przypadkiem. Jestem Chińczykiem, mam 155cm, 55 kg wagi, jestem beznadziejnie nieśmiałym prawiczkiem. Kobiety nigdy mnie nie zauważają, a ja nie mogę zebrać się na odwagę, by z nimi porozmawiać. Odkąd nauczyłem się chodzić, nigdy nikomu nie spojrzałem w oczy. Każdej nocy wracam do domu i moczę poduszkę łzami, nienawidząc siebie za to, że jestem sobą. Wiem, że nigdy nie będę Alfą, ale czy możesz mi pomóc, albo po prostu powiedzieć mi, że jestem tak beznadziejny, żebym mógł się zabić (z wyjątkiem tego, że jestem zbyt tchórzliwą cipą, żeby to zrobić). Jestem taki nieszczęśliwy. Proszę, pomóż.”

Mówisz jak suka. Nie mów do mnie, jakbyś był suką.

Noh Wang zaryzykuję tutaj i powiem, że wychowywałeś się z nieobecnym, niezaangażowanym lub cipowatym ojcem. Ponieważ mówisz do mnie kobiecym językiem i próbujesz uzyskać kobiecą pomoc.

Starasz się, żebym cię uratował. Abym naprawił twoje uczucia. Abym osuszył twoje sucze łzy i powiedział, że wszystko będzie dobrze.

Tak właśnie mówią laski. Laski mówią w ten sposób, bo to działa w ich przypadku. Jeśli widzę słodką dziewczynę płaczącą i błagającą o pomoc, włącza się mój męski instynkt opiekuńczy. Zamierzam jej współczuć, a może podnieść ją, oczepać z kurzu i trochę jej poojcować, drażniąc się z nią przez to, że jest tak zdenerwowana tym głupim małym problemem i wskaże jej co z tym zrobimy. Potem zerżnę tę sukę tak głęboko, że ktokolwiek mnie od niej oderwie, zostanie ogłoszony królem całej Anglii i Szkocji, a jak skończę to sprawy nie będą już wydawać się takie złe.

Mężczyźni są tak skonstruowani. Suki tak mówią, bo to działa w ich przypadku. Jeśli płaczą, pojawiają się wielcy, silni wikingowie, tacy jak ja, i dają im dużą porcję samczej uwagi alfa i kutasa samca alfa, po czym nie mają już czym płakać.

Suki nauczyły cię tak mówić, ponieważ są sukami i na tym się znają. Suki dążą do uzyskania współczucia [sympatii], ponieważ to działa w ich przypadku.

Ale wiesz, co dostaniesz od mnie, jeśli mówisz do mnie jak suka? Pogardę. Brzydzę się tobą. To tak obrzydliwe, jakbyś założył sukienkę i umalował się szminką. Bo nie jesteś słodką dziewczynką, jesteś mężczyzną i obrzydzasz mnie, kiedy nie mówisz jak mężczyzna.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, Wang, to mówić jak mężczyzna. Nie celuj we współczucie. Celuj w szacunek. Suki, które cię wychowały, nigdy nie nauczyły cię celować w szacunek, bo nie wiedzą jak, a nawet jakby wiedziały jak, to w ich przypadku nie odniosło by to spodziewanych dla nich efektów.

Oczywiście, że tego nie robią. Suka dążąca do szacunku jest tak samo obrzydliwa jak mężczyzna szukający litości. To tak samo obrzydliwe, jakby przestała golić nogi, zapuściła sztuczne wąsy i zaczęła przeklinać jak szewc. Suki zyskują współczucie. Mężczyźni zdobywają szacunek. Wbij to sobie, kurwa, do swojego zakutego łba, Wang. Wiem, że w tej chwili nie masz się czym chwalić, ale jeśli nie będziesz dążyć do mojego szacunku, nie pomogę ci.

Więc jeśli wszystko, co masz, to ból, zaimponuj mi tym, jak mężnie go znosisz. Weź na siebie odpowiedzialność. Przed tobą długa droga, ale pokaż mi, że jesteś gotowy podnieść swój pieprzony plecak i maszerować, a ja wskażę ci właściwy kierunek.

Powiedz mi coś w tym stylu:

“Cześć, jestem Dam Sun i mam kupę roboty. Jestem Chińczykiem, mam 155cm, 55 kg wagi, jestem beznadziejnie nieśmiałym prawiczkiem. Kobiety nigdy mnie nie zauważają, a ja jeszcze nie zebrałem się na odwagę, by z nimi porozmawiać. Nie patrzę ludziom w oczy i mam wiele negatywnych myśli, które muszę kurwa ogarnąć. Przeczytałem wszystkie materiały podane w pasku bocznym i znam wiele miejsc, do których muszę się udać, ale jest tak wiele rzeczy do naprawienia, że trudno jest ogarnąć, od czego w ogóle zacząć. Myślę, że potrzebuję zestawu łatwych celów pośrednich, kilku zadań domowych, które pozwolą mi zacząć. Proszę więc o sugestie”.

Teraz przynajmniej mówisz jak mężczyzna. Nadal będę kopał twój leniwy tyłek za bycie leniwym i potrzebę trzymania cię za rękę, ponieważ samodzielnie ogarnąłem ten temat i doszedłem do miejsca w którym obecnie jestem, gdy nie było żadnej Czerwonej Pigułki, aby ktokolwiek mógł mi pomóc, ale przynajmniej ten kop w dupę będzie siłą popychającą cię we właściwym kierunku. Przynajmniej będziesz warty besztania, jak na początek to co dostajesz to i tak więcej niż gdybyś jęczał do mnie jak suka.

Byłoby jeszcze lepiej gdybyś czytał lektury wymienione w tym pieprzonym pasku bocznym, przeglądał forum TRP i askTRP, pracował nad sobą, tak jakbyś był kolejnym kolesiem, który potrzebuje standardowej porady, a nie niestandardowego programu, a rok później napisał do mnie coś w tym stylu:

“Cześć, jestem Long Wang i poczyniłem pewne postępy, i chce się dowiedzieć jak je mogę wykorzystać. Rok temu byłem Chińczykiem o wzroście 155 cm, ważącym 55 kg, który był bardzo nieśmiały. Przeczytałem lektury podane w pasku bocznym, wszedłem w tryb mnicha, zacząłem podnosić ciężary, wyeliminowałem cukier z mojej diety, zrobiłem cykl lub dwa Test-cyp i Tren, ćwiczyłem rozmowy z nieznajomymi. Teraz mam 155 cm wzrostu i 75kg wagi, jestem wyrzeźbiony i patrzę ludziom w oczy gdy z nimi rozmawiam. Zacząłem dostrzegać błysk w oczach kobiet, gdy na mnie patrzą, ale nie do końca wiem, jak przekuć atrakcyjność w zaloty. Jakieś rady na temat dobrych zasobów i taktyk, aby przypieczętować umowę?”

Wtedy będziesz miał mój szacunek.

Źródło: Don’t Talk to Me Like a Bitch

Zobacz na: …I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper
[Kobiece] Manipulacje – Rian Stone
Mężczyźni bez ramy i rzeczy, które robią – Whine More Please

 

Empatia vs Sympatia