Dlaczego mężczyźni nie powinni umawiać się z samotnymi matkami (ci mężczyźni wyjaśniają, dlaczego – kompilacja)

Dlaczego mężczyźni nie powinni umawiać się z samotnymi matkami

– Szanuję każdego mężczyznę, który potrafi uleczyć serce, którego nie złamał i wychować dziecko, którego nie spłodził.

Tommy Sotomayor: Ludzie mówili mi, że prawdziwy mężczyzna wie, jak stanąć na wysokości zadania i zająć się obowiązkami, które nie są jego. I tak, to sprawiło, że chciałem wyjąć butelkę i napić się drinka. Komentarz, że tylko prawdziwy mężczyzna byłby w stanie zająć się cudzymi dziećmi powinien rozśmieszyć każdego. Bo co dokładnie oznacza, że zrobi to z ciebie prawdziwego mężczyznę? Prawdziwy mężczyzna to zazwyczaj naiwniak [SIMP]. Ktoś kto uwielbia przeciętną “pizzę”. Zgadza się. Ten facet to ktoś, kto ma kobietę, która przeszła bardzo wiele w swoim życiu, kobietę, która została zmieszana z błotem, a potem zapłacił za nią najwyższą cenę. Więcej niż facet, który zmieszał ją z błotem.

Matt: Nie ma żadnych korzyści z umawiania się z samotnymi matkami, ok? Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby umawiać się z samotną matką, nie kiedy gdzieś tam są miliony młodych, samotnych kobiet. Pięknych, młodych, samotnych kobiet, które jeszcze nie spieprzyły sobie życia tak jak samotna matka.

Gonzalo Lira: Nigdy nie umawiaj się z samotną matką. Nigdy. Nigdy nie umawiaj się z samotną matką. Kropka. Nigdy się z nią nie umawiaj. Żadnych wyjątków. Nigdy nie umawiaj się z samotną matką. Nie ma absolutnie żadnych wyjątków od tej zasady.

Greg: Mówi: „Jest jak umowa wiązana. Jeśli więc zamierzasz traktować mnie priorytetowo jako mamę, a ja zamierzam traktować priorytetowo moje dziecko, jeśli zamierzasz traktować mnie poważnie, to jesteśmy w tym razem, w porządku? Przychodzimy jako umowa wiązana.” W tym przypadku, gdy mamy do czynienia z samotnymi matkami, „umowa wiązana” to oksymoron. To pakiet, ale nie jest to umowa. To kiepska umowa.

Rich: Z angażowaniem się w dłuższej perspektywie z samotnymi matkami, jest tak, chłopaki, że to 100% odpowiedzialności przy 0% władzy. Chodzi mi o to, że kiedy dzieci, jej dzieci, potrzebują czegoś: pieniędzy, twojego czasu, żeby coś naprawić (samochód jest zepsuty), na czesne za college lub uniwersytet, lub coś w tym stylu, to wtedy są to „nasze” dzieci. Lecz kiedy przychodzi czas, aby je zdyscyplinować lub wyegzekwować granice, większość facetów często stwierdza, że w tym czasie są „jej” dziećmi. I to nie jest jakiś świetny układ dla facetów, bo w zasadzie jesteś wykorzystywany jak bankomat.

Mąż i ojciec jako bankomat

Shawn James: Szuka jakiegoś mężczyzny, który zajmie się jej dziećmi, zadba o potrzeby jej dzieci kupując im ubrania i zabawki. Wykorzystuje tych mężczyzn i chce ich w zasadzie wykorzystać jako opiekuna do dzieci i bankomat. Ludzki bankomat.

Matt: Uwielbiają obwiniać mężczyzn. Mówią: „Och, to wina taty, że ode mnie odszedł. Nie starał się, żeby to wszystko normalnie funkcjonowało. Jest narkomanem. Jest alkoholikiem. Chcesz żebym została z takim facetem?” No cóż, a kto wybrał tego faceta?

Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

Gonzalo Lira: Nie potrafi właściwie oceniać ludzi, ok? Jest osobą, która nie potrafi właściwie oceniać ludzi, która znalazła się w okropnej sytuacji. I Bóg raczy wiedzieć w jakie jeszcze okropne sytuacje wpakuje się w przyszłości. Okropne sytuacje, które będą dotyczyć ciebie. Będziesz tego częścią.

Matt: Jako facet, który wybiera randkę z nią zamiast z samotną kobietą, która nie ma dzieci, jeśli wybierzesz umawianie się z samotną matką, to po prostu wiedz, że zawsze będziesz na drugim miejscu w jej życiu. A może nawet na trzecim, czwartym lub piątym, w zależności od tego, ile ma dzieci, jakie są jej priorytety.

Greg: Zatem, jak wejdziesz w związek z samotną matką i ona ma jedno, a może dwoje dzieci, to po prostu zrozum że wejdziesz gdzieś na czwarte lub piąte miejsce na tej liście priorytetów, bo ojciec dziecka też otrzyma priorytetowy status. Chłopaki, randkując z tymi kobietami sami skazujecie się na porażkę.

Matt: Co do randek z samotną matką, to istnieje jeszcze kwestia, że, nie daj Boże, przedstawi cię tym dzieciom. Jednak kiedy już to zrobi, możesz się założyć, że od tej chwili będzie zabierać te dzieci ze sobą na wasze randki. A wiesz kto będzie za nie płacił? Ty będziesz za nie płacił.

Greg: Więc za każdym razem, gdy wyjdziesz na miasto coś zjeść, może przyprowadzić to dziecko żeby zjadło razem z wami w miarę jak posuwacie się dalej w tym związku. Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę do Disneylandu, to będzie oczekiwała, że kupisz bilet dla niego lub niej, kimkolwiek jest to dziecko, żeby też pojechało do Disneylandu. Tak więc tym zachowaniem przygotowuje cię finansowo. Jeśli myślisz o tym, aby zrobić krok naprzód w tej grze randkowej, będziesz musiał mieć jakiegoś rodzaju wkład w wychowanie tego dziecka.

– Ktoś rozbija samochód, ty będziesz płacić. Złamał prawo, będziesz musiał wyłożyć kasę na kaucję. Puka swoją dziewczynę i są potrzebne pieniądze na aborcję, spada to na ciebie. Pieniądze na ślub – znowu ty stawiasz. Właśnie tak to będzie wyglądało.

Rich: Kiedy wiążesz się z samotną matką i zaczynasz wychowywać jej dzieci, to w zasadzie wychowujesz dzieci innego mężczyzny. Jesteś rogaczem [kukoldem]. Tak naprawdę, gdy faceci pakują się w związek z samotnymi matkami, to kończą z przyprawionymi rogami. W zasadzie wykorzystują swoje narzędzia, zasoby i wszystko inne na potrzeby genetycznej inwestycji innego mężczyzny. To nie jest szczególnie satysfakcjonujące.

– Nie jesteś ojcem. I dlatego, jako że nie jesteś ojcem, nie masz żadnych praw ojca. Nie masz prawa dyscyplinować i uczyć dziecka czegokolwiek, bo nie jesteś ojcem. Rozumiesz? W najlepszym razie jesteś ojczymem, ok? Jesteś ojczymem. Dojdzie do tego, że zobaczysz, iż dziecko zachowuje się w sposób, w jaki dzieci nie powinny i co wtedy zrobisz? Będziesz próbował naprostować zachowanie dziecka. A co powie na to samotna matka? Powie: „Nie rób tego. Nie chcę, żebyś to robił”. W niedalekiej przyszłości relacji, którą masz z tą kobietą i jej dzieckiem, powiesz dziecku: „Nie rób tego”, a kobieta powie „Nie jesteś jej ojcem”. Słyszałem to niezliczoną ilość razy od innych facetów, którzy umawiali się z samotnymi matkami.

Rich: Spotkałem się z sytuacją, w której facet wiąże się z kobietą, która ma dzieci z poprzedniego związku lub w niektórych przypadkach związków – czasami jest to wiele dzieci od kilku różnych ojców – i wiesz, są razem przez kilka lat i z jakiegoś powodu nie układa się im. Ona chce się zmyć i kończy związek. On być może w tym czasie spłacił wszystkie jej długi, zapłacił za czesne/szkołę, rzeczy dla jej dzieci. I może być przez długi czas prawnie zobowiązany do płacenia alimentów na dzieci, które nawet nie są jego. Nie wiem, czy istnieje ważniejszy powód, dla którego powinieneś rozważyć unikanie poważnego angażowania się w związki z samotnymi matkami.

Oshay Duke Jackson: Na swoim kanale, Dennis Spurling Unfiltered, masz filmik zatytuowany: „Nie umawiaj się z samotnymi matkami! Bo możesz zostać zobowiązany do płacenia alimentów.” Powiedziałem: „O rany, to interesujące”.

– Tak.

– Ponieważ tutaj, w przestrzeniach dla mężczyzn, przewija się wiele powodów, dla których faceci mówią, aby nie umawiać się z kobietami z dziećmi. Kręci się to wokół wejścia w archetyp naiwniaka [kolesiem od posprzątania bałaganu], albo nie bycia jej pierwszym wyborem. Jednak twój argument opiera się wyraźnie na prawie, czy wyłącznie na prawie? Co masz na myśli, kiedy tak mówisz?

– Cóż, pozwól, że to powiem. Nie jestem tu, by mówić ludziom, co mają robić. Jak już mówiłem, daję młodym mężczyznom rady, z których mogą skorzystać, jeśli chcą. Nie są przeznaczone tylko dla młodych mężczyzn, ale i dla starszych. Powtórzę się. Nie praktykuję prawa rodzinnego, ale nastąpiły pewne zmiany w obszarze prawa rodzinnego. Nelson, chciałbym się tym z tobą podzielić. Oshay, pokażę to na ekranie, jeśli mogę. To post, który widziałem w internecie jakiś czas temu, chyba w zeszłym tygodniu. Jeśli uważacie, że kobiety o tym nie myślą, to przeczytajmy ten post.

„Czy można zmusić mężczyznę, który jest nianią do dzieci do płacenia alimentów? Jestem samotną mamą, która razem z siostrą uczęszcza na studia. Obecnie wynajmujemy wspólnie mieszkanie. Kilka tygodni temu zapytałam mojego sąsiada, zaufanego faceta, czy mógłby popilnować dzieci przez dwie godziny w czasie, kiedy poszłam na zajęcia, a siostry nie było w domu. Zgodził się. Jeśli pilnuje dzieci i nie przyjmuje za to zapłaty, to czy mogę go pozwać o alimenty, bo podjął się roli ojca? Jestem pewna, że uda mi się przekonać sąd, że przyjął następującą rolę.”

Więc w zasadzie to, co mówię, to to, że jeśli nie jesteś ostrożny, możesz znaleźć się w sytuacji, w której kobieta cię pozywa. Tak. Zatem jej pierwsze pytanie brzmi: czy możesz go pozwać? Tak, możesz go pozwać. To czy szybko znajdziesz prawnika będzie oparte na tym, czy prawnik czuje, że ma szansę na wygraną, czy nie. Ale jeśli masz coś, jeśli masz taką sprawę jak Obergefell przeciwko Philowi Hodgesowi, i połączysz to z faktem, że masz tę sprawę poza Michigan… Też to zamieściłem. Oshay, jeśli możesz to pokazać, bo chcę, żeby ludzie zobaczyli ten język. To jest to, co sąd powiedział w tej sprawie z listopada 2015 roku. Sąd ten stwierdził, że przywiązując uwagę do faktu, że osoba ta nie była biologicznym ojcem dziecka, może być uznana za rodzica wbrew swojej woli.

Jeśli może przekonać kogoś, kto napisze list, kogoś, kto przyjdzie zeznać, że: „Zawiózł moje dziecko do szkoły, odebrał moje dziecko ze szkoły, zapłacił za ubranie mojego dziecka, zawiózł moje dziecko do lekarza, opiekował się moim dzieckiem, zabrał moje dziecko do opiekunki, przepraszam, na mecz bejsbolu, mecz futbolu, ogólnie spędził czas z moim dzieckiem i mam na to kwity“, nazywają cię tatą, czy ojczymem, tak? Tak więc w zasadzie dajemy im wystarczająco dużo faktów, aby przynajmniej twierdziły, że przyjąłeś rolę ojca. Zatem kiedy zerwałeś ze swoją dziewczyną, powiedziałeś: „Skończyłem z tobą, zdradziłaś mnie, wybiłaś szyby w moim samochodzie…”, to wtedy ta kobieta może znaleźć prawnika rodzinnego i przedstawić mu ten schemat faktów. I co wtedy? Potem zostajesz pozwany. Bo prawnik mówi: „Mam podstawy by wierzyć, że to dziecko, w oparciu o to, co mówi rodzic, że to przekonanie oparte na fakcie, że to uzasadnione roszczenie“. Może przegram, a może wygram. Ale wiesz co? Nawet bronienie tego będzie cię kosztowało.

– Tak.

– Będziesz musiał zatrudnić prawnika, żeby z tym walczyć. To może być pięć, sześć, siedem, osiem tysięcy dolarów, dziesięć tysięcy dolarów. A w przypadku apelacji, koszty rosną. Koszty apelacji mogą być astronomiczne. Tak więc musisz walczyć z kobietą, z którą, jak wiesz, oni wiedzą, i wszyscy wiedzą, nie miałeś dziecka. Możesz nawet nie mieć z tą kobietą relacji seksualnej. Tak daleko może to zajść. Chłopaki, próbuję was więc ostrzec przed potencjałem, jaki w tym drzemie.

– Kiedy mówimy o tym, jak narażacie się na ryzyko – ryzyko jest czymś, co zawsze przychodzi mi na myśl każdego dnia z każdą decyzją, którą podejmuję, prawda? I to, co tu słyszę, to to, że mężczyźni, którzy decydują się na umawianie z kobietami, które są samotnymi rodzicami, samotnymi matkami, mogą brać na siebie dodatkowe ryzyko, jeśli w dobrej wierze przyjmują rolę ojca. A potem ten związek się kończy. Mogłaby w tym bardzo lubiącym się procesować społeczeństwie wnieść sprawę do sądu z pomocą prawnika rodzinnego.

– Nie mówię, że to się stanie dzisiaj. Nie mówię, że stanie się to jutro. Lecz w pewnym momencie do tego dojdzie. Ktoś będzie tym precedensem sądowym, bo oto na co patrzy rząd. Rząd mówi: „Wskaźniki małżeństw spadają. Potrzebujemy kogoś, kto zajmie się tym, że wskaźnik urodzeń pozamałżeńskich wzrasta. Potrzebujemy kogoś, kto pomoże zająć się tymi dziećmi.”

– Tak, podatnicy.

– To my jesteśmy prawnie zobowiązani do opieki nad tymi dziećmi. Musimy płacić za opiekę medyczną. Musimy płacić za opiekę społeczną. To my musimy to robić. Dlaczego więc nie zaangażować w to najbliższego dostępnego mężczyzny, który pomoże tym dzieciom? Tak więc, jeśli kobieta może sprawić, że zostaniesz do tego prawnie zobowiązany, to zrobi to. Pomyślałem, że to interesujące. I dlatego poruszyłem tę kwestię. A jeśli myślisz, że kobiety o tym nie myślą, odnieś się do tego postu sprzed 10 lat.

– Fascynujące jest dla mnie to, co mówi Uncle D. Uncle D mówi, że nieuchronnie możesz narażać się na ryzyko. Ale dla mnie to brzmi tak, jakbyś wystawiał się na jeszcze większe ryzyko, jeżeli nawiązujesz kontakt i przyjmujesz ojcowską rolę wobec tego dziecka. Jeśli nadal chcesz zadzierać z samotnymi matkami, to postaw wyraźną granicę w wizji tego związku odmawiając kontaktu z dzieckiem. I zachowaj paragony.

Zobacz na: O Rozgoryczeniu i Kłamstwach Kobiet – Naila u Poor Mans Podcast
5 powodów, dla których nigdy nie powinieneś umawiać się z samotną matką
Samotna matka omawia mroczną prawdę o samotnym macierzyństwie
Kobieta: Najbardziej odpowiedzialny nastolatek w domu?

ZROBIĆ – PODATKI W NOWEJ ZELANDII

 

Dlaczego mężczyźni nie powinni umawiać się z samotnymi matkami

https://rumble.com/v2c2mjc-dlaczego-mezczyzni-nie-powinni-umawia-sie-z-samotnymi-matkami-kompilacja.html