Ta kobieta nie może uwierzyć, że faceci idą z nią do łóżka i potem ją porzucają, co jest tragikomiczne.

Faceci idą z nią do łóżka i potem ją porzucają, co jest tragikomiczne

ReplicantPhish: Nasza dzisiejsza bohaterka jest zszokowana, że stała się ofiarą ghostingu ze strony faceta, co jest tragicznym i zarazem zabawnym losem wielu zarówno kobiet i mężczyzn. Ghosting [znikanie jak zjawa] jest tak popularny ostatnimi czasu. Myślę, że niektórych on podnieca, staję się źródłem uniesienia.

– Witam TikTokowy świecie. Jeśli dobrze pamiętam, już raz coś zamieściłam na TikToku, ale nie robię tego regularnie… mam teraz przerwę w pracy i chciałabym trochę ponarzekać, bo mam dość współczesnego randkowania.

ReplicantPhish: Nie ty jedna. Tak właśnie stałem się tym, czym jestem teraz – abominacją. Ale już na poważnie. Każdy, kto spróbował łowić w wodach współczesnej sceny randkowej i udało mu się upolować kilka sztuk, niechybnie myślał, by je z powrotem wrzucić do wody, lub zerwać z nimi kontakt. Więc owszem, doskonale rozumiem, co masz na myśli.

– Staram się zakryć mój strój roboczy. Tak czy inaczej, mam dość współczesnej sceny randkowej. Jest taka toksyczna, ohydna otchłań, gdzie nikt nie chce się angażować. Z jednej strony szukają związku i z drugiej boją się zaangażowania. Od jakiegoś półtora roku powtarza się dokładnie ta sama sytuacja, znajduję faceta niby zainteresowanego związkiem, zachowującego się w sposób to sugerujący, a kiedy zaproponujesz poważniejszy związek, to momentalnie odmawiają, mówiąc że to za dużo. Myślę sobie wtedy, żeby olać to wszystko. Ostatnia taka sytuacja naprawdę mnie zabolała. Poznałam faceta, spotykaliśmy się przez parę tygodni, jakieś 10 dni temu może staliśmy się parą. Przez te parę dni widzieliśmy się niemalże non stop, powiedział mi jakieś 3 czy 4 dni temu, że mnie kocha.

ReplicantPhish: O mój boże! O boże! Serio? W zaledwie kilka dni zakochał się w tobie? Jasne. Jeśli byłaś na tyle naiwna, że dałaś się nabrać, to propsy dla niego. Jeśli mu uwierzyłaś na słowo, to szacun dla niego. Faceci potrafią powiedzieć każdą bzdurę byle tylko dobrać się kobiecie do majtek. Nawet jeśli pragniesz od niej wyłącznie seksu, powiedzenie jej tego wprost jest… cóż, nie zawsze działa po twojej myśli. Nie jestem zwolennikiem takiego zachowania, ale fakt, faceci czasami kłamią.

– Na początku była cynicznie nastawiona, bo miałam takich facetów, którzy rwali do związku, a gdy dostali to, czego chcieli, nagle zniknęli. Zostałam u niego na noc, w środę, po czym intensywność naszej komunikacji zaczęła maleć. Tak się składa, że w ten weekend miał spotkanie rodzinne, co nie jest dla mnie problemem, podoba mi się, że przykłada wagę do rodziny, ale potem kontakt nagle się urwał. Za każdym razem, gdy do niego pisałam, otrzymywałam chłodną odpowiedź…

– Tak, smutna prawda jest taka, że wcale nie spędzał tego czasu z rodziną. Był sam albo prawdopodobnie z inną laską.

– Nie poradzę, że lubię kiełbasę.

– Za każdym razem, gdy do niego pisałam, otrzymywałam chłodną odpowiedź, dlaczego piszę, czułam, że przeszkadzam, więc przestałam pisać. Jest przecież z rodziną, nie chcę…

ReplicantPhish: Szok normalnie. Więc…

– Dlaczego dzwonię, mówi, czułam, jakbym przeszkadzała… (Jakbym przeszkadzała)

ReplicantPhish: Spójrzcie tylko, jak odrażająca jest to sytuacja. Współczesny facet mówi kobiecie, że ją kocha – uwaga, uwaga – powiedział, że ją kocha, po czym zaprasza ją do siebie na kilka dni czy ileś, mówi jej rzeczy, które ona chce usłyszeć, po czym nagle znika i zrywa kontakt. O tak. Ten niegdyś miły, czuły mężczyzna, dżentelmen, staje się… bezinteresownym draniem? Kutasmenem? (Że co?) Kutasmenem, staram się błysnąć intelektem. Teraz stał się zimnym draniem? Kutasmenem? Nieźle. Współczesne randkowanie to istna dżungla.

– Nie chcę mu tyłka zawracać, bo skoro on nie pisze do mnie, to jasne jest, że jest zajęty. Jednak zeszłego wieczoru dotarło do mnie, że w ogóle nie wiem, na jak długo wyjechał, nie kwapił się mnie poinformować, powiedział tylko, że jedzie do rodziny i gdy wróci to się odezwie. I wtedy do mnie dotarło – przespałaś się z nim i teraz udaje, że nie istniejesz. Na tym etapie postanowiłam, że mam tego dość i nie ujdzie mu to płazem. Wysłałam mu więc wiadomość, że… (Nienawidzę wszystkich facetów) zdaję sobie sprawę, że powinnam, nie wiem, co robisz, ale wydaje mi się, że wykręciłeś mi numer.

“Witaj ciemności, mój stary przyjacielu…”

ReplicantPhish: Wygląda na to, że ona przekroczyła granicę, której przekraczać się nie powinno, granicę o nazwie “co się stało, dlaczego ze mną nie rozmawiasz, dlaczego przespałeś się ze mną, a teraz zrywasz kontakt [znikasz jak zjawa]”. Granicę w postaci pytania: o co chodzi? Gdzie jesteś? Tego typu nieprzekraczalną granicę, bardzo delikatną linię, która bywa… emocjonalnie wymagająca. Wygląda na to, że w obecnych czasach ghosting jest w modzie, zarówno mężczyźni i kobiety nie wytrzymują i muszą dowiedzieć się, dlaczego. “Z czym masz k*rwa problem?” pytają, tylko że w bardziej cywilizowany sposób.

– Najpierw mówisz, że mnie kochasz, a teraz udajesz, że nie istnieję? Nie rozumiem ciebie, ale jestem szczerą osobą, nie lubię, gdy gra się ze mną w gierki. Jeśli nie jesteś zainteresowany mną i chcesz wyłącznie seksu, to po prostu otwarcie mi to powiedź zamiast wciskać kit o miłości. Potem… (Czułam, jakbym przeszkadzała)

ReplicantPhish: Szczerze – to co mówi, jest prawdą. Jeśli facet chce wyłącznie seksu, powinien otwarcie powiedzieć lasce, że chce tylko por*chać. żer*nąć ją, uprawiać seks, itp. Niestety, co wielu współczesnych facetów zdążyło sobie uświadomić, że może lepiej na początku być dżentelmenem, a potem mogę robić co mi się żywnie podoba, ponieważ wtedy to ona być może będzie gonić za nim. Jest to zachowanie karygodne i nikczemne i nie wiem, dlaczego mężczyźni tak postępują, ale ja do takich nie należę, jestem dżentelmenem:) Tak, nie wiem, dlaczego niektórzy tak postępują. Szczerość popłaca. Czasami.

– …potem znikasz. To nie jest fair wobec uczuć drugiej osoby. Napisałam do niego, przeczytał, ale nie odpowiedział. Na ponowną wiadomość odpisał, że jest z rodziną i oddzwoni jutro. Przez cały dzień nie dzwonił, po czym gdy już prawie jestem w pracy, a on dzwoni. Co za tupet. Byłam zszokowana. Chyba kończy mi się przerwa. (Czułam, jakbym przeszkadzała)

 

Zobacz na: Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
Kobieta jest zszokowana, że reguła 80-20 nie jest korzystna dla kobiet i to jest komicznie smutne
Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?

 

Faceci idą z nią do łóżka i potem ją porzucają, co jest tragikomiczne [napisy PL]