Kobieta tłumaczy, dlaczego mężczyźni (ją) zdradzają – analiza. Lęk związany ze współzawodnictwem tworzy ramę.

Kobieta tłumaczy, dlaczego mężczyźni (ją) zdradzają

Chłopak mnie zdradzał i zerwałam z nim. Następnie uznałam, że będę silną i niezależną kobietą. Postanowiłam założyć profil na Tinderze. Jeśli kiedyś zerwiesz z chłopakiem, załóż Tindera, to jest najlepszy zastrzyk pewności siebie, wszyscy ci faceci będą pisać ci, jaka to gorąca laska jesteś, a odrzucanie ich zalotów to fajna zabawa.

Problemy, z którymi mężczyźni i kobiety mogą się zmagać w trakcie randkowania! Stephan Speaks & Lewis Howes

Casual Bachelor: Witam. Dziś przygotowałem dla was materiał w którym poruszymy temat lęku związanego ze współzawodnictwem gdzie dziewczyny, choć nie lubią zdradzających facetów, to po części wzbudza to u nich respekt do takowych, bo gdzieś z tyłu głowy siedzi im, że taki facet potrafi wyrwać także inne laski, nie tylko mnie. Zatem do dzieła.

Kaylie Leas: Wtedy zaczęły się problemy w naszym związku, nawet bardziej niż wcześniej. Zaczął mnie zaniedbywać, nie obchodziło go czego ja pragnę w związku. Nie chciał ze mną przebywać, wolał spędzać czas ze znajomymi, niż ze mną. Miałam dość.

– “Dlaczego?” Zadałaś sobie może to pytanie? Dlaczego wolał spędzać czas z kolegami, niż z tobą? Może dlatego, że jesteś popsuj-zabawą?

Kaylie Leas: Więc z nim zerwałam. Czy po 2 godzinach chciałam do niego wrócić? Tak. Czy to zrobiłam? Nie. Postanowiłam, że będę silną i niezależną kobietą. Postanowiłam założyć profil na Tinderze. Byłam wtedy nieletnia? Tak. Czy umieściłam w opisie zawód?. Jasne. To tyle. Założyłam profil na Tinderze. Później…

“Silna i niezależna” i założyła profil na Tinderze. Profil na Tinderze (boki zrywać). Raczej szukałaś walidacji i atencji. Dzięki, że się nie kryjesz z tym.

Meska-uwaga-Moj-Skarb

Kaylie Leas: Dosłownie dzień po tym, jak założyłam profil, jeden ze znajomych Dereka namówił go na założenie sobie profilu na Tinderze. Założył więc profil i pierwszą osoba, którą dodał, byłam ja. Zerwałam się ze szkoły wcześniej i dostaję wiadomość od Dereka w której pisze, jaką to nie jestem dzi*ką. Byłam wtedy mega wkurzona. Mówię, że nic mnie to obchodzi, rób co chcesz, sorki że jesteś zły na mnie, że z nami koniec. To nie moja wina. A swoją drogą, jeśli kiedyś zerwiesz z chłopakiem, załóż Tindera, to jest najlepszy zastrzyk pewności siebie, wszyscy ci faceci będą pisać ci, jaka to gorąca laska jesteś, a odrzucanie ich zalotów to fajna zabawa.

– I daj lajka na koniec, proszę. “Odrzucanie ich zalotów to fajna zabawa”. Może będzie jakiś związek, a może nie, ja dostaję moją walidację i uwagę, i to ja ich odrzucam i mogę to robić na złość swojemu chłopakowi. On i jego znajomi, mam nadzieje, że to widzą, więc wzbudzam w nich zazdrość.

Tinder uytkownicy - status związku

„Według firmy badawczej GlobalWebIndex (GWI), która opublikowała dane na temat Tindera ze swojego badania (2015) ponad 47,000 użytkowników na całym świecie, duża część użytkowników Tindera nie jest singlami. W rzeczywistości, badania sugerują, że 30% badanych użytkowników Tindera jest w związku małżeńskim, podczas gdy kolejne 12% jest w związku. 54% sklasyfikowało się jako single, podczas gdy 3% było rozwiedzionych lub owdowiałych.” – 7 maj 2015, 42% of people using dating app Tinder already have a partner, claims report

 

Kaylie Leas: Cóż, moja parada niegrzecznej [sukowatej] dziewczyny się skończyła, bo jednego wieczoru poczułam się samotnie i napisałam do niego co porabia, odpisał, że nie ma nic w planach, więc wbiłam do niego na chatę. Rozmawialiśmy o różnych rzeczach, powiedziałam mu, że chcę znać prawdę o jego akcjach. Powiedziałam, że o połowie już wiem, ale chcę wiedzieć…

– A więc ona wie, że on ją zdradza, że jest nałogowo rucha co się napatoczy, ale chce z nim być. Dlaczego? Brnie w ten związek dlatego, że one są gotowe walczyć o te 5 czy 10 proc. topowych facetów.

Kaylie Leas: Właściwie to mógł mi w twarz powiedzieć, że zdradza, bo jego wyskoki były oczywiste, tak bardzo debilnie starał się to ukryć. Powiedział, że jest taka jedna dziewczyna u niego w pracy. Zapytałam o jej imię. Tym razem podał mi jej prawdziwe imię. Zapytałam, czy się z nią przespał. Powiedział, że tak. Spytałam, ile razy. Wtedy niemalże łzy mi do oczu napływały, a mój chłopak jest socjopatą i gdy widzi twoją reakcję emocjonalną, to zaczyna wykorzystywać to przeciwko tobie. Zawsze gdy on płacze, ignoruję go, bo..

– Laska jest na tyle samoświadoma, że zdaję sobie sprawę że jej chłopak jest socjopatą. Wiecie – silna, wykształcona. Ona ma pełną świadomość swojej sytuacji. Mimo to nadal lgnie do niego. Zdaje się, że lubi sobie igrać z ogniem i czasami zdarzy jej się poparzyć.

Ciemna triada a atrakcyjność seksualna kobiet
Czym jest Ciemna Triada i dlaczego jest tak atrakcyjna?

Kaylie Leas: Wzbudza poczucie winy u ciebie, zamiast samemu się rozpłakać za swoje przewinienia. Pytam więc wprost, bez emocji – z kim, ile razy, itp. Mówi, że nie pamięta ile razy. OK, myślę sobie, więc dymasz ją codziennie w pracy. Zostałam u niego na noc, bo było już za późno na powrót do siebie. Nie, nie było seksu. Spałam na jego kanapie, a on w sypialni, bo nie chciałam. Chciałam by myślał, że jego zdrady po mnie spływają.

(Słowa nic nie kosztują, sk*rwysynu!)

– Skąd możemy mieć pewność, że ona nie kłamie? Ona jest gotowa tolerować jego zachowanie, że ją notorycznie zdradza, została na noc u niego, ale o igraszkach nie ma mowy, nie ma mowy.

Kaylie Leas: Mówię mu, że wyszło jak wyszło. Zapomnijmy o tym, ale ma obiecać, że już nigdy mnie tak nie skrzywdzisz. Rano wstaję i idę do szkoły. Wyrwałam się wcześniej ze szkoły, poszłam do domu ojca i przez większość czasu przesiedziałam w domu. Wieczorem znalazłam tę laskę na Snapchacie, co było głupotą z mojej strony, bo raczej…

– Raczej wyśledziłaś ją na Snapchacie. Nie znajdujesz kogoś ot tak, przypadkowo na Snapchacie. Zrobiłaś wszystko, by ją odnaleźć. Przyznaj się. Po co kłamiesz?

Kaylie Leas: …nie obwiniałam jej. Kiedyś miałam błędne nastawienie, że to wina kobiety, nie faceta, a wcale tak nie jest. Dlatego nigdy nie obwiniam dziewczyny. Gdy dowiem się, że chłopak mnie zdradza, to nie jest jej wina, ale jego, bo to on jest w związku. Znalazłam ją na Instagramie i Snapchacie, jak powiedziałam, dodałam ją na Snapchacie, a na jej profilu na Insta niemalże wypisane jest: “Jestem ulubienicą twojego chłopaka”. Pod każdym zdjęciem jest podpis, jak to nie dyma czyjegoś chłopaka, Nie wiedziałam, że wtedy była taka moda i wiele dziewczyn tak robiło, Jakieś kilka tygodnie wcześniej laska…

– Tak, taki trend, że niby szukają chłopaka. Ostatnio nawet modne jest także wyrywanie żonatych facetów, pal licho obrączkę. Tak szczerze, to gdy widzą obrączkę myślą sobie (Beta!) facet gotowy się ustatkować. Może być i alfą, ale gotowy jest się ustatkować. One też chcą uczknąć kawałek tego tortu.

Kaylie Leas: Pisze, że uwielbia dymać facetów w związkach. Ale to nie dla mnie. Więc wkurzyłam się, gdy przeglądałam jej wszystkie zdjęcia z tymi ohydnymi podpisami. Dodałam ją na Snapchace i piszę do niej, że jest sz*atą, itp. niczym zazdrosna o chłopaka, zakompleksiona dziewczyna. Emocje były silniejsze ode mnie. To zabawne…

– Dokładnie. To zabawne, że jesteś gotowa walczyć z inną o zdradzającego faceta, socjopatę, bo sama przyznałaś, że on jest socjopatą, a ty jesteś o niego zazdrosna i gotowa walczyć o niego. Bez owijania w bawełnę. Zapewne on jest ciachem i rozgrywającym w futbolu, i dlatego pewnie o niego walczą.

Kaylie Leas: Zagadałam do niej, a ona mówi, że to nie jej wina, że mój chłopak chciała się z nią przespać, że jest ładniejsza, itd. Dałam sobie jej zajść mi za skórę. Byłam wkurzona. Chciałam iść do jej domu i zrobić jej kilka nieprzyjemnych rzeczy. Gdy dowiedziałam się, że właściciel restauracji, w której pracuje chłopak, to ojciec tej laski.

Zachowanie jak na dorosłą osobę przystało. Chłodno, bez zbędnych emocji kontrolowanie gniewu czy zazdrości. Chciałaś iść do jej domu i zrobić coś prawnie zakazanego. Ta ta, jasne.

Kaylie Leas: Byłam gotowa zadzwonić do jej ojca i powiedzieć mu, że jego córka jest k*rwą, że zabawia się z facetami w kuchni restauracyjnej, tam gdzie jest całe jedzenie. Koniec końców zablokowałam ją na Snapchacie. Emocje przejęły nade mną kontrolę, więc wymknęłam się z domu ojca i…

Dodałaś ją do znajomych na Snapchacie po to, by ją objechać, a potem ją zablokowałaś. Nieźle! Cóż za siła charakteru! Jaka odwaga!

Kaylie Leas: …poszłam do domu koleżanki. Chłopak koleżanki jest najlepszym kumplem mojego chłopaka. Nie chodzi o dziewczynę jego brata, ale moją kumpelę. Okazuje się, że jej chłopak postanowił się wyspowiadać z niektórych rzeczy, które opowiadał mu mój chłopak. Mówi, że wciąż mu opowiada, jak to idzie do pracy i że wszystkie laski na niego lecą. Baraszkował z 2 z nich w czasie pracy, każdego dnia, gdy był w pracy. Wtedy powiedziałam dość.

Lęk związany ze współzawodnictwem. Fakt, że sypia z 1, 2 czy 3 i więcej laskami. Ona wciąż przy nim jest, orbituje wokół niego jak ćma blisko płomienia. Ciekawe, dlaczego?

To badanie stawia kobiety w BARDZO niekorzystnym świetle.
Funkcja żalu związanego z uprawianiem przygodnego seksu i biernością seksualną: badanie podłużne

Kaylie Leas: Myślę sobie, że to chyba jakiś żart. A najgorsze w tym wszystkim było to, że ponieważ miałam problemy z zaufaniem do niego już wcześniej, kiedy wracał wieczorem do domu, gdy mówiłam mu, że mam [uzasadnione] wątpliwości co do jego wierności, on na to, że o co mi chodzi? Przecież jest wierny i jest z siebie zadowolony, bo nic złego nie zrobił. Po tym wszystkim zadzwoniłam do niego i mówię, że o wszystkim wiem i odkryłam powód…

– Widzisz, nazywasz swego faceta socjopatą, a gdzie samo refleksja i przyznanie się, że jesteś naiwna? Że dosłownie jesteś w stanie we wszystko to uwierzyć. Dlaczego? Bo co, facet jest 10/10?

Kaylie Leas: …dlaczego wszystko wyszło jak wyszło. Okazuje się, że wychodził wcześniej do pracy i siedział dłużej żeby uprawiać z nią seks, a właściwie z 2 laskami. Dlatego właśnie nie chciał, bym podwiozła go do pracy i z pracy, bo ta laska ponoć miała plan, by wyciągnąć mnie z samochodu i obić mi twarz, bo chciała mi odebrać chłopaka. Po tym epizodzie wszystko zaczęło się układać w całość. Zerwaliśmy, ale głupiutka ja znów z nim zaczęłam się spotykać. Tak więc panie, jeśli dostajecie sygnały, że on was zdradza…

Czyli co, ostatecznie z powrotem jesteście parą. Co do k*rwy?! Na marginesie, to zdjęcie w dolnym rogu ekranu umieściłem – nie chcę całego filmu omawiać, bo jest za długi i dużo w nim ględzenia. Spójrzcie na ten makijaż. To jest jakaś czarna magia? To zwariowane, jak jesteśmy okłamywani.

Kaylie Leas: …to pewnie zdradza i jest na tyle głupi, by się wsypać, więc wyciągnijcie to od niego podstępem. Kochani, jeśli podobał się film, to dajcie mi znać i będę więcej takich filmików zamieszczała.

– Słyszeliście – podstępem wyciągnijcie od niego prawdę. Albo wystarczy po prostu przestać zadawać się z socjopatami. Jednak wydaje mi się, że czasami socjopaci preferują towarzystwo innych socjopatów. Ludzie mogą to inaczej widzieć. Sami sobie wybieramy towarzystwo. Ty sobie wybrałaś. Czy to uczyniłaś celowo czy może naturalnie przyciągasz niewłaściwe osoby? Zatem panowie, na tym zakończymy.

 

Zobacz na: Tinder i początek „randkowej apokalipsy”.
Seks, aplikacje randkowe i luksusowe przekonania – Rob Henderson i Jordan Peterson
Wszyscy dobrzy mężczyźni po 35. roku życia są zajęci… zostali sami nieudaczniki – mówi modelka, która w ciągu 4 lat była na 500 randkach.

 

Kobieta tłumaczy, dlaczego mężczyźni (ją) zdradzają – analiza [napisy PL]