Bądź facetem od Skittlesów – Roissey

19 maj 2009

Czytelnik Fabian podrzucił zabawny wpis na blogu “Don’t Date Him Girl”:

Miał kilka “przyjaciółek”, które zostawały na noc w jego domu i twierdził, że to “tylko przyjaciółki”. Często zapominał o ważnych szczegółach na mój temat, takich jak fakt, że mam siostrę, moje urodziny i jakie mam hobby. Ciągle mnie olewał, oddzwaniał tydzień później z wymówką “byłem zajęty”. Często rozpieszczałam go prezentami, przejażdżkami i seksem tylko po to, by w zamian otrzymać torebkę słodyczy Skittles. (Nawet nie lubię słodyczy!) To był jedyny prezent, jaki kiedykolwiek od niego dostałam! Poznałam nową przyjaciółkę i rozmawiałyśmy o “najgorszych historiach związanymi z byłymi chłopakami” i nagle zdałyśmy sobie sprawę, że “kurcze, wiele z nich brzmi tak samo… Czy on miał na imię ____?”. TO BYŁ TEN SAM FACET!!!”

W niezamierzonym zestawieniu na wieki wieków, czytelnik Joel zostawił komentarz pod moim wpisem pt. Pimp Slap o weselu, w którym uczestniczył:

„Właśnie byłem na weselu, za które rachunek, zapłacony głównie przez rodziców panny młodej, ale ze znacznym wkładem rodziców pana młodego, z łatwością pokryłby prywatną edukację kilkorga dzieci. Mógłby też pokryć koszt skromnego, ale ładnego domu w dobrej okolicy w wielu częściach kraju. Ciekawostka: kwiaty kosztowały około 15.000 dolarów.

    To niesamowite, co robi matriarchat. Darwinowskim celem tego, jak sądzę, jest utrzymywanie mężów pracujących na swoje tyłki i utrzymywanie ich permanentnym stanie spłukania, aby nie mogli wyjść i kupić młodszej kobiety na następną żonę lub utrzymać konkubinę.

    Naprawdę. Nie ma innego logicznego wytłumaczenia dla tego nadmiaru.”

Bądź facetem od Skittlesów – Roissey

 

Dwóch mężczyzn, dwa skrajnie różne doświadczenia z kobietami. Jeden mężczyzna dostaje wszystkie cipki, jakie chce, za okazyjną cenę torebki Skittlesów, podczas gdy drugi mężczyzna poślubia kobietę podczas ceremonii ślubnej z kwiatami, które kosztują 15.000 dolarów.

O ile chcesz się założyć, że rotacja dziewczyn pierwszego faceta jest gorętsza niż żona drugiego faceta z kwiatami za 15.000 dolarów? O ile chcesz się założyć, że pierwszy facet będzie uprawiał seks analny a kobieta będzie robić mu loda, podczas gdy drugi będzie błagał o seks raz w miesiącu, gdy tylko przysięga zostanie złożona? Jeśli jeden z tych gości jest ziołem, to który to będzie najprawdopodobniej?

FAKT: Są duże szanse, że będziesz cieszyć się hojnością cipki i miłości, jeśli zachowujesz się jak facet od Skittlesów. FAKT: Są duże szanse, że spędzisz resztę życia błagając o chłodny seks z tą samą starą nudną cipką, jeśli zachowasz się jak facet z kwiatami ślubnymi za 15.000 $.

Bądź facetem od Skittlesów. Nie bądź kolesiem ze ślubu z  kwiatami za 15.000 dolarów.

Przebywałem w towarzystwie wielu kobiet, które pochodziły z różnych środowisk. Znam dźwięk zakochanej kobiety i zwykle brzmi on jak kobieta z opowieści o Skittlesach – jęcząca i jęcząca o światowej klasy dupku, ścigająca go stąd do królestwa, aby nakłonić go do oddania przynajmniej niewielkiej części swojej autonomii (czego nigdy nie robi) i zawsze… ZAWSZE… wracająca do niego, po tym jak zaliczą jakąś poważną kłótnię. Byłem takim facetem.

Byłem też w pobliżu kobiet z opowieści o kwiatach ślubnych. Zwykle brzmią tak, jakby były bardziej zakochane w idei kwiatów ślubnych za 15.000 dolarów niż w swoim mężczyźnie. Nigdy nie gonią, a ich mężczyźni znajdują się w sytuacji, w której nieustannie nadskakują, aby zaspokoić zachcianki swoich kobiet. Kobiety, które są księżniczkami, mają władzę nad swoimi mężczyznami, nawet nad mężczyznami, którzy sami mają władzę nad innymi mężczyznami. Kobiety o tym wiedzą i podświadomie mają im to za złe.

Joel ma rację. Matriarchat we wszystkich swoich głupich przejawach – ekstrawaganckich ślubach, barterze z diamentami, popkulturowej propagandzie, chorobie jaką jest rząd tatuś – ma na celu upośledzenie mężczyzn. Aby podciąć im skrzydła. Pasuje, naprawdę, ponieważ mężczyzna na kolanach jest dokładnie tam, gdzie musiałby być, aby zgodzić się na kwiaty ślubne za 15.000 dolarów. Finanse nie są najważniejszą kwestią; chodzi o korodujący wpływ, jaki taki marnotrawny wydatek dla kobiety będzie miał na jej postawę. Matriarchat nienawidzi i boi się faceta od Skittlesów, darmozjada, który mimo to cieszy się miłością wielu kobiet. Matriarchat wolałby, aby mężczyźni byli jak facet od ślubnych kwiatów, niewolniczo pracujący jako bezimienny, bezimienny trybik w maszynie, płacący składki za swoją cipkę. Mały pomocnik społeczeństwa.

A koniec końców, po co? Aby niewdzięcznie pompować mięso armatnie na przyszłe wojny? Pieprzyć to. Regulamin został napisany po to, by ograniczać wolnomyślicieli takich jak ty. Kiedy poznasz wynik, kiedy zrozumiesz, że to życie jest wszystkim, co jest i wszystkim, co kiedykolwiek będzie, a twoje dziedzictwo w złocie, dziełach lub dzieciach nic nie znaczy, gdy twoja świadomość zostanie zatarta do zera, a twoje łoże śmierci będzie wyłożone wianuszkiem żalu i odmówionych przyjemności, a wspomnienie twoich dziesięcioleci bezcelowego poświęcenia będzie pełzać powoli po ścianach jak nocne cienie, by udusić cię w twojej ostatecznej zagładzie… Dopiero wtedy spojrzysz swojej zarumienionej pannie młodej w oczy i poinformujesz ją, że nie będzie ślubnych kwiatów za 15.000 dolarów i może spadać na drzewo, jeśli jest to dla niej nie do przyjęcia.

Jeszcze lepiej, powiedz jej, że nie będzie ślubu i małżeństwa. Może cię kochać bez konieczności uzyskiwania zezwolenia od państwa.

Niektórzy nowi użytkownicy są przerażeni, gdy czytają moje artykuły. Myślą, że ten blog musi być żartem lub szaleństwem szaleńca doprowadzonego na skraj szaleństwa przez szczególnie szkodliwe doświadczenia z byłą.

Chociaż miałem swoje radości i smutki, miłości i złamane serce, tak jak każdy inny mężczyzna posiadający bogate doświadczenie z kobietami, ogólnie rzecz biorąc, większość kobiet w moim życiu była i nadal jest cenioną miłością. Mój obłęd to jasnooka wizja Neo po ujawnieniu mu matrixa. Rzeczywistość robi z nas wszystkich szaleńców, ale tylko ci, którzy mają oczy do patrzenia i wolne ego, mogą ją bezwarunkowo zaakceptować.

Źródło: Be A Skittles Man

Wyznanie zreformowanego Incela
Zarządzanie laskami – Poradnik HumanSockPuppeta
Szesnaście przykazań bzykania – Roissey
Żelazne Zasady Rollo Tomassiego
5 sposobów myślenia, które pokazują, że “nie kumasz” (Tajne stowarzyszenie)
Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

 

Guy “turns the tables” on his cheating fiancée, then ghosts her!

 

 

Titanic– Rose będąc na łożu śmierci