Frank Furedi o narzucaniu ideologii transpłciowej

Frank Furedi o narzucaniu ideologii transpłciowej

Frank Furedi: Istnieją dwie siły, które napędzają rozprzestrzenianie ideologii WOKEizm na naszym kontynencie.

Pierwszą z nich jest amerykański “soft power [miękka siła/władza]”. Wiesz, kiedy oglądasz Netflixa, w każdym programie na Netflixie, każdy jest taki sam – każdy biały heteroseksualny facet jest idiotą, zgoda? Ledwo potrafi zawiązać sobie sznurowadła. Jest aż tak głupi.

Homoseksualny dekorator wnętrz wie wszytko o jedzeniu, prawdziwy koneser, mówi ci, jak żyć zdrowo, ma świetne ciało, świetnie odnajduje się w sprawach emocjonalnych, I w pewnym sensie jest bardzo dobry w przepraszaniu za zachowanie swojego heteroseksualnego przyjaciela.

Ale tak to wyglądało z 15 lat temu. W nowych produkcjach Netflixa dokonano kilku zmian, czy ktoś z was widział serial “Sex Education”? Uważam, że jako politycy czy przyszli politycy powinniście ten serial obejrzeć, gdyż jest w tym sensie interesujący.

W serialu “Sex Education”, który w istocie ma na celu promowanie ideologii transgenderyzmu, mamy taką oto sytuację, gdzie jedynymi wrażliwymi [czy rozsądnymi] osobami są dwaj transseksualni bohaterowie, i walczą z tym, co nazywa się heteronormatywnością. Ale w tych produkcjach wszyscy bohaterowie poza transseksualnymi dzieci mają jakiś poważny problem.

Wyobraź sobie, że jesteś 15-latkiem mieszkającym w Paryżu czy Milanie, Budapeszcie czy Warszawie, oglądasz “Sex Education” albo inne seriale. Zaczniesz dochodzić do wniosku, że jest naprawdę, naprawdę fajne, by przypisać sobie jakiś nowy zaimek. że bycie transpłciowym jest spoko [zajebiste].

Gdy spojrzeć na kulturę młodzieżową, która teraz panuje, zwłaszcza w dużych miastach, owa amerykańska “miękka siła [soft power]” jest potężnym wrogiem, ponieważ podstępnie udaje się jej wpływać zwłaszcza na młodzież.

Drugim ważnym nadajnikiem propagującym WOKEizm w Europie jest unia Europejska. Wyobraźcie sobie, jak taki eurokrata wstaje rano, szczotkuje zęby i myśli sobie, to będzie poranek pełen inkluzywności. To będzie dla mnie poranek inkluzywności, ponieważ wierzę w różnorodność.

Kiedy zapytasz ich, co rozumieją przez inkluzywność czy różnorodność i zachęcam aby ich czasem o to zapytać, mają z tym problem. Powiedzą wam o tych wszystkich pseudowartościach, które w staroangielskim nazywamy “gównianymi wartościami”.

W 1957 roku pojawiła się bardzo prymitywna idea, prymitywny pomysł, które sprowadzała się do tego, że płeć biologiczna to rozróżnienie na mężczyznę i kobietę.

Czy to nie zabawne, że w jeszcze 1957 roku byliśmy tacy głupi? W 2023 roku możemy zostawić porzucić stare, przestarzałe idee, i nie tylko ich treść, ale też jeśli się z nimi zgadzasz, i nie akceptujesz nowej definicji płci biologicznej, zapłacisz za to cenę, czeka cię taka czy inna kara.

Jest to coś, co jest narzucane przez Unię Europejską i to nie tylko wam, ale wszystkim obywatelom Europy. Dochodzimy do tego, co uważam za główne pole bitwy w Europie. To główne pole bitwy wskazywane jest przez fakt, że mówi się, iż to wszystko, co było dobre czy postrzegane jako pozytywne w roku 1957, jest z definicji złe w 2023 roku.

Nazywają to “przestarzałymi ideami/poglądami”. Zasadniczo mówią, że są to przestarzałe poglądy, i należy wypracować nowy język zupełnie nowy język i rozpropagować go na świecie.

Myślę, że jest to bardzo duży problem, ponieważ to, co naprawdę mówią, jest to, że musimy oderwać Europę i kultury Europejskie od ich historycznych korzeni.

Tak naprawdę mówią, że dziedzictwo przeszłości, kulturowe dziedzictwo przeszłości, które organicznie łączy nas z naszymi przodkami z historią, musi zostać zniszczone.

Zobacz na: Myślenie pojęciowe, a myślenie stereotypowe – Andrzej Wronka, Kazimierz Ajdukiewicz, Józef Kossecki
Marketing vs Sprzedaż w związkach

„Wokeizm” to współczesne czary – Gene Callahan
Osoby transpłciowe i nastolatki: czynnik zarażenia społecznego jest prawdziwy
Jennifer Bilek: Kto stoi za TRANS AGENDĄ?
Transgenderowa mania jest oznaką upadku kulturowego – Camille Paglia

 

Frank Furedi o narzucaniu ideologii transpłciowej

https://rumble.com/v404n6d-frank-furedi.html