Po Ejakulacyjna Jasność Umysłu, najbardziej szczery moment mężczyzn

Kobieta filipin objaśnia,  Po Ejakulacyjną Jasność Umysłu, najbardziej szczery moment u mężczyzn w odniesieniu do relacji damsko męskich.

Po Ejakulacyjna Jasność Umysłu - Edward Hopper, Wycieczka w filozofię

 

– Janice, jesteś tam?
– Do usług, proszę Pana.
– Zapodaj mi trochę tej randkowej głupoty.
– Robi się, proszę Pana.

Wynnel Joy: To chwila jego największej szczerości. W takich chwilach możesz zapytać go o to, czy cię kocha. A jeśli się zawaha, to po prostu nie wiesz. Lecz jeśli odpowie twierdząco, to najprawdopodobniej tak jest. Naprawdę ma to na myśli, niezależnie od tego, co w danym momencie rozumie przez miłość.

MHD: Kobieta na nagraniu objaśnia czym jest Po Ejakulacyjna Jasność Umysłu (ang. post-nut clarity), chwila największej szczerości u mężczyzny. To czyste złoto. Witaj na kanale Manosphere Highlights Daily. To jeden z tych tematów, które musimy mieć w naszym archiwum, zwłaszcza że naszym przesłaniem jest ochrona samego siebie przez cały czas. Lubimy używać różnych metod, aby przekazać nasze przesłanie. W tym filmie przedstawiamy Wynnel Joy z Filipin. Wyjaśni czym jest Po Ejakulacyjna Jasność Umysłu. I jest to czyste złoto, ponieważ ma na sobie bikini. To dobry sposób na sprawdzenie, czy jesteś w to zaangażowany głową czy główką.

Na marginesie: dla facetów, którzy są zainteresowani zabraniem swoich talentów za granicę, Filipiny nie są złym wyborem. Jednak wszędzie są plusy i minusy. Wszystko zależy od tego, czego szukasz. Prosimy więc o przeprowadzenie własnego dochodzenia. Istnieje kilka świetnych kanałów, które zapewniają świetny wgląd w podróżowanie za granicę, a nawet przeprowadzkę za granicę. Nie ograniczaj się więc do treści w Manosferze dotyczących czerwonej pigułki. Oglądaj kanały o pieniądzach, kanały podróżnicze, kanały poświęcone fitnessowi. Chłopaki, nie ma nic złego w podążaniu własną drogą. Jednak marnowanie życia jest złe.

Skandujmy. Nadszedł czas, abyśmy się tym zainteresowali i zrobili to, co do nas należy. Ponieważ jesteśmy mężczyznami, prawda?!
– Tak!
– Jesteśmy mężczyznami, prawda?!
– Tak!

Wynnel Joy: Po Ejakulacyjna Jasność Umysłu polega w zasadzie na tym, że kiedy mężczyzna uprawia seks z kobietą to na początku wydawało mu się, że ona mu się podoba, a potem, gdy dochodzi lub ma orgazm, to zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę ta dziewczyna mu się nie podoba. W związku z tym nagle zrywa z nią kontakt lub zaczyna zachowywać się wobec niej inaczej, nie dąży już do rozpalenia romantycznej energii między nimi lub przerzuca się na inne dziewczyny. Będą powtarzać ten schemat, dlatego, że są ruchaczami.

MHD: Szybki wtręt. Nie musisz być ruchaczem, żeby doświadczyć Po Ejakulacyjnej Jasności Umysłu [uczucia olśnienia i jasności umysłu po przeżyciu orgazmu]. Chodzi tu o mężczyzn w ogóle. Mamy wrodzony popęd seksualny.

Wynnel Joy: To jest moja teoria na temat Po Ejakulacyjnej Jasności Umysłu . Ludzie zostali uwarunkowani społecznie wieloma rzeczami. Na przykład powinny cię pociągać duże cycki. A ludzie są istotami wielowymiarowymi. Mamy nasze biologiczne „ja”, nasze duchowe „ja”, nasze społecznie uwarunkowane ego, nasze koncepcje siebie lub fałszywe koncepcje siebie. Istnieje nawet teoria trójpodziału mózgu. Czym jest mózg trójdzielny? To teoria, która zakłada, że mamy trzy części mózgu: mózg gadzi, mózg ssaczy i korę nową. Mózg gadzi to reakcja walki, ucieczki [lub zmrożenia]. Mózg ssaczy jest odpowiedzialny za emocje, uczucie przywiązania i tym podobne. A kora nowa jest odpowiedzialna za wyższe ideały: rzeczy abstrakcyjne, duchowość, boga, sztukę, piękno. Jesteśmy więc istotami wielowymiarowymi.

Trzy mózgi

Kobieta: Instynkt>Emocje>Rozum
Mężczyzna: Instynkt>Rozum>Emocje

 

MHD: Tak, ma rację. Ludzie są istotami wielowymiarowymi. Dla jasności, zerknij na swój ekran. To jest trójjedyny mózg, o którym mówi. Janice.

– Koncepcja trójjedynego mózgu odnosi się do teoretycznych ram, które sugerują istnienie trzech odrębnych obszarów w ludzkim mózgu, z których każdy jest powiązany z innymi funkcjami. Obszary te są często określane jako mózg gadzi, układ limbiczny i kora nowa.

Wynnel Joy: Moja teoria na temat Po Ejakulacyjnej Jasności Umysłu brzmi tak, że na początku facet widzi dziewczynę w makijażu, seksownej sukience, z seksownymi, jędrnymi cyckami lub w biustonoszu push-up… Po pierwsze ma biologiczny imperatyw, aby rozsiewać swoje nasienie, bez względu na to, jak wygląda dziewczyna. Lecz nie ma on biologicznego imperatywu, by wiązać się ze wszystkimi kobietami, w przypadku których będzie je rozsiewał. Ma też swoje ego, pod wpływem którego myśli „Jestem mężczyzną, jeśli zaliczam te wszystkie gorące laski, które mają na sobie makijaż, chodzą na wysokich obcasach i noszą seksowne sukienki”. Wiele z tych rzeczy dzieje się w jego głowie, ale nie jest tego świadomy. Jednak te rzeczy nie są rdzeniem jego „ja”. Kiedy więc spotyka dziewczynę, wszystkie te aspekty jego „ja” mówią mu, że chce mieć tę dziewczynę i chce rozsiewać swoje nasienie. Podpowiada mu to jego biologiczny aspekt. A jego ego mówi mu, że powinien uprawiać seks z tą dziewczyną, że jest mężczyzną, bla, bla, bla.

Ale rdzeń jego „ja”, to kim tak naprawdę jest w głębi duszy czuje pociąg do naprawdę niewielu kobiet. I zazwyczaj są to kobiety, z którymi ma tę duchową więź, które są dla niego bratnimi duszami, karmicznymi partnerkami, bliźniaczymi płomieniami. Kiedy ma orgazm, kiedy mężczyzna dochodzi, w tym momencie nie myśli, jest wolny od tych wszystkich innych aspektów, które go dręczą. W tych chwilach (gdy ma orgazm) jest najbliżej swojego boskiego „ja”, jak tylko może być. Jest najbliżej swojego rdzenia, swojej duszy, jak tylko może być.

MHD: To czyste złoto. Podoba mi się, że określa to jako bycie najbliżej swojego zdefiniowanego „ja”, ponieważ w tym kontekście jest to samorealizacja. Jest to uważane za prawdziwą esencję tego, kim jesteś, poza twoim ego, uwarunkowanymi przekonaniami i ograniczeniami.

Wynnel Joy: Zatem kiedy działa w tym momencie, w tym rdzeniu swojego „ja”, to zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nie pociągają go te dziewczyny, z którymi nie ma tej duchowej więzi. I właśnie wtedy pojawia się u niego Po Ejakulacyjna Jasność Umysłu [uczucie olśnienia i jasności umysłu po przeżyciu orgazmu. Rozjaśnia mu się w głowie.

Doznaje olśnienia, że tak naprawdę w jego rdzeniu, w głębi duszy, w jego prawdziwym „ja” ta dziewczyna go nie pociąga. Jednak wciąż nie jest tego świadomy. Wielu mężczyzn wciąż nie jest tego świadomych, w zależności od ich poziomu samoświadomości. Ale właśnie tak to wygląda.

MHD: Tak, o tym właśnie mówię. Świadomość. Ponieważ nie możemy ci pomóc, po tym, jak nawaliłeś. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie myśl swoim K-U-T-A-S-E-M. Nie myśl główką. Kiedy myślisz główką, wpadasz w kłopoty. Jest wystarczająco dużo przerażających historii o mężczyznach decydujących się na szukanie partnerki za granicą podążających za wskazówkami swojej główki (penisa). Skończ z tą głupotą. Jak powiedziałem wcześniej, mamy wrodzony popęd seksualny.

Te 22 sekundy ogłupiającej rozkoszy nie są warte 18 lat płacenia alimentów na dziecko, którego nie planowałeś mieć z kobietą, która pieprzy od rzeczy, a nawet odsiadki w więzieniu, ponieważ nie możesz zapłacić albo tych wszystkich głupich randek z kolacją w tle, podczas których te kobiety wykorzystują cię do tego, aby mogły zjeść darmowy posiłek. Tylko dla tych 22 sekund ogłupiającej rozkoszy. Głupota. Dlatego właśnie przedstawiamy ci te filmy, aby zwiększyć świadomość, abyś mógł się zawsze chronić.

Wynnel Joy: Działa tu moja intuicja. Kiedy ma orgazm, jest najbliżej nieba, swojej boskości, swojego najprawdziwszego, autentycznego „ja”, jak tylko może być. W tym momencie jest ze sobą bardzo szczery. Ktoś mi wcześniej powiedział, że jeśli chcesz wiedzieć, czy facet cię kocha, to pierwsze 15 sekund po orgazmie jest jego najbardziej szczerym momentem. W takich chwilach możesz zapytać go o to, czy cię kocha. Jeśli się waha, to po prostu tego nie wiesz. Ale jeśli odpowie twierdząco, to najprawdopodobniej tak jest. Naprawdę ma to na myśli, niezależnie od tego, jakie znaczenie ma miłość w danym momencie, w zależności od jego poziomu samoświadomości. A kiedy się waha, to może…

– Uwaga! Czerwona flaga.

MHD: Bądź ostrożny. Kobiety są strażniczkami seksu, więc powinny być szczególnie świadome tego, że Po Ejakulacyjna Jasność Umysłu nie powinna być wykorzystywana do tego, aby dowiedzieć się, czy mężczyzna je kocha. Na początku powiedziała, że ludzie są istotami wielowymiarowymi. Osobiście uwielbiałem kobiety wyłącznie za to. Za nic innego. Związek również jest wielowymiarowy. Dlatego nie powinieneś zaczynać od seksu i zrozumieć, że budowanie i utrzymywanie zdrowego, satysfakcjonującego związku często wymaga wysiłku, skutecznej komunikacji, wzajemnego szacunku i wspólnych wartości. Jednak wszyscy wiemy, że kobiety nas nie słuchają. Wszyscy wiemy, że łatwiej jest zrzucić winę za wszystkie swoje problemy na mężczyzn.

Wynnel Joy: Jeśli się waha, to może tak naprawdę cię nie kocha, albo jeszcze nie wie, co to znaczy miłość, albo po prostu jest do ciebie przywiązany pod kątem seksualnym/emocjonalnym z powodu seksu.

MHD: Manosfero, działamy. Chroń się przez cały czas!

 

Zobacz na: [Kobiece] Manipulacje – Rian Stone
Marketing vs Sprzedaż w związkach
Profilaktyka w relacjach – część I | Rollo
Istnieje różnica pomiędzy przygodnym seksem w przypadku mężczyzn i kobiet, i nauka to potwierdza
Funkcja żalu związanego z uprawianiem przygodnego seksu i biernością seksualną: badanie podłużne

 

https://rumble.com/v3tflnc-po-ejakulacyjna-jasno-umysu.html

 

https://rumble.com/v3tflnc-po-ejakulacyjna-jasno-umysu.html

 

 

"Trzy mózgi" Tego Jedynego