Prostytutka o tym, jak seks z 10-tkami ją straumatyzował gdy ci z nią nagle zerwali kontakt

Prostytutka o tym, jak seks z 10-tkami ją straumatyzował gdy ci z nią nagle zerwali kontakt

Schahrzad Morgan: Nawet nie próbujcie… Jeśli facet jest 10-tką dla ciebie, to jest to czerwona flaga. Włącza się pierwotny instynkt przywiązania, instynkt przetrwania. Będzie cię to kosztowało mnóstwo bólu. Gdy widzisz w nim 10-tkę, i idziesz z nim do łóżka, jest super, to wkraczasz w obszar poważnego uzależnienia.

Narrator: Kobieta do towarzystwa o tym, jak seks z 10-tkami – Chadami czy Tyrone’ami [seksownymi łajdakami] – straumatyzował ją gdy ci z nią zerwali kontakt. Witam na kanale Manosphere Highlights Daily.

Jak wiemy, większość kobiet jest zainteresowana wyłącznie topowym 10 czy 20 proc. mężczyzn. I jak wiemy, większość z tych mężczyzn nie jest wcale zainteresowana, by zawiązać węzeł małżeński z kobietami z dostępnej dla nich puli.

Historia owej pani jest o tyle interesująca, gdyż daje nam wgląd w to zagadnienie z perspektywy kobiety do towarzystwa za opłatą. Przed każdym materiałem odrabiamy pracę domową, więc zajrzeliśmy na jej stronę i zapoznaliśmy się z jej biogramem. Czytamy więc:

“Po 25 latach w związku małżeńskim i wychowaniu trójki dzieci, głównie jako matka zostająca w domu, złożyłam wniosek rozwodowy, by móc – tu cytat – “stać się kimś więcej i poczuć więcej”. Po drodze rzuciłam pracę konsultantki, opublikowałam pamiętniki, zaczęłam się trudnić seksem za pieniądze, a następnie zostałam trenerką rozwoju osobistego. Jestem singielką od 8 lat, co zmotywowało mnie do refleksji nad sobą. Nikogo nie winię – uświadomiłam sobie, że jestem kowalem swego losu i przyszłych perspektyw”.

No dobra, możecie mówić co chcecie o osobach do towarzystwa, seks-eskortach, profesjonalistkach, ale co jak co, nagą prawdę ci powiedzą i właśnie o tym jest ten materiał. Dobrą, złą i brzydką prawdę. Mając to na względzie, bez zbędnej zwłoki, czas zabrać się do pracy. Jesteśmy przecież mężczyznami, nie?

 

Schahrzad Morgan: ...może skończyć się cierpieniem, zwłaszcza, jeśli pieprzysz się z [dla ciebie] 10-tką. Pieprzysz się z 10-tką, po czym on cię olewa, twój mózg zaczyna działać pod wpływem pierwotnego instynktu przywiązania. Nigdy nie ruchaj się z 10-tką. Nawet nie próbujcie… Jeśli facet jest 10-tką dla ciebie, to jest czerwona flaga. Włącza się pierwotny instynkt przywiązania, instynkt przetrwania. Będzie cię to kosztować mnóstwo bólu. Gdy widzisz w nim 10-tkę, i idziesz się z nim ruchać, jest super, to wkraczasz w obszar podobny do uzależnienia od narkotyków. Z perspektywy czasu widzę, że kiedy płakałam po facecie, to zawsze był dla mnie 10-tką. Był albo przystojny, albo podobała mi się jego historia życiowa. Zeszły weekend był naprawdę ciężki. Byłam jednym wielkim kłębkiem nerwów. Stuknęłam się z tym zajebiście przystojnym facetem i mój instynkt przywiązania natychmiast się włączył. To nie byłyby problem, wcale nie byłby problem, gdyby on nie zerwał kontaktu. Wycofał się.

Jeden z moich największych żalów – Bridget Phetasy
Animowany filmik w sprytny sposób przekazuje prawdę o uzależnieniu, która jest druzgocąca
Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane.

N: Dlatego właśnie uprzednio zapoznałem się ze jej biogramem, przed wypuszczeniem materiału. W biogramie pisze, że rozwiodła się, by stać się kimś więcej i poczuć więcej. Słowo “poczuć” jest tu kluczowe. Nie chodzi o seks – tego ma wystarczająco dużo, ale nie daje jej emocjonalnej satysfakcji. Dawanie facetom…pieroga… nie daje kobiecie poczucia bycia kimś wyjątkowym, o czym mówi w innym nagraniu. Zapraszam.

Schahrzad Morgan: Czuję, że przepracowałam temat i że nie muszę już się otwarcie buntować czy… ja zaakceptowałam swoją seksualność, ty musisz też ją zaakceptować. Wolę większą prywatność. Po drugie, wiele się nauczyłam odnośnie natury mężczyzn, zwłaszcza w ostatnim czasie i że mężczyźni generalnie widzą w kobietach zabawki do ruchania. Ja nie chcę być seks zabawka dla mężczyzn. Wiele kobiet szuka facetów bo są napalone, pokazują swoje fotki na Instagramie, to czy tamto, ja też tak robiłam, bo myślałam… Kobieta lubi, gdy faceci się nią interesują. Ale je nie pragnę zainteresowania od mężczyzn, od których takowego nie chcę. Już nie.

N: Czyste złoto! Czuła się uwieziona w małżeństwie, więc się zbuntowała nie rozumiejąc, że atencja ze strony facetów nie pochodzi od facetów, którzy widzą w niej żonę dla siebie. Co więcej, ona nawet nie jest zainteresowana mężczyznami, którzy wzięliby ją za żonę. Sama to przyznała – że nie chce zainteresowania mężczyzn, od których tego zainteresowania nie pragnie. To jest od nich silniejsze. Słowo kluczowe “poczuć”. Przed tym właśnie mężczyźni chronili kobiety. Przed emocjami przysłaniającymi im proces podejmowania decyzji. Ona jest doświadczoną kobietą, lecz wciąż podejmuje decyzje jej szkodzące. Dlaczego? To przez te wszystkie baśnie i bajeczki, którymi je karmiono od dziecka. Posłuchajcie tego.

Dlaczego powinieneś przestać bezinteresownie dawać dziewczynom swoją uwagę – Andrew Tate
Drogi SIMPie: Kobieta, której pragniesz, nigdy cię nie będzie szanować – S.G. Cheah

Schahrzad Morgan: Gdy głęboko cierpisz przez kogoś… Przespałam się z nim 2 razy, było naprawdę… Wykręcił mi numer, ale wiem, że to nie jego wina, dopiero co go poznałam, seks był średni, ale… W moich oczach był 10-tką i uwielbiałam, jak mnie trzymał [dotykał]. To tyle. Nie chodziło nawet o to jak mnie ruchał, raczej to, jak mnie dotykał, obejmował. Poczułam, że coś głęboko we mnie się przebudziło. jakaś rana z dzieciństwa, chciałam być obejmowana, jakby coś głęboko w mnie się przebudziło, mój system przywiązania. Przez cały tydzień czułam w ciele napięcie, jakiś dreszcz, uczucie, którego od lat nie doświadczyłam i dlatego właśnie wyszłam z rynku.

N: Fantazja o czarującym księciu idącym jej na ratunek. Może mieć każdą damę w krainie, ale nieeee… Wybrał mnie pomimo, że jestem rozwódką, trójkę dzieci i pracuję jako kobieta do towarzystwa i zderzyłam się ze ścianą. On przecież mnie i tak kocha. To jak mój książę mnie obejmuje, daje mi poczucia bycia kimś wyjątkowym. Fantazje i marzenia dziecięce, które większość kobiet wciąż żywi i czują, że wreszcie dostały to, na co zasługują. Otóż musicie zrozumieć, że Chad czy Tyrone [seksowne łajdaki] nie ograniczają się jeśli chodzi o ci*ki. Będą ruchać każdą na skali, od 1-ki po 10-tkę. Dowody mamy jak na dłoni. Nie raz otyła, nieatrakcyjna kobieta pokazywała mi fotki facetów z którymi się bzykała. Na co ja – “Stary!” Chad nie jest wybredny [i nie dyskryminuje]. Ale ona ma świadomość prawdy. Posłuchajcie.

 

Schahrzad Morgan: Ponieważ kobieca seksualność to świetne trofeum dla mężczyzn, nie chcę jej już dawać mężczyznom za darmo. Pragnę ją zaoferować mężczyźnie, z którym się spotykam, z facetem, z którym randkuję, jest klientem, który jest zaangażowany i który przekona mnie, że jest tego warty. Nie chcę się tutaj przechwalać, bo wiem, że wielu mężczyzna mnie nie chce. Jeśli mnie nie pragną, to nie będę dla nich dostępna seksualnie. Nie chcę być seks zabawką dla przypadkowych facetów. Postanowiłam rozdzielić moje życie zawodowe i prywatne. Wcześniej te sfery się przeplatały.

N: On jest świadoma, że większość facetów nie jest nią zainteresowana. To “uczucia” są winne jej niemocy przeciwstawnia się tej fantazji wciąż żywionych u wielu kobiet, co kończy się emocjonalnym poturbowaniem, samotnością i rozczarowaniem.

Najgłupsze w tym jest to, że ona nadal chce czuć się wyjątkowa pracując jako kobieta do towarzystwa. Musisz sobie zasłużyć na jej uwagę i pusię, przy czym i tak musisz jej zapłacić. Wy*ierdalaj! Jako prostytutka to twoim zadaniem jest dać poczuć się klientowi wyjątkowo, bo to on płaci. Nawet profesjonalistki mają wygórowane oczekiwania. Ku*waaaaa… co do huja… To dlatego mężczyźni się wycofują, ponieważ kobieta chce mieć ciastko i zjeść ciastko. Panowie, nie gódźcie się na to.

Schahrzad Morgan: Nie chciałam z nim nawet związku, chciałam, by mnie jeszcze raz tak objął. To było dziwne uczucie. Co się dzieje z moim ciałem? Pragnęłam, by mnie nie opuszczał, to była taka coś w rodzaju pierwotnej, instynktownej potrzeby przetrwania.

N: Widzicie, jakie to pokręcone? Ona nawet nie ma pojęcia, o czym mówi. Wszystkie te emocje ogarniające jej ciało. Angażowanie się w takie związki to głupota. Nie ważne, co zrobi, bo zawsze już będzie nieszczęśliwa. Jak zresztą pisze w swoim biogramie, tu cytat:

“Nie mam już kogo obwiniać obecnie. Uświadomiłam sobie, że jestem kowalem swego losu i przyszłych perspektyw”.

Koniec cytatu. Dlatego właśnie nie musisz im współczuć. Chciała wolności, że móc robić co tylko zechce, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. Mając gdzieś konsekwencje, więc przekonała się o nich na własnej skórze. Powiem tyle: “Ucz się mała, ucz”. Manosfera nie śpi. Miejcie się na baczności na każdym kroku.

 

Zobacz na: „TULLY” uwydatnia trudną prawdę między kobietami przed i po fazie olśnienia [ścianie] – wzrost liczby kobiet z depresją
Kobieta ze łzami w oczach tłumaczy, dlaczego popsutej emocjonalnie kobiety nie da się naprawić.
Panie, ile kosztuje wasza uległość i jak ustaliłyście tę cenę? | Kevin Samuels
O Rozgoryczeniu i Kłamstwach Kobiet – Naila u Poor Mans Podcast

 

Prostytutka o tym, jak seks z 10-tkami ją straumatyzował gdy ci z nią nagle zerwali kontakt

 

Sexworking - prostytucja

Kiedy stwierdziłaś, że jebać szkołę i rozwój, zostaniesz sexworkerką w osiedlowym burdelu ale twoim pierwszym klientem jest spocony, obleśny grubas, a za nim w kolejce stoją już najebani Ukraińcy jebiący cebulą i żadnych chadów z kwadratową szczęka