Jennifer Bilek: Kto stoi za TRANS AGENDĄ?

Seria: Wywiady
Cele transgenderyzmu
Cele transhumanizmu

Jennifer Bilek: Kto stoi za TRANS AGENDĄ?

 

Witam. Nazywam się James Patrick, jestem dyrektorem BigPicture.Watch i reżyserem filmu Planet Lockdown Chciałbym przedstawić wam Jennifer Bilek, bardzo interesującą kobietę, która jest feministką i dziennikarką śledczą. Po zagłębieniu się w temat trans-seksualizmu, gdzie odkryła związki z trans-humanizmem i naciskami wpływowych miliarderów, którzy, szczerze mówiąc, wpychają nam tę kwestię do gardeł.

Blog Jennifer „11th Hour” jest, moim zdaniem, jednym z najlepszych w tym temacie, analizując dogłębnie historię [transgenderyzmu] i kto za tym stoi. Posłuchajmy, co ma do powiedzenia.

Jennifer Bilek: Jestem dziennikarką śledczą i zajmuję się tematami przemysłu gender [płci kulturowej], technologii i nieskrępowanego korporatyzmu. Zainteresowałam się pisaniem na ten temat, ponieważ zawsze obracałam się w kręgach aktywistów, brałam udział w obronie praw kobiet, odkąd miałam 20 kilka lat.

Prowadziłam kampanie na rzecz środowiska i tak dalej. Około 2013 roku zauważyłam, że nagle ludzie byli uciszani i kasowani z platform internetowych, za to, że dostrzegali biologiczną rzeczywistość, to, że jesteśmy gatunkiem dymorficznym płciowo, że jedynymi płciami jest płeć męska i żeńska. Jesteśmy gatunkiem dymorficznym płciowo.

Są kobiety i mężczyźni i nie istnieje nic pomiędzy. Trans-seksualizm istniał w USA od mniej więcej lat 50-tych XX wieku. Niektórzy pamiętają jeszcze z gazet popularność Christine Jorgensen. Ale naprawdę nie było to częścią naszej popularnej czy społecznej kultury.

Wiesz, było kilku mężczyzn, którzy mieli fetysz, to jest fetysz dorosłych mężczyzn, [fetysz] przywłaszczenia żeńskiej… sztucznej symulacji [imitowania] żeńskiej biologii w celach osiągnięcia gratyfikacji seksualnej.

Kiedyś oni się nazywali transwestytami, ale jak tylko medyczny kompleks przemysłowy rozwinął się na tyle, że można było w miarę dobrze… tworzyć sztuczną… podróbkę płci.

To [ci mężczyźni] zaczęli przywłaszczać sobie żeńską anatomię. W latach 40-tych XX wieku urodził się William Sims Bainbridge. On studiował socjologię na Harvardzie a potem został tam profesorem. Napisał wiele książek o kultach [sektach], religii, technologii, hazardzie, przyszłości psychologicznej kontroli umysłu.

Teraz on pracuje jako szef programu cyber-człowiek Narodowej Fundacji Naukowej, który nadzoruje etykę związaną z łączeniem człowieka i elementów cybernetycznych.

I wiesz, można zauważyć tę trajektorię. Pod koniec lat 90-tych i w pierwszej dekadzie XX wieku miała miejsce duża zmiana kulturowa. Przejście od danych, od ery cyfrowej, ery informacji do sztucznej inteligencji, trans-humanizmu, robotów, nanotechnologii, biotechnologii i tak dalej.

To jest mniej więcej gdzie teraz zmierzamy. To jest przyszłą trajektorią, ale Dolina Krzemowa wciela cele trans-humanizmu od początku XXI a nawet końca XX.

Więc W. Bainbridge spotyka się z inną interesującą osobą, z Martinem Rothblattem, który również jest transhumanistą, ale Rothblatt jest też osobą trans-seksualną.

Jest mężczyzną, który zawłaszczył sobie protezę kobiecej biologii i nazywa siebie, wiesz, trans-płciowym albo trans-seksualnym.

On pojawia się w szerokich, różnych kręgach kultury, bo osiągnął tak wiele różnych rzeczy. Jest bardzo znany i bardzo doceniany za swoje osiągnięcia. Zajmował się sektorem technologicznym, sektorem medycznym, był w Hollywood,

Oprah Winfrey gościła go w swoim talk-show, był gościem w wielu, wielu innych programach ze swoją żoną-robotem, którą sam zbudował.

Martine Rothblatt napisał książkę i jest ona prawdziwym odbiciem tego, co ma miejsce w kulturze obecnie. To jego ideologia, inspirowana myślą Bainbridge’a w której nastąpi dezintegracja płci, granic pomiędzy płciami, nie będzie młodego wieku i starości, nie będzie męskości i kobiecości, nie będzie… Wiesz, trans-humanizm nie ma mieć granic. Celem ostatecznym jest to, żeby istnieć w cyberprzestrzeni.

 

San Junipero – Black Mirror

https://en.wikipedia.org/wiki/San_Junipero

 

Proces dostawania się do cyberprzestrzeni, to aktualizacja ludzkości, łączenie się z maszynami, transfer reprodukcji człowieka do sektora technologii.

Chyba w latach 80-tych XX wieku, Rothblatt wraz z całą grupą innych prawników-transwestytów i transseksualistów stworzyli dokument, który stał się pierwszą ustawą gender, wprowadzającą do regulacji prawnych rozczłonkowanie, uprzedmiotowienie kobieciej biologii, żeńskich części ciała i uczynienie z nich praw człowieka.

Co masz na myśli mówiąc: rozczłonkowanie? To, gdzie on zmierza wymaga całkowitego rozczłonkowania, kiedy wszyscy żyją w cyberprzestrzeni, w wirtualnej rzeczywistości, nie żyjemy już w naszych ciałach.

Zostaniemy wgrani w cyberprzestrzeń. Aby to sprzedać opinii publicznej trans-humanizm i rozczłonkowanie jako sposób życia, będziesz musiał uwieść [opinię publiczną] i ją tam zaprowadzić. Aby to osiągnąć trzeba stworzyć ideologię, która twierdzi, że możesz wybrać swoją płeć.

To jest rozczłonkowanie. Nie możesz wybrać swojej płci. Jesteś tym ciałem, w którym się urodziłeś, bez względu co ci się stanie.

Jeśli za 200 lat odkopią moje kości, wiesz, znajdą człowieka płci żeńskiej Tego nie można zmienić. Ale ta ideologia promuje pomysł, że można. Więc wprowadzają tę ideologię do szkół, dla dzieci. I nie tylko do szkół. Wprowadzają to w rozrywkę, na platformy mediów społecznościowych, do szkół, oraz wszystkich organizacji, które dostarczają usługi dla dzieci.

One wszystkie dołączają do tej ideologii. To tylko miało miejsce w ciągu ostatnich 10 lat. Przed tym nie słyszało się nic na ten temat. Nie słyszało się nic o trans-genderyźmie, nie słyszeliśmy nawet o osobach transseksualnych. W 2014 Laverne Cox był na okładce Time Magazine. Którego właścicielem jest Marc Benioff. To było ogłoszenie punktu zwrotnego w trans-genderyźmie, którego nie poprzedzało nic, nic co wskazywało, że to był punkt zwrotny. 2014.

Laverne Cox był na okładce Time Magazine

TRANGENDEROWY PUNKT ZWROTNY – Kolejna granica praw obywatelskich w Ameryce

Jakby upuścić w pełni ukształtowaną formę w kulturę a od tamtej pory tylko w kółko śpiewane są psalmy. W kółko i bez przerwy. Nic tylko słyszy się o prawach transgender [trans płciowców], że prawa trans to prawa człowieka, prawa trans to prawa człowieka. Te ogromne NGO, ogromne pozarządowe organizacje służące społeczności LGB, pracują ramię w ramię z międzynarodowymi firmami prawniczymi jak Hogan Lovell, Dentons, Reuters’ Next Law i prawnikami z Open Society Foundation, aby stworzyć… zacząć tworzyć ramy prawne dla dzieci trans.

Więc zaczynają budować struktury, umożliwiające dzieciom trans wprowadzenie tej narracji, że można urodzić się w złym ciele.

Transpłciowość: poradnik dla zaniepokojonych rodziców

Wszyscy słyszeliśmy te pierwsze historie o biednych dzieciach, które urodziły się w złym ciele. 10 lat później to przekształciło się w: „po prostu bądź sobą”, co znaczy, że możesz być płci męskiej albo żeńskiej, nie-binarny, możesz mieć oba typy genitaliów. [Teraz] to jest o samo-ekspresji. W ciągu 10 lat to przekształciło się w prawo do samo-augmentacji [wspomagania, tuningowania] w dowolny sposób.

Tęczowa Równia Pochyła

Ten, stworzony przez Bainbridge’a, religijno-technologiczny kult spotyka się z fetyszem Rothblatta i razem rozpoczynają wdrażanie tej religii w dziedzinie medycznej technologii. A to jest kult [sekta], wprowadzany poprzez media, a ludzie to kupują. Zdrowi psychicznie, inteligentni ludzie mówią [teraz], że można urodzić się w złym ciele. Ten “projekt” jest wspierany przez korporacje finansowe, farmaceutyczne i technologiczne. Przez międzynarodowe korporacje, domy inwestycyjne, międzynarodowe firmy prawnicze.

Osoby transpłciowe i nastolatki: czynnik zarażenia społecznego jest prawdziwy

Oni wszyscy wprowadzają tą samą narrację. Musisz zadać sobie pytanie: dlaczego to stało się w przeciągu 10 lat? Przecież [oddolne] ruchy praw człowieka nie działają w ten sposób. [Ruchy na rzecz praw człowieka] walczą przeciwko korporacjom, żeby walczyć z ciemiężeniem, a nie żeby umożliwić [korporacjom] generowanie zysków.

Ludzie, którzy są przy władzy, oni wszyscy myślą o tym samym i myślą o tym w ten sam sposób, wiesz, co mam na myśli? To tak jakby Rothblatt i Bainbridge zeszli się, wymyślili i ukształtowali tę ideologię. A Rothblatt nawet o tym pisał. Pisał o przejęciu reprodukcji człowieka przez technologię.

Pisał o tym, że transgenderyzm jest sposobem przejścia do trans-humanizmu. [Pisał o tym], jak napędzać tę [ideologię], przemawiał na ten temat na konferencjach na całym świecie.

To on jest gwiazdą tego filmu. To on usiłuje wprowadzić tę ideologię do naszych instytucji. Masz tych wszystkich homoseksualnych mężczyzn, dotkniętych kryzysem AIDS. Nawet jeśli sami nie zachorowali, to widzieli jak umierali ich bracia czy kuzyni. Cały ruch na rzecz LGB praw człowieka był bardzo młody, kiedy został uderzony epidemią AIDS. I nagle pojawił się kompleks medyczno- przemysłowy i stał się częścią tego ruchu.

Te wszystkie organizacje filantropijne pojawiły się, żeby im służyć, żeby służyć dobru publicznemu. Ale jak zagrożenie AIDS ustąpiło ten gigantyczny… Wiesz, wtedy to jeszcze były organizacje LGB, których celem było propagowanie bezpiecznego seksu, informowanie o tym, jak przenosi się AIDS, wiesz, pomaganie ludziom. [Te organizacje] dostawały na to pieniądze.

Korporacje farmaceutyczne ciągnęły z tego zyski, z medykamentów na AIDS, a potem, nagle, AIDS zniknęło. Więc te organizacje zaczęły walczyć o małżeństwa osób homoseksualnych.

Więc na przełomie XX I XXI wieku, kiedy pojawiły się w USA dwie główne organizacje LGB, teraz to LGBT. Te organizacje to The Gill Foundation, założona przez Tima Gilla, oraz Arcus Foundation, założona przez Joha Lloyda Strykera.

[Ta ostatnia] jest chyba najważniejszą organizacją LGBT na świecie. Zarówno Arcus jak i Gill Foundation wysyłają miliony i miliony i miliony i miliony dolarów naszym instytucjom edukacyjnym, medycznym, karnym, organizacjom służącym lokalnym społecznościom, kościołom. Oni są wszędzie. Ich pieniądze są wszędzie, ale ich napływ jest regulowany przez mechanizm finansowania, który wymaga zaadoptowania ideologii gender.

Społeczne procesy poznawcze – Józef Kossecki
Sterowanie społeczne – pośrednie i bezpośrednie – Józef Kossecki

Potem zaczęły się pojawiać organizacje trans, celem działania których nie było służenie ludziom trans, lub ludziom, którzy myśleli, że urodzili się w złych ciałach, ale [ich celem] była de-stygmatyzacja fetyszu dorosłych mężczyzn w środowisku korporacji, w społeczeństwie, w szkołach.

Miliony dolarów wysyłane były instytucjom polegającym na przekazach pieniężnych, jak uniwersytety i szkoły. W wszystko, co [te instytucje] musiały zrobić, to przyjąć tę „progresywną” ideologię… przedstawiano ją jako progresywną.

“Kogo to obchodzi?!” “To część LGB” [te instytucje] nie zastanawiają się nad tym, co robią. Jednocześnie media promują to jako prawa człowieka. [Przedstawiają to] jako kwestię praw człowieka.

Tysiące i tysiące dzieci zaczynają identyfikować się jako trans, i te tysiące dzieci zaczynają brać blokery pokwitania, aby zakłócić [naturalny] wzrost, zrujnować [zdrowie] układu kostnego i wywołać wiele innych komplikacji, jak obrzęk mózgu i tak dalej.

[Te dzieci] zwykle przechodzą do przyjmowania hormonów przeciwnej płci, które są jeszcze bardziej niebezpieczne. [Te dzieci] muszą przyjmować te hormony do końca życia i to je sterylizuje.

Pierwsza klinika gender dla dzieci pojawiła się w 2007 roku. Teraz mamy ich w USA setki.

Skąd one się wzięły i dlaczego? Dlaczego nikt nie bada tej kwestii? Nikt nie bada, czemu to się dzieje. Dlaczego, nagle, dzieci masowo popełniają samobójstwa, wyskakują z budynków bo chcą być przeciwnej płci. Nigdy wcześniej o tym nie słyszeliśmy. Gdyby przemysł farmaceutyczny mógł zarobić na tym kasę 50 lat temu, to na pewno słyszelibyśmy o tym wcześniej.

Z pewnością jest to odgórny plan, wprowadzany z najwyższych poziomów społeczeństwa, z [elit] finansowych. Założyciel Outright Leadership, zajmującej się tworzeniem sieci biznesowej [dla organizacji] LGBT, ma korzenie w bankowości.

Prowadzący tę organizację, ma korzenie w bankowości. Jon Stryker z Arcus Foundation, ma korzenie w bankowości Nie ma tu postaci Harveya Milka. To nie jest oddolny aktywizm. To wszyscy są uber-biznesmani.

Więc masz tu motywację opartą na zysku. Absolutnie. Medykamenty, operacje, sprzęt chirurgiczny. To nie tylko hormony czy blokery pokwitania. Masz tu też antybiotyki, leki immunosupresyjne [po przeszczepach]. Miriady operacji, które ludzie chcą mieć, po tym jak… [Stają się ofiarą] ataku na ich własną płeć. Medycznego ataku na ich płeć. Ludzie chcą, żeby zoperowano im szyję, chcą pozbyć się jabłka Adama. Chcą, żeby zmieniono im kształt żuchwy. To jest jak zachowanie kompulsywne. Jest to napędzane technologią. To jest orgia konsumpcji. A my jesteśmy tymi, którzy są konsumowani. Ludzie. Nasza płeć jest dekonstruowana.

Jak branża medyczna zarabia na osobach transpłciowych (to maszynka do robienia pieniędzy)

To nie jest już idea czy ideologia. To się naprawdę dzieje. Wiodące szpitale usuwają narządy reprodukcyjne młodych kobiet. Płeć jest dekonstruowana medycznie, ideologicznie, prawnie, językowo w całej [naszej] kulturze. Jeśli przekonasz całe pokolenie dzieci, że mogą sobie wybrać swoją płeć, nie będą one wiedzieć skąd pochodzą, nie będą wiedzieć, kim lub czym są.

Transkrypt filmu “Czym jest kobieta? Co to jest kobieta?”
Potęga narracji w podejmowaniu decyzji

Bo jako gatunek jesteśmy połączeni z rzeczywistym światem, ze światem natury poprzez naszą płeć. W ten sposób jesteśmy zakotwiczeni. Wszystko we wszechświecie, cały, wiesz, świat, biologiczny świat, obraca się wokół reprodukcji.

Regeneracja, śmierć, regeneracja, śmierć, regeneracja, śmierć. Ale teraz uczymy dzieci, że mogą żyć wiecznie, że mogą sobie wybrać płeć i że mogą wybrać cokolwiek chcą. To jest obłęd. To jest całkowity obłęd, bo to jest w sprzeczności z rzeczywistością.

Dlaczego promowana jest ideologia fizycznej dysocjacji od rzeczywistości płci? Bo to się dzieje, co ma tutaj miejsce. Dlaczego to się dzieje? Trzeba się temu przeciwstawić. [Spójrz na] medyczno-technologiczny sektor. Oni będą mieli z tego zyski.

Jeśli wysterylizujesz całe pokolenie dzieci, te dzieci będą potrzebować leczenia niepłodności i/lub ogarnięcia prokreacji. A nie możesz leczyć niepłodności w swoim ogródku ze swoim partnerem.

Jako feministka, uważam, że bycie kobietą jest, tak naprawdę, zawodem. To nie jest tylko używanie naszej biologii, jak używana jest ona w prostytucji, czy w przemysłach pornograficznym.

To jest szczyt uprzedmiotowienia. [Mówią:] po pierwsze: “weźmiemy twoją biologię i będziemy ją nosić jako kostium” A po drugie [mówią:] “weźmiemy twoją zdolność rozrodczą i przeniesiemy ją do sektora technologicznego”.

Dlatego kobiety są wymazywanie z prawa i języka. Spójrz, dopiero co wyjęli ze słownika Cambridge Dictionary definicję kobiety i zstąpili ją definicją: „każdy, kto identyfikuje się jak kobieta”

To w jaki sposób ludzka reprodukcja jest przenoszona do sektora technologicznego, jest poprzez te wszystkie dostępne obecnie terapie niepłodności: zamrażanie jajeczek, zamrażanie nasienia, surogację, teraz mowa jest o próbach przeszczepów macicy. To jest geszefciarstwo.

To jest kontrola społeczna w tym znaczeniu, że dosłownie dąży się do zniszczenia w gatunku ludzkim granicy pomiędzy męską i żeńską płcią. Oni chcą tę granicę zniszczyć.

I jest to postrzegane jako postęp, pozbycie się stereotypów płciowych, nierówności płciowych. Matki, kobiety nie będą musiały mieć dzieci. Spójrz na tampon. Wiesz, co mam na myśli [dzięki tamponowi] kobiety mogły nagle wyjść z domu, nie muszą siedzieć w domu [obłożone] w płócienne szmatki.

To jest technologia. To jest postęp. technologii, który „czyni nasze życie lepszym”. Ale my nie mamy tu nic do powiedzenia. Nie mamy prawa głosu, prawa decyzji. Nikt nie przedstawia nam wszystkich informacji. Elity podejmują te decyzje za nas.

Wiesz, oni napędzają rynek i wszyscy na tym zyskują. Nawet jeśli nie mają pojęcia o co tutaj chodzi, [i tak zarabiają na] agencjach modelek trans, makijażu gender fluid, fotografowaniu dzieci trans.

To jest wszędzie i ten sam przekaz jest wprowadzany do szkół podstawowych. W drugiej klasie dzieci uczą się o tożsamości płciowej, braniu hormonów.

A to wszystko jest wprowadzane pod przykrywką programów przeciw zastraszaniu/znęcaniu. Te programy zostały wprowadzone przez Obamę i ufundowane przez rodzinę Pritzker. To jest największa, jedna z najbogatszych rodzin w Ameryce. Pritzkerów jest wielu.

Jennifer Pritzker jest pułkownikiem w armii. Rzekomo jest kobietą i łazi po świecie prezentując syntetyczne kobiece cechy płciowe Promuje swoją ideologię na wydziałach psychiatrycznych głównych uniwersytetów i innych instytucji medycznych, szpitali gender, wojska itd.

Jego firma Tiwani Foundation nawiązała partnerstwo ze Squadron Capital, firmą zajmującą się urządzeniami medycznymi. To jest ta sama trajektoria, jaką przyjęła Arcus Foundation, ale Stryker Medical jest korporacją zajmującą się dostawą sprzętu medycznego.

Więc oni wszyscy będą mieć zyski z tych operacji, nie tylko tak zwanych operacji gender [korekty plastycznej płci], ale też ludzkiej augmentacji. Jeśli otworzymy drzwi dla tego rodzaju radykalnych zmian w naszej biologii, [zmiany] naszego miejsca i zakorzeniania w ekosferze, jeśli przerwiemy nasze zakotwiczenie [w naturze], wszystko jest do zagarnięcia.

Oni mogą zacząć manipulować twoim DNA, manipulować tobą jak tylko chcą. Moim zdaniem właśnie dlatego wprowadzane są ustawy związane z „tożsamością płciową”. Tu nie chodzi o ludzi, którzy pozwalają na medyczny atak na ich płeć. Tu chodzi o przyszłą augmentację ludzi.

Podążam tropem pieniędzy bo pieniądze nie kłamią. Mówią prawdę. Nie obchodzi mnie jak obłąkańczo brzmi to, co mówię, bo… Mi na tym nie zależy.

To nie ma znaczenia. Po prostu przekaż tę informację dalej, po to, aby ludzie mogli sami to sprawdzić. Te fakty nie są ukryte. Nic z tego nie jest ukryte, tylko ludzie tego nie szukają.

Widzą to z perspektywy praw człowieka: „ci biedni ludzie, którzy tkwią w złych ciałach. Serce mi pęka”. To jest śmieszne i żałosne.

Rządy, wszyscy politycy, wszystkie najważniejsze banki, finansowe domy inwestycyjne, instytucje medyczne, uniwersytety, szkoły, korporacje, firmy prawnicze, wszyscy dołączyli się do tego w przeciągu 10 lat.

Dla tych biednych ludzi z problemami z tożsamością, z cielesną dysforią. Wiesz, bez przesady. To jest w oczywisty sposób idiotyczne. A ludzie to łykają jak pelikany ryby. Są ludzie, którzy mają dysforię cielesną związaną z kończynami, wiesz, zaburzenie integralności ciała, kiedy pacjent odczuwa swoją kończynę jako obcą. Zwykle dotyczy to kończyny dolnej, nogi albo stopy. Osoby dotknięte tym zaburzeniem odczuwają to tak intensywnie, że chcą sobie tę kończynę odciąć.

Bo jest ona dla nich tak obca. Psychiatrzy mają znaczne problemy z leczeniem tego zaburzenia, ale [jako społeczeństwo] nie organizujemy parad dla tych osób. Nie zainicjowaliśmy dla nich ruchu na rzecz praw człowieka, nie widzimy ich na okładkach Time Magazine, nie tworzymy dla nich makijażu ani agencji modelek i modeli.

Mogłabym powiedzieć to samo o anoreksji, bo też jest forma dysforii cielesnej. Ale to tylko dzieje wokół ludzi, którzy przybierają sztuczną tożsamość płciową. I, wiesz, dlaczego to ma miejsce wszędzie? W tak wielu różnych krajach? Zmieniane są prawa, zmieniany jest język po to, żeby wykorzenić społeczeństwo, to, w jaki sposób zorganizowaliśmy się jako społeczeństwo.

Dlaczego to jest robione ludziom? To jest absolutne szaleństwo Nic nie ma już żadnego znaczenia, prawda? Nie ma granic. To jest bezgraniczność

Zaczęłam podążać śladem pieniędzy. Bo jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś w Ameryce, to idziesz śladem pieniędzy, prawda? Więc zaczęłam iść śladem pieniędzy i przyjrzałam się tym różnym NGO, tym ogromnym pozarządowym organizacjom, tak wielkim jak Arcus Foundation i Gill Foundation One są gigantyczne. Każda z nich przekazuje pół miliarda dolarów, aby rozprzestrzeniać tę ideologię w różnych kulturach.

To nie jest tylko w naszej kulturze, w kulturze Zachodu. Oni finansują organizacje, które robią to samo, które tworzą polityczne rusztowanie, niezbędne aby wprowadzać [tę ideologię].

Więc masz ludzi w mediach, szkolenia dla ludzi w polityce, żeby wprowadzić ich do instytucji politycznych, jak The Victory Institute, na przykład, finansowany przez Arcus Foundation. Rachel Levine, na przykład był(a) członkiem tej organizacji.

Zbierają ludzi z różnych szkół i różnych dziedzin, żeby dla nich pracowali. I szkolą ich aby zajęli pozycje, z których mogą wprowadzać ich program w kulturę. To właśnie robi Levine, jeśli słyszałeś jego przemówienia. Potem ludzie w mediach, jak na przykład GLAAD, czyli ramię medialne Arcus Foundation. Te dwie organizacje pracują razem a GLAAD zajmuje się szerzeniem przekazu o tym, jak ludzie mają mówić na ten temat.

Bo to prawo człowieka, nie chcesz nikogo obrazić, tak? Więc przekaz idzie z góry, a co rozumiem przez „górę”, to nie Arcus Foundation, ale Stryker Medical. Korporacja wartości 17,1 miliardów dolarów i która rośnie codziennie w 75 krajach. Kompleks medyczno-przemysłowy jest większy niż kompleks militarno-przemysłowy.

Zidentyfikowałam kilka postaci, które są bardzo wpływowe i przyczyniają się znacznie do zmiany opinii społecznej, żeby wprowadzić tę religię technologiczną do naszego społeczeństwa.

Ale jest wiele innych osób. Trudno powiedzieć, czy te osoby wiedzą co naprawdę robią. Nie jest to oczywiste dla mnie, ale większość tych osób pochodzi z przemysłu technologii medycznych i z bankowości. Nie widzę, przemysłu paliw udzielającego się w przemyśle gender. Nie widzę producentów samochodów w przemyśle gender. Wiesz, co mam na myśli. To korporacje farmaceutyczne, finansowe, BlackRock, Vanguard.

Ta ideologia jest tak idiotyczna. Są dorośli mężczyźni z fetyszami pieluch dla dorosłych. Czy będziemy w przyszłych latach instalować dla nich przewijaki w budynkach korporacji?

Bo już istnieją sklepy dla nich, gdzie mogą oni faktycznie kupić przedmioty związane z ich fetyszem. Ale dlaczego… Dlaczego normalizujemy fetysze? Fetysze, to zachowanie kompulsywne, to uprzedmiotowienie. To uprzedmiotawia. Jeśli twoim fetyszem jest inna osoba, to uprzedmiotawiasz tę osobę.

To jest ich uprzedmiotawianie. Widzimy to, bo nasze społeczeństwo jest zdysocjowane jako społeczeństwo. Dysocjacja i kompulsja stały się naszym sposobem ekspresji. Kompulsja, uzależnienie – w ten sposób próbujemy wypełnić pustkę, jaką stworzyło nasze społeczeństwo. A nie dostrzegać jak uszkodzone i dysfunkcjonalne jest nasze społeczeństwo, że nie daje nam tego, czego potrzebujemy, a my wspieramy te chore zachowania.

To jest absolutny obłęd. GLSEN to edukacyjna gałąź LGBT Inc. Krótko mówiąc [GLSEN] zajmuje się edukacją populacji w szkołach i ośrodkach kultury, ucząc o tym, jak prezentować ideologię gender. To trochę tak, jak kiedyś Chrześcijanie odwiedzali społeczności Indian Amerykańskich żeby indoktrynować ich religijnie.

To jest bardzo podobne w tej technologicznej religii. Indoktrynacja ludzi w tę ideologię odbywa się poprzez promocję praw człowieka, ale to jest technologiczny religijny kult. Nie jest możliwe, aby się od tego uchronić. Ten fakt staje się oczywistym dla coraz większej liczby ludzi. Oni nie rozumieją, dlaczego nie możemy o tym rozmawiać. Jeśli to jest organizacja czy ruch na rzecz praw człowieka, dlaczego nie można o tym rozmawiać i dzielić się informacjami.

Dlaczego nie chcesz ludzi do tego przekonać? Wszystko jest transfobiczne. Nie możesz o tym rozmawiać, nie ma dyskusji. Nie możesz o tym mówić. Nie można nawet mówić o byciu kobietą, bo to jest transfobiczne. Wszystko jest transfobiczne. To staje się żartem na mediach społecznościowych.

O żywotnej potrzebie wolności słowa – prof. Jordan Peterson
Celem myślenia jest pozwolenie na to, by twoje myśli umarły zamiast ciebie – Jordan Peterson

Zaistniała potrzeba stworzenia konceptu dziecka trans. Więc te wielkie międzynarodowe firmy prawnicze stworzyły prawną strukturę dla dzieci trans. Jak się odnośnie tego komunikować. Jak przekazywać tę, stworzoną przez nich ideologię. Stworzono przewodniki/wytyczne.

Te dokumenty zostały stworzone przez ogromne NGO we współpracy z międzynarodowymi firmami prawniczymi, a potem są rozsyłane do społeczności przez ludzi takich jak…

Organizacji takich jak GLAAD. Oni biorą tą informację [narrację] i indoktrynują społeczeństwo: „to jest prawo człowieka”, „niektórzy ludzie rodzą się w złych ciałach i tak po prostu jest”.

Więc masz GLAAD, które zajmuje się mediami i tym, jak to sprzedać ludziom, a potem uniwersytety dostają mnóstwo pieniędzy, żeby promować tę ideologię. Co uniwersytety robią. Więc to idzie z każdej strony, o której tylko możesz pomyśleć.

Bardziej śmiercionośna niż wojna: Rewolucja Komunistyczna w Ameryce – Edward Griffin

Zobacz, gubernator Pritzker właśnie wypuścił ustawę, dotyczącą szkół w Illinois, a dokładnie w Chicago, która uzależnia nauczanie edukacji zdrowotnej w szkołach od przyjęcia ideologii gender.

Więc musisz uczyć dzieci ideologii gender, czyli o tym, że możesz zmienić płeć, możesz brać hormony i blokery pokwitania, możesz zmienić imię. Ten materiał jest też bardzo zseksualizowany. Uczą dzieci o seksie analnym, o całym spektrum seksualnych zachowań, wiązaniu partnera [BDSM] i takich rzeczach.

Krótka historia edukacji seksualnej – dr Miriam Grossman

O wszystkim co tylko sobie możesz wyobrazić, tego małe dzieci są uczone. A jeśli nie chcesz tego w szkole twojego [dziecka], to musisz zrezygnować z całego nauczania związanego ze zdrowiem. Nie ma żadnego nauczania o zdrowiu, a jeśli chcesz nauczania o zdrowiu, to to musi być tego częścią.

To była pewna platforma, pierwsza w tym rodzaju, żeby sprawdzić, jak to zostanie przyjęte. Większość rodziców powiedziało „nie, nie chcemy tego”, co bardzo dobrze o nich świadczy.

Ale wciąż są naciski, wciąż są naciski we wszystkich szkołach. I wiesz, nauczyciele to przyjmują, rodzice to przyjmują, bo myślę, że chcą być mili… bo nie chcą być widziani jako źli ludzie.

[Widzą to] jako część LGB, a ludzie LGB są teraz akceptowani w społeczeństwie. Zwykle ktoś zna kogoś w swojej rodzinie czy gdzieś, kogoś kto jest gejem albo lesbijką, albo osobą biseksualną.

Więc to jest trochę jak „Och, wiesz, to jest część tego”. Bo to się [ludziom] mówi. Nie raz, nie dwa, ale cały czas. Materiał, który pokazywany jest dzieciom jest wysoko zseksualizowany. Są Drag Queens Story Hour, kiedy dorośli mężczyźni tańczą w stringach, makijażu, z długimi włosami i podskakującymi sztucznymi piersiami.

To ma być progresywne, fajne i zabawne. Uczą [dzieci] bardzo seksualnego materiału. Wiesz, co partnerzy [seksualni] sobie robią. Uczą je o hormonach, o blokerach pokwitania i ze można zmienić płeć, jeśli się chce. Że, niektórzy ludzie tacy są. Nie, że to jest zaburzenie, [uczą dzieci], że to nie jest nic innego jak inny sposób, żeby być człowiekiem.

Boże, myślę, że powinniśmy to wszystko wyrzucić, szczerze mówiąc. Uważam tak, jako feministka, bo to stało się tak pokręcone, że jest śmieszne. Bo, wiesz, ciało kobiety… Ciało kobiety to naprawdę jedyna rzecz, jaka sprawia, że jestem płci żeńskiej.

To moje ciało kobiety. Nie dlatego, że lubię długie włosy, albo różowe paznokcie, albo że chodzę w szpilkach, albo, że każdej nocy płaczę przed snem.

Koncepcja Czystej Karty [Czysta Tablica/Tabula Rasa] – Steven Pinker

Żadna z tych rzeczy [nie czyni mnie kobietą]. To jest konstrukt społeczny, który może ma coś wspólnego, ma jakiś malutki związek z biologią. Testosteron napędza męską agresję i nawet kobiety, które, wiesz, poddały się medycznemu atakowi na swoją płeć, które nazywają siebie… mężczyznami Nawet one mówią o tym, jak [ten hormon] zwiększa ich agresję. Wszyscy mamy estrogeny i testosteron Ale podawanie dawek [tych hormonów] na które ciało nie jest przystosowane, to powoduje zmianę.

Są pewne skłonności, i tylko tyle mogę powiedzieć, ostrożnie, że są skłonności, żeby kobiety i mężczyźni postępowali w pewien sposób z powodu ich biologii.

Mózgi kobiet i mężczyzn są inaczej zbudowane [okablowane]

Ogólnie mówiąc my mamy mniejsze dłonie, zajmujemy się niemowlętami. Ewolucyjnie to ma sens. Ale, wiesz, jak zaczniesz mówić, że „mózgi kobiet są mniejsze”, „nie czytają tak dobrze”, „mężczyźni są lepsi w matematyce”, to, wiesz, są idiotyczne stereotypy. Zgadza się?

Trudno jest mówić na ten temat, szczególnie w obecnym klimacie. Bo masz, na przykład, konserwatystów, którzy [mówią]: „nie, role płciowe to nie jest konstrukt społeczny”,kobiety naprawdę lubią robić te rzeczy”. A potem masz feministkę, która krzyczy, że to jest 100% społeczny konstrukt.

Ja nie uważam, że te opinie są zgodne z prawdą. Myślę, że prawda jest gdzieś po środku. Ale feministki, wiesz, one chciały w pewien sposób wytłumaczyć różnicę pomiędzy naszą biologią i rolami, które nas ograniczały, które zostały dla nas stworzone… wybacz, pod w zasadzie dominacją mężczyzn.

[To, w jaki sposób stało się], że dostałyśmy gówniane, wiesz, atrybuty. To, że [jesteśmy] posłuszne, nieaktywne, skromne, podczas gdy mężczyźni mają te aktywne cechy, jak asertywność, aktywność, bla, bla, bla

Oryginalnie to miało przedstawiać tę hierarchię, ale teraz… to jest… Jak powiedziałam, w tym środowisku, to jest kompletnie bezużyteczne. Wyrzuć to wszystko i mów o płci, bo podczas rozmów o rolach/tożsamości płciowej, państwo korporacyjne kradnie ludzką reprodukcję płciową i przenosi ją do sektora technologicznego.

Kobiety są wymazywane z języka i z prawa, tak jakbyśmy w ogóle nie istniały. Gwałciciele są wysyłani do więzień dla kobiet, bo to nie ma znaczenia. Płeć już nie ma znaczenia, jedyne co ma znaczenie to tożsamość płciowa, to uczucie jakie masz odnośnie do siebie. Kobiety są wymazywane z języka i prawa. Biologia, głównie kobiet, ulega dekonstrukcji.

Młode kobiety przechodzą przez obustronną mastektomie, mają usuwane jajniki, mają usuwane macice. Wiesz, tu jest dużo za dużo młodych kobiet, których ciało, których płeć jest atakowana medycznie.

To nie jest tylko jakaś ideologia, która się rozprzestrzenia. Ma miejsce wymazywanie kobiet. I musisz zadać sobie pytanie: dlaczego to się dzieje? Dlaczego ktokolwiek chce to zrobić? A potem podążasz śladem pieniędzy, tak jak ja zrobiłam i znajdujesz odpowiedzi.

Sektor technologiczny, oni chcą przejąć ludzką reprodukcję i przekazać ją technologii. Ludzie martwią się tym, że to szaleństwo i tym, gdzie to wszystko zmierza, ale patrz, co już się dzieje. To jest całkowity obłęd, gdzie nie możesz mówić o rzeczywistości bez łamania prawa.

Kobiety są aresztowane. Legalnie aresztowane za to, że mówią, że mężczyźni nie mogą być kobietami. A gdzie to zmierza? Pieniądze wskazują na to, że tworzona jest nakładka wirtualnej rzeczywistości ponad naturalnym światem, w celu ujarzmienia naturalnego świata.

Wszyscy kolesie od technologii o tym mówią, nie starając się tego ukryć. Metaverse Zuckerberga, Singularity Raya Kurzweila, który był mentorem Martina Rothblatta. On mówi, że w krótkim okresie czasu będziemy żyli jako inny gatunek. Będziemy post-ludźmi. A on uważany jest za jednego z największych intelektualistów, pracuje dla Klausa Schwaba przy Światowym Forum Ekonomicznym i mówi, że budujemy wirtualną rzeczywistość, a właściwie, że już żyjemy w wirtualnej rzeczywistości, z czym ja się w zasadzie zgadam.

Witamy w Nierzeczywistości – Ryan Holiday

[Nowa rzeczywistość] będzie bardziej solidna, bardziej ważna, bardziej znacząca niż świat naturalny. To właśnie tam zmierzają. Możemy zgadywać, czy tam dotrą, czy nie, bo nie zostało im tak wiele z planety, żeby zniszczyć i skolonizować, żeby zdobyć zasoby aby zbudować niezbędną technologię.

Ale to nigdy jeszcze nikogo nie zatrzymało. Co mam tu na myśli, że to, że nie możemy czegoś zrobić, że nie powinniśmy, nigdy nikogo nie zatrzymało. Spójrz na to, jak seksualizujemy dzieci. Wiesz, ludzie którzy pierwsi dysocjują od swojego ciała, od fizycznego, płciowego ciała, to ofiary gwałtów i dzieci, które były molestowane seksualnie.

To jest dysocjacja związana z traumą napaści seksualnej. A oni zalewają tym dzieci. Media głównego nurtu, szkoły i inne instytucje, zalewane są bardzo seksualnymi materiałami. Tego jest za dużo.

Jeśli pomyślisz o rzeczach którymi jesteśmy bombardowani jako dorośli. Wiesz, to szaleństwo seksualności, te wojny, przemoc, te programy telewizyjne. Wszystko jest przepełnione przemocą. Zanim pojawił się Internet nie widzieliśmy tego typu rzeczy, żyjąc w naszych małych społecznościach.

Nauka o współczuciu – początki, środki i interwencje – dr Stephen Porges

Więc też doznajmy traumy, a straumatyzowani ludzie nie reagują. Ich pierwszą reakcją jest stan zmrożenia. Jeśli jesteś traumatyzowany, kiedy, na przykład, ktoś wejdzie do banku, złapie cię i przyłoży broń do twojej głowy, to zmrozi cię to w bezruchu. Nie będziesz się ruszać. Nic nie zrobisz. A ludzie, można powiedzieć, zamarli w bezruchu w swojej reakcji na to.

To jest całkowite szaleństwo jeśli masz młodego mężczyznę, w ogólnokrajowej telewizji, opowiadającego o swojej chirurgicznej kastracji.

I idziesz za nim na salę operacyjną. A potem People Magazine publikuje na rozkładówce zdjęcia z imprezy pożegnalnej dla jego penisa. Gdzie jest ciasto w kształcie penisa. To celebrowanie to absolutne szaleństwo i wszyscy powinniśmy to mówić. A fakt, że nie mówimy stanowi bardzo duży problem. Jest straszne, że doszliśmy do punktu, w którym nie możemy powiedzieć, co jest prawdziwe. Absolutne szaleństwo.

Zobacz na: HoloLens 2 Microsoftu i projekt Życie Mariny Abramović w rzeczywistości mieszanej
Walt Heyer: Była transpłciowa kobieta obnaża kłamstwa aktywistów LGBT
10 pytań do Instytutu Kinsey’a
Zachowania seksualne i charakterystyka orgazmu – Alfred Kinsey
Rada ds. Informacji i Edukacji Seksualnej Stanów Zjednoczonych – SIECUS
Dziedzictwo Rockefellera: umożliwienie rewolucji seksualnej – dr Judith Reisman, Mary McAlister

 

 

Jennifer Bilek: Kto stoi za TRANS AGENDĄ?

https://rumble.com/v3sfgdz-jennifer-bilek-kto-stoi-za-trans-agenda.html

 

https://rumble.com/v2xkdlq-scott-newgent-o-medycznej-tranzycji-dzieci.html

 

Chcę z powrotem moją płeć! – Osoby transpłciowe, które żałują zmiany płci – napisy PL

 

Ideologia transpłciowości to błędna koncepcja