Lubię toksycznych mężczyzn

“- Czy możemy porozmawiać o tym, jak trudno POPRAWNIE nauczyć się lubić być kochaną po toksycznym związku czy związkach, po latach toksycznego życia? Dlaczego? Bo patrzę na moją dziewczynę i zadaję sobie pytanie: dlaczego? Dlaczego nic do mnie nie masz? Nie jestem dla ciebie potworem? Czyż nie jestem wariatką, jednocześnie “zbyt dużo” i “za mało”, nie jestem najgorszą osobą w ogóle? Ona na to: jesteś przyjemnym towarzystwem. Jak mam na to zareagować? Co mam teraz zrobić? Nie mogą krzyczeć, nie kłócimy się przecież. Po prostu cieszymy się wzajemnie swoim towarzystwem. Co sprawia, że czuję się tak NIE-KOM-FOR-TO-WO. Niekomfortowo, niekomfortowo. To jest dla mnie niezbadany teren. Pytam się mojej terapeutki, czy to normalne? Ona odpowiada, że po prostu jestem w normalnym, zdrowym związku. Mówię, że potrzebuję jakąś instrukcję. Jestem kompletnie zagubiona, nie wiem nic”.

Taylor: Panowie, czy nie wydaje wam się zabawnym jak wiele z tych współczesnych kobiet potrafi żalić się, że były w 50 toksycznych związkach, że jej wszystkie poprzednie związku były fatalne, niezdrowe, że facet traktował ją niegodnie, źle i nie potrafi zrozumieć, dlaczego?

Otóż panowie, te kobiety ciągną do toksyczności. Wiele takich nowoczesnych kobiet stara się sprzedawać wam rzewne historie jak to nie były źle traktowane, że nie dostają tego, co im się należy, podczas gdy same wybierały swoich partnerów.

Jak się zakochujemy – dr Paul Dobransky
Atrakcyjność nie jest kwestią wyboru i świadomej decyzji – David DeAngelo

Gdy wsłuchać się w jej wypowiedź, to widać jasno na białym, że doświadczenie zdrowego związku jest jej kompletnie obce. Zdrowy związek to dla niej kompletnie obca rzecz. To jest jedna z takich sytuacji, gdy mężczyznom wydaje się, że prawienie komplementów to dobry pomysł.

Wiele z takich kobiet puści to mimo uszu, kompletna głuchota z ich strony. Możecie je komplementować, ale to jak wołanie na puszczy. Żadne pozytywy do nich nie docierają, reagują wyłącznie na rzeczy negatywne. Smutno mi to przyznać, panowie, ale może na szybko pokażę wam komentarze pod tym nagraniem, żeby nie było, że kłamię wam w żywe oczy. Spójrzcie tylko.

To jest część komentarzy to tego filmiku. Spójrzcie tylko. Ta osoba pisze:

“Mam tak samo.

Nie wiem jak zaakceptować ofiarowaną mi miłość i czułość”.

“Moja droga, sama zrujnowałam po tygodniu związek z facetem z powodu traumy z poprzedniego związku, gdzie facet zwodził mnie przez 6 miesięcy”.

Jak już mówiłem, one czują pociąg do toksycznych zachowań, a gdy stuknie im, powiedzmy 35. wiosna to nagle chcą się zmienić, mówią sobie, że łobuzy traktowali je w ten sposób, ale teraz są gotowe na związek z prawdziwym facetem. Zobaczmy może jeszcze kilka komentarzy.

Koncept „ściany” w życiu kobiety.

“Oczekujesz na jakieś toksyczne czy popaprane zachowania ze strony partnera”.

“Poczucie bezpieczeństwa powoduje dyskomfort, gdy nie jesteś do niego przyzwyczajona”.

Te dziewczyny celowo dążą do tego, by umawiać się z facetami, którzy traktują je źle, po czym mają pretensje, że są źle traktowane. Tak, randkowałam z Chadem, który mógł mieć każdą, który w ogóle nie myślał o trwałym związku i wielkie zaskoczenie, 6 miesięcy mnie zwodził i teraz nie mogę znaleźć sobie faceta i jakie to było straszne doświadczenie. Dokładnie tak – mogłaś wybrać sobie faceta, który oszczędziłby ci traumy, ale ty wolałaś tego jednego faceta, który w ogóle nie myślał o związku z tobą.

Zobacz na: Ciemna triada a atrakcyjność seksualna kobiet
Czym jest Ciemna Triada i dlaczego jest tak atrakcyjna?
To badanie stawia kobiety w BARDZO niekorzystnym świetle.
Funkcja żalu związanego z uprawianiem przygodnego seksu i biernością seksualną: badanie podłużne

 

Lubię toksycznych mężczyzn [napisy PL]

 

 

Faceci rujnują randkowanie – kobiety są wściekłe, bo nie są w stanie usidlić Chada [napisy PL]