Posiadanie “Pieniędzy na sytuacje typu Pierdol Się” uratuje twoje małżeństwo

Albo dlaczego musisz być w stanie pieprzyć się z innymi kobietami.

Jeśli jeszcze nie zauważyliście, żadna z koncepcji, o których piszę, nie jest bezpośrednio związana z małżeństwem. Powodem tego jest fakt, że małżeństwo nie jest tym wyjątkowym płatkiem śniegu. Życie nie jest podzielone w ten sposób; jeśli dominujesz w pracy, ale kompletnie nie radzisz sobie w małżeństwie, oszukujesz swoją mentalność w jednym, drugim lub obu. Dowiedz się, kim jesteś, o co ci chodzi i zacznij dążyć do zgodności w swoich postawach i zachowaniach. Pamiętaj, że niepodejmowanie decyzji to podejmowanie decyzji. Wystarczy tych podstaw. Przejdźmy teraz do bardziej rozwojowych rzeczy.

Możliwość pieprzenia się z innymi kobietami jest odpowiednikiem posiadania Pieniędzy na Pierdol Się w swoim małżeństwie

Możliwość pieprzenia się z innymi kobietami jest odpowiednikiem posiadania “Pieniędzy na sytuacje typu Pierdol Się” w swoim małżeństwie.

 

Najważniejszą rzeczą, którą musisz mieć, aby osiągnąć satysfakcję zawodową, jak powie ci każdy odnoszący sukcesy profesjonalista, są pieniądze na sytuację w której trzeba powiedzieć pierdol się. Napisano na ten temat mnóstwo artykułów, więc po prostu podam link do jednego z artykułów ja ten temat.

Zacznijmy od definicji –

Pieniądze na sytuacje typu Pierdol Się, jak można się domyślić, to zapasowa gotówka na koncie bankowym, z której można żyć, gdy trzeba powiedzieć “pierdol się!” dupkowatemu szefowi, klientowi lub pracodawcy dowolnego rodzaju.

I przejdźmy do najważniejszego – dlaczego?

Jest to zapas gotówki, który pozwoli ci działać i żyć jak wolny człowiek, a nie niewolnik.

Co to tak naprawdę oznacza?

Posiadanie pieniędzy na sytuacje typu pierdol się jest dobre, ponieważ daje ci władzę i niezależność.

I z tym zastrzeżeniem –

Nie mówię, że będziesz musiał rzucić pracę i spędzać dni na głaskaniu brody na werandzie i czytaniu filozofii (chociaż możesz to zrobić, jeśli chcesz), ale da ci to możliwość prostego spakowania swoich rzeczy i powiedzenia każdemu, kogo nie lubisz, aby zszedł ci z drogi lub szybko się oddalił.

Co sprowadza nas z powrotem do Małżeńskiej Czerwonej Pigułki i tematu, z którym widzę, że faceci, którzy włożyli wiele wysiłku, nadal się zmagają (to do ciebie /u/jdroedell). Gdzie są pieniądze na pierdol się w twoim małżeństwie?

Zadaj sobie to proste pytanie. Czy rzeczywiście masz zapas rezerw gotowych na wypadek, gdybyś ich potrzebował? Czy masz urok i osobowość, aby móc poderwać Kaśkę i uprawiać wspaniały, namiętny seks w ciągu tygodnia?

Założę się, że dla wielu z was odpowiedź brzmi “nie”.

Założę się, że wielu z was żyje w wieloletnim długu, który zaciągaliście, emaskulinizując się, wyniszczając siebie i pozwalając sobie na przemianę w nieatrakcyjnych fizycznie i emocjonalnie pojebów. Założę się, że do dziś spłacacie odsetki od tego długu.

Jeśli nie masz żadnych pieniędzy na sytuacje typu pierdol się, to kiedy twoja żona powie skacz, to Ty pytasz jak wysoko. To jest wybór, który sobie zostawiłeś. Postawiłeś się w sytuacji, w której nie masz wyboru ani opcji – w której jesteś niewolnikiem kaprysów i pragnień innej osoby, bez władzy, bez niezależności.

Jaki jest sens posiadania pieniędzy na sytuacje typu “pierdol się”, jeśli nigdy nie mówisz “pierdol się”?

W koncepcji pieniędzy na sytuacje typu “pierdol się” tak naprawdę nie chodzi też o konkretną sumę pieniędzy. Chodzi o stan umysłu. Jeśli nie masz żadnych pieniędzy na ruchanie, ale wiesz, że możesz jutro zamoczyć swojego kutasa – wtedy możesz powiedzieć swojej szefowej, żeby poszła się wypałować. Nie zamierzasz znosić lekceważących bzdur. Z drugiej strony, jeśli wciskasz sobie kit, że będziesz w stanie znaleźć pracę jutro, to utknąłeś w gównianej sytuacji, prawda?

Piękno pieniędzy na sytuacje typu “pierdol się” polega na tym, że dają one wybór. Daje ci to możliwość pozostania tak długo, jak długo podoba ci się praca, podoba ci się środowisko i czerpiesz osobiste korzyści z bycia tam gdzie jesteś. Jesteś tam, jesteś ze swoją żoną, ponieważ chcesz z nią być i Ty decydujesz się z nią być. Wybór bycia ze swoją żoną to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć dla swojego związku.

To, że masz pieniądze na sytuacje typu “pierdol się”, nie oznacza, że musisz biegać jak opętany i krzyczeć wszystkim w twarz “Pierdol Się”. Ale bardziej stonowane “Jak dla mnie to ten plan nie zadziała. Znajdźmy lepszą alternatywę.” nie jest wykluczone, gdy sytuacja tego wymaga. Kiedy posiadasz taki stan umysłu, w którym sobie na to pozwolić to jesteś w stanie go używać tak frywolnie lub powściągliwie, jak chcesz.

Jeśli nie masz żadnych pieniądzy na sytuacje typu “pierdol się” dla wielu aspektów swojego życia, to jest to dobry moment, aby zacząć je wypracowywać i oszczędzać. Nawet jeśli nie masz, kurwa, pieniędzy, możesz zacząć rozwijać u siebie ten sposób myślenia. A to już postęp.

Ostatnie zastrzeżenie – pieniądze na sytuacje typu “pierdol się” to nie fundusz awaryjny. To nie “wypłata w nagłych wypadkach”, ponieważ pojawił się niespodziewany rachunek. To poziom obfitości, który pozwala żyć na własnych warunkach.

Źródło: Having “Fuck You Money” will save your marriage

 

Zobacz na: Test z pianką – Walter Mischel [Siła Woli i Odroczona Gratyfikacja]
Nie korzystaj z mediów, które nie są dla ciebie przeznaczone