Natura kobiety: Jej niegodziwość – Red Femme Diaries

– Po tym jak sędzia odrzucił zarzut gwałtu, który wysłał go do więzienia na ponad pięć lat.

“24. One cię strzegą przed złą kobietą, przed obcą, choć język ma gładki:
25. jej wdzięków niech serce twoje nie pragnie, powiekami jej nie daj się złowić” – “Księga Przysłów, 6”

– Koleżanka z klasy oskarżyła Banksa o zgwałcenie jej na klatce schodowej ich liceum w Long Beach.

“26. bo nierządnicy wystarczy kęs chleba, zamężna zaś czyha na cenne życie.” – Księga Przysłów 6,

– Moim jedynym marzeniem była wolność.

Natura kobiety - Jej niegodziwość

Natura kobiety: Niesamowite Mamy [Red Femme Diaries]

Naila [Red Femme Diaries]: Cześć. Witajcie na moim kanale, Red Femme Diaries. Jestem bardzo wdzięczna i podekscytowana tym, że jesteście tu wszyscy. Szybkie ostrzeżenie. Prawda, która zostanie wypowiedziana na tym kanale jest trudna, obciążająca psychicznie i w przypadku wielu z was, jeśli nie większości będzie bardzo ciężko wam ją przełknąć. Nie mogę obiecać, że sprawię, że będzie to dla was łatwe do przyjęcia. Sugerowałbym, że jeśli podoba wam się, gdy wasze uszy są łechtane i podobają się wam kłamstwa tego życia, to prawdopodobnie powinniście opuścić ten kanał już teraz, ponieważ zdecydowanie nie jest on dla was. Poprzez ogromne męczarnie i dokonanie samooceny odkryłam, że stary werset z Księgi Jana, 8:32, jest rzeczywiście prawdziwy.

Mówi on: „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”. Więc w zasadzie robię to razem z wami. Odkrywam pewne rzeczy na swój temat, które są dość bolesne. Jednak muszę się z nimi zmierzyć. Sądzę, że po prostu zabiorę was w tę podróż razem ze mną. Proszę tylko, abyście okazali mi trochę łaski i cierpliwości, a także odrobinę miłosierdzia. Rozgryzam [nagrywanie] to wszystko na bieżąco. Lecz jeśli nie wydobędę tej prawdy na światło dzienne, to wydaje mi się, że nie będę mogła spokojnie spać. Jedną z rzeczy, które widziałam w sekcji komentarzy niektórych filmów, na których wypowiadałam się wcześniej, jest to, że ludzie piszą, że jestem ściemniarą. A komentarze te są opatrzone emotkami niebieskich czapek z daszkiem (znaczenie: „nie kłam”). Cóż, powiem tylko tyle, że nie znam osobiście kobiety bardziej niegodziwej od siebie. Tak więc nie wytykam palcami innych kobiet. Cóż, w sumie wytykam jednym palcem, ale jak mówi stare porzekadło, zaraz pojawiają się trzy inne, które wskażą na mnie. Zatem ja też muszę tego słuchać i również jest to dla mnie trudne do przełknięcia. Lecz muszę po prostu spojrzeć prawdzie w oczy. Zaczynajmy.

Mam ze cztery filmiki, które chciałabym wam wszystkim pokazać. Jeśli chodzi o ten pierwszy, to chcę, żebyśmy naprawdę skupili się na Latynosce, która jest w nim przedstawiona. Chcę, abyście zauważyli ile czasu i wysiłku poświęca na przygotowanie tego niewinnego żartu dla swojej drugiej połówki – nie wiem czy to jej mąż, chłopak, czy narzeczony. Poświęca wiele czasu na przygotowania, aby upewnić się, że zrobi ten kawał tak jak należy. Następną rzeczą, na którą powinniście zwrócić uwagę, jest reakcja mężczyzny. To nie jest jeden z tych skeczy, gdzie wygląda na to, że oboje to zaplanowali, bo zobaczycie w nim, jak z jego oczu płyną łzy. Chcę, żebyście dokładnie przyjrzeli się jego twarzy. Próbuje się z tym pogodzić i śmiać się z tego, ale faktycznie widać ból na jego twarzy. A trzecia rzecz, na którą naprawdę powinniście zwrócić uwagę to… Nie wspomniałam o tym, ale mówiliśmy o nikczemności kobiety. Jest na ten temat wzmianka w tytule. Chcę żebyście zauważyli ile radości jej to sprawia i jak bardzo się z tego śmieje, kiedy uświadamia sobie, jak mocno zraniła swojego mężczyznę sugerując mu, że była z innym mężczyzną. Czerpie z tego ogromną radość. Posłuchajcie tylko jej chichotów i śmiechu. No dobra. Przyjrzyjmy się więc temu nagraniu.

 

Naila: To co mnie najbardziej zainteresowało w tym konkretnym klipie to to, jak wielką radość ta kobieta czerpie z tego, że może zranić swojego mężczyznę. Przypomina mi to trochę te filmiki, które można zobaczyć na TikToku. Matka pyta o coś dziecko, a ono mówi: „Nie, zamknij się!” lub coś w tym stylu, i nagrywają reakcje ojców. Ojciec się wścieka, biegnie za dzieckiem. Dziecko jest przerażone. A matka siedzi i chichocze, i myśli, że to takie zabawne. I to tak naprawdę obnaża próżność kobiety.

Uwielbiamy, gdy ktoś łechce nasze ego. Po prostu chcemy czuć, że to my jesteśmy tymi najbardziej pożądanymi i podoba nam się wizja naszego mężczyzny, który występuje nawet przeciwko naszemu dziecku, by nas chronić. Albo wizja wywołania zazdrości u twojego chłopaka lub męża. To naprawdę próżne. Jednak cnotliwa kobieta ma być bezinteresowna. I dlatego nie bawimy się w takie gierki, żeby sprawić ból i cierpienie naszym małżonkom, naszym mężczyznom. Przepraszam. Życie jest wystarczająco ciężkie bez takich głupich gierek.

Chcę teraz powiedzieć… Proszę, wybaczcie mi mój głos. Wczoraj przeszłam operację. Byłam operowana, więc mój głos jest trochę zachrypnięty, bo musieli włożyć mi rurkę intubacyjną do gardła. Proszę, wybaczcie mi, jeśli będę się trochę krztusiła. Ale naprawdę chciałam opublikować dla was ten filmik. Przyjrzymy się teraz naszemu drugiemu filmikowi. W tym filmiku zobaczycie matkę, która podjęła decyzję o zabiciu swojego dziecka. Wrócę do was po jego odtworzeniu.

– Och, i Snoopy.

– 30-letnia Ming Ming Chen zostaje wprowadzona do policyjnego pokoju przesłuchań po tym, jak śledczy odkryli ciało jej pięcioletniej córki ukryte w restauracji w Jackson Township należącej do Chen i jej męża. Para zgłosiła zaginięcie swojej córki, Ashley Zhao, dzień wcześniej, co spowodowało gorączkowe poszukiwania prowadzone przez władze hrabstwa Stark. Na początku przesłuchania Ming Ming Chen twierdzi, że nie ma pojęcia jak zginęła jej córka. Główny detektyw zwraca uwagę na fakt, że Chen nie okazała żadnych emocji po otrzymaniu druzgocącej wiadomości, że jej córka nie żyje.

– Wiem, że nie płaczesz. Powiedziałaś mi: „Nic mi nie zostało”, czyż nie? „Nie masz łez, nie zostało ci nic.” Ming Ming, twoja córka nie żyje.

– Po wielokrotnych zaprzeczeniach, Ming Ming Chen w końcu przyznaje się, że w napadzie szału pobiła swoją córkę na śmierć w kuchni ich domu w North Canton.

– Co się stało, jak umarła?

– Po prostu ją zabiłam, umarła.

– Uderzyłaś ją?

– Tak.

– W jaki sposób ją uderzyłaś?

– Jak?

– Tak.

– Ręką.

– No dobrze.

– Stan Ohio przeciwko Ming Ming…

– Następnie Chen ujawnia, że powiedziała swojemu mężowi, Liang Zhao, że zabiła ich córkę i poprosiła go o pozbycie się ciała, które następnie ukrył w ich restauracji.

– Powiedziałam mężowi, żeby się tym zajął.

– Dobrze. Zatem mówi mi pani, że powiedziała pani mężowi?

– Powiedziałam mężowi, żeby się tym zajął.

– Kiedy detektywi pytali, dlaczego pobiła swoją córkę na śmierć, Ming Ming Chen powiedziała im, że była przytłoczona pracą. I twierdzi, że po tym jak jej córka spędziła dłuższy czas w Chinach, z dziadkami ze strony ojca, stała się nieposłuszna.

– Muszę zająć się wszystkim w restauracji. Mam tylko dwie ręce, nie jestem dziewczyną o czterech rękach. Mam dwie ręce. Nie chcę tego robić Ashley, ale czasem nie można się opanować.

– Jack Shea, Fox 8 News w Stark County.

Naila: O rany, mrożące krew w żyłach, prawda? Wiem. Bardzo ciężko się to oglądało. I wiem, że większość z nas spojrzałaby na tę historię i powiedziała: „O mój Boże, jak ta kobieta mogła zabić własne dziecko? Cóż za zła i nikczemna kobieta”. To moment, w którym decydujesz się wziąć czerwoną lub niebieską pigułkę.

Niebieska pigułka powie ci, że ta kobieta, i tylko ta kobieta, jest straszna i okropna. Jak kobieta mogła zrobić to swojemu dziecku?Tak, powinna trafić do więzienia. Muszą ją wsadzić do więzienia, prawda?Zamknąć ją i wyrzucić klucz, bo to zła kobieta.

Przyszedł moment, abyś zdecydował/a czy chcesz wziąć czerwoną pigułkę. Powiem ci czym jest czerwona pigułka. Mam tu mój zegar. Ten mały zegar zlicza aborcje, które zostały przeprowadzone na całym świecie w tym roku. I właśnie teraz, w tej sekundzie, w tym roku, mamy 19.455.000 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 dzieci, które zostały usunięte tylko w tym roku. Ponad 19 milionów. Tylko w tym roku.

Liczba aborcji na świecie w tym roku

A jeśli spojrzeć na Stany Zjednoczone – to czarnoskórzy, my zawsze zakażamy się grypą, więc jesteśmy odpowiedzialni za około 38% aborcji, które mają miejsce w tym państwie. Mamy najwyższy wskaźnik procentowy, a stanowimy jedynie 13% populacji. W zależności od stanu, w którym się znajdujesz, dostajesz inny wyrok.

Ta kobieta, ponieważ zabiła swoje dziecko po urodzeniu, oczywiście dostanie karę więzienia. Wszyscy się z tym zgodzą.

W niektórych stanach w USA, jeśli mężczyzna zabiłby swoją ciężarną żonę lub ciężarną dziewczynę, kimkolwiek byłaby dla niego ta kobieta, to zostałby oskarżony o podwójne zabójstwo, jej i nienarodzonego dziecka.

Ale tutaj pojawia się jeden wyjątek. Kiedy kobieta zdecyduje, że jej nienarodzone dziecko byłoby zbyt dużym ciężarem, wtedy wolno jej iść o krok dalej i zamordować swoje dziecko. Ale nie nazywamy tego... Zwracam się do tych z was, którzy próbują z tym walczyć – pamiętajcie, że dostajecie zarzut podwójnego zabójstwa, jeśli zabijacie kobietę w ciąży.

Właśnie w tej kwestii trzeba się obudzić i zrozumieć, co naprawdę dzieje się w tym społeczeństwie. Spójrzmy na te liczby jeszcze raz. Właściwie wydaje mi się, że mogliśmy już osiągnąć 20 milionów. Jeszcze nie. Nadal mamy 19 milionów aborcji na świecie.

To kobiety, które podejmują decyzję o zabiciu swojego dziecka. Tak jak ta kobieta z filmiku. Tylko, że ta kobieta pójdzie do więzienia. A reszta tych kobiet tam nie trafi.

Społeczeństwo, w którym teraz żyjemy, zmierza w kierunku bardzo kobiecego sposobu myślenia, gdzie to ma sens. Ta kobieta idzie do więzienia. Mężczyzna pójdzie do więzienia, jeśli zabije swoją ciężarną żonę. Lecz kobieta może zabijać swoje dzieci do woli. Wiem co powiedzą. „Ściemnia. Wytyka palcami inne kobiety.” A ja skieruję ich trzy palce prosto na siebie, bo byłam kobietą, która rzeczywiście mordowała swoje dzieci w łonie, które ma być najbezpieczniejszym miejscem dla dziecka. Jednak z powodu zła i nikczemności kobiet, zamieniamy najbezpieczniejsze miejsce dla własnych dzieci w koszmarną komorę do zabijania.

“Ocena moralna wynika ze zrozumienia faktów sprawy; zasady moralne idą w ślad za zrozumieniem.”

W cybernetyce człowiek to proces autonomiczny, a każdy proces sterowania – w tym autonomiczny – zaczyna się w momencie uruchomienia programu czyli poczęcia (zapłodnienia).

Embriolog dr C. Ward Kischer odpowiada na pytanie, kiedy zaczyna się życie ludzkie

Lecz jeśli to powiem, to się mylę i jestem wredna. Dlatego więc wzięcie tej czerwonej pigułki jest trudne, ponieważ sprzeciwić się temu, co mówi społeczeństwo, czyli, że nie ma absolutnie niczego złego w tym, że kobieta zabija swoje dziecko. Ale nie dotyczy to ojca i sytuacji, kiedy dziecko jest już poza łonem matki. A przecież to nadal jest dziecko. Możemy dyskutować o tym cały dzień. A jeśli masz inny pogląd na ten temat, to oczywiście to rozumiem.

Powtórzę się. W takim wypadku to nie jest kanał dla ciebie. Jednak muszę spojrzeć na siebie i zaakceptować to, co zrobiłam. Ale dzięki Bogu za krew Chrystusa. Skończyliśmy z omawiać ten filmik, przechodzimy więc do naszej następnej historii. W czasie oglądania tego nagrania, naprawdę chcę, żebyście skupili się na dwóch rzeczach. Po pierwsze, na przebaczeniu ze strony mężczyzny. Ta konkretna historia jest o kobiecie, która wynajęła zabójcę, żeby pozbawił życia jej męża. Tak więc naprawdę chcę, żebyście skupili się na jej początku. Będzie mówił o tym, jak wybacza swojej kobiecie, bo wciąż ulega złudzeniu, jak wielu z was, co do tych cudownych, słodkich kwiatów, jakimi są kobiety. Nadal chce wybaczyć tej kobiecie, mimo że planowała go zabić. I chciałabym, żebyście zauważyli, jak całkowicie bezduszna jest ta kobieta. Naprawdę nie dba o życie tego człowieka. Jest całkowicie skupiona na sobie. Zaczynamy. Wiem, wiem. Już to słyszę: „Przecież nie wszystkie kobiety są egocentryczne. Mówisz wyłącznie o sobie, Red Femme Diaries. Nie wszystkie kobiety są takie”. To dobrze. A nawet jeśli nie jesteśmy, to absolutnie powinnaś się ze mną zgodzić. Możemy zgodzić się w tym, że z pewnością niektóre kobiety są naprawdę bezduszne i skupione na sobie. Po prostu przyjrzymy się tej historii. Wrócę do was po tym, jak nagranie się skończy.

– Z całego serca wybaczam mojej żonie wszystko, co zrobiła w tym akcie nienawiści.

– Akt nienawiści: planowanie jego morderstwa.

21-letnia Julia Merfeld została w kwietniu dwukrotnie przyłapana na próbie wynajęcia płatnego zabójcy, by zabił jej męża, 27-letniego Jacoba Merfelda.

– Zróbmy to bezboleśnie.

– [Policjant]: Po prostu strzelę mu prosto w twarz.

– Dlaczego chciała aby go zastrzelić? Powiedziała detektywowi z policji stanowej Michigan, że woli zabić męża, niż złamać mu serce odchodząc od niego.

– Jakkolwiek strasznie to brzmi, jest to łatwiejsze niż rozwód z nim. Wiesz, nie muszę się przejmować osądem mojej rodziny. Nie muszę się martwić, że złamię mu serce.

– Lecz władze twierdzą, że motywem jej działania były pieniądze. Planowała spieniężyć polisę ubezpieczeniową męża, z której 50 tysięcy miało trafić do zabójcy. Teraz zamieniła bluzę super bohaterki na uniform więzienny, przyznając się do nakłaniania do morderstwa. Tuż przed wtorkowym wyrokiem, Merfeld błagała sędziego o złagodzenie kary, mówiąc, że została już ukarana.

– Szczerze mówiąc, mogło być gorzej. Zbrodnia, którą próbowałam popełnić, mogła zostać przeprowadzona. I to, szczerze mówiąc, ta świadomość sama w sobie jest najgorszą karą, jaką ktokolwiek powinien znosić. I będę ją znosić do końca życia, każdego dnia.

– To zupełnie inna postawa u tej samej kobieta, która śmiała się mówiąc tajniakowi, że chce zabić męża na podwórku.

– [Policjant]: Więc nie chcesz żebym zrobił to w domu…

– (śmiech) Nie, bo zrobiłby się bałagan.

– A jej mąż, Jacob Merfeld, nie tylko wybaczył żonie, ale powiedział sądowi, że nie chce, by odbywała jakąkolwiek karę więzienia.

– Przed tym wszystkim była wspaniałą osobą, wspaniałą żoną. Na pewno wiecie, że mamy dwoje małych dzieci. Proszę jedynie, jeśli to możliwe, o wymierzenie łagodniejszego wyroku, wysoki sądzie.

Naila: OK. Zauważyliście to? Zauważyliście, że kiedy ta żona była w samochodzie z domniemanym zabójcą, przejawiała ten sam radosny entuzjazm, co Latynoska na pierwszym nagraniu, które widzieliśmy? To coś w rodzaju radości z powodu świadomości tego, że potencjalnie sprawią ból, wyrządzą krzywdę, czy to fizyczną, jak w przypadku zabicia męża, czy emocjonalną, jak w przypadku tej Latynoski z pierwszego nagrania. Ta radość, którą czerpią z zadawania bólu swojemu mężczyźnie. Och, taka jest właśnie natura kobiety. Wiem. I wiem też, że chcecie powiedzieć, że to były tylko dwa oddzielne klipy. „Kobieta nie odczuwa radości z powodu krzywdy swojego mężczyzny.” Czyż nie?

Cofnijmy się na chwilę do rajskiego ogrodu. Mogę sobie tylko wyobrazić, jaką radość sprawiła Ewie możliwość przekonania Adama, pierwszego mężczyzny, do zjedzenia zakazanego owocu. Ona i jej moc, jej kobiecy splendor, była w stanie złamać tego człowieka i nakłonić go do zjedzenia tego owocu. Zastanawiam się, czy czuła tę samą radość, którą my, kobiety czasami odczuwamy, kiedy możemy sprawić, że mężczyźni padają nam do stóp.

Adam był pierwszą lekcją dla ludzkości, aby trzymać ramę i powiedzieć „Nie”-.

Adam był pierwszą lekcją dla ludzkości, aby trzymać ramę i powiedzieć „Nie”

 

Cóż, w sumie to bardzo dobre wprowadzenie do następnego filmiku, który zobaczymy. I to będzie ostatni. Jeśli pamiętacie, to jego fragment pojawił się we wstępie. To historia młodego człowieka. O rany, miał przed sobą naprawdę wspaniałą przyszłość. Dostał stypendium na studia. Był świetnym futbolistą. Miał przed sobą wspaniałą przyszłość dopóki nie spotkał jednej z tych nikczemnych kobiet, o których mówiłam. Obejrzymy teraz ten klip i wrócę do was po jego zakończeniu.

Koniec gehenny Briana Banksa był naznaczony łzami po tym, jak sędzia odrzucił zarzut gwałtu, który wysłał go do więzienia na ponad pięć lat. Moim jedynym marzeniem była po prostu wolność i posiadanie takich samych możliwości, jakie posiadają wszyscy, którzy dziś się tu zgromadzili.

– Był 16-letnią gwiazdą futbolu, zawodnikiem szarżującym z pełnym stypendium do USC i marzeniem o grze w NFL, kiedy w 2002 roku koleżanka z klasy oskarżyła Banksa o gwałt na klatce schodowej ich liceum w Long Beach. Chociaż Banks upierał się, że to było dobrowolne i nie doszło do seksu, powiedział KCBS-TV, że jego obrońca w tamtym czasie dał mu wybór: przyznać się do gwałtu lub zaryzykować proces, w którego wyniku może trafić do więzienia na całe życie.

– Kiedy wejdziesz do tej sali sądowej, ława przysięgłych zobaczy dużego, czarnego nastolatka i z automatu zostaniesz uznany za winnego. Dokładnie to powiedziała.

– Przyjął ugodę, poszedł do więzienia i musiał zarejestrować się jako przestępca seksualny. Myślał, że to już koniec. Lecz po tym jak został zwolniony, czekała go niespodzianka, zaproszenie do grona znajomych na Facebooku od jego oskarżycielki, Juanetty Gibson.

– Pamiętam, że bardzo szybko zamknąłem laptopa. I pomyślałem sobie: „Co ja właśnie zobaczyłem?”.

– Banks zaaranżował spotkanie z nią i z prywatnym detektywem, który je nagrał.

– Zgwałcił cię?

– Nie zrobił tego.

– Gibson wyjaśniła później, że nie chciała powiedzieć tego publicznie z obawy przed utratą kwoty w wysokości 1,5 miliona dolarów pochodzącej z ugody, którą jej rodzina otrzymała po pozwaniu okręgu szkolnego.

– Być może nigdy nie poznam odpowiedzi na pytanie, dlaczego miałem przejść przez to, przez co przeszedłem. Jednak wiem, że jestem tu dzisiaj i pozostanę niezłomny.

– Niezłomny i pracujący nad tym, by jego życie wróciło na właściwe tory. Bo te marzenia o grze w NFL, jak mówi, mogą jeszcze zostać zrealizowane.

 

Naila: Chcę, aby cała ta wiedza dotarła do wszystkich mężczyzn, abyście mogli zrozumieć, jak poruszać się po niegodziwości kobiety. Lecz byłabym nieuczciwa, gdybym nie powiedziała, że nagrywam te filmiki dla moich synów, na wypadek takich sytuacji.

Zwracam się do moich synów, ale mówię też do wszystkich, którzy to oglądają. Musicie spojrzeć na historię tego młodego człowieka. Widzimy takie historie i mamy je z tyłu głowy, ale to jest prawdziwa osoba, która miała przed sobą prawdziwą przyszłość. I spędził 5 lat w więzieniu z powodu kłamstw kobiety. Czasami wy, faceci, jesteście tak zauroczeni naszym pięknem, naszą aurą tajemniczości, itp., że popełniacie błędy. I w tym konkretnym przypadku, to kosztowało tego mężczyznę pięć lat jego życia. I miał duże szczęście, że udało mu się wyciągnąć z niej zeznania.

Była bardziej niż zadowolona z pieniędzy, które dała jej szkoła. A z powodu własnego egoizmu mogła się mniej przejmować świadomością, że ten człowiek spędzi przez nią kilka lat w więzieniu. Wykorzystując to, chcę powiedzieć moim synom i każdemu mężczyźnie, który słyszy mój głos – mówiłam to już w innych moich filmikach – żebyście nigdy nie czynili kobiety swoim celem w życiu.

Wiem, że w waszej głowie zaspokajanie potrzeb kobiety i robienie tego, co mówi, i wszystkich innych rzeczy, ma sens. Rozumiem to, ale nie możesz uczynić z niej swojego celu w życiu. Historia tego człowieka nie jest historią każdego. Ale co by było, gdyby to była twoja historia?

Co by było, gdybyś całą swoją wiarę i nadzieję pokładał w kobiecie albo próbował zdobyć kobietę, lub przypłacił te kilka sekund przyjemności pięcioma latami w więzieniu? Czy było warto? Gwarantuję ci, że teraz by jej odmówił. Nigdy nie czyń kobiety swoim celem.

Każdy mężczyzna powinien o tym wiedzieć
Wredne dziewczyny i królowe pszczół: Kobiety zagrożone wykluczeniem społecznym najpierw odrzucają innych.

Pokazałam wam te wszystkie filmiki, ponieważ naprawdę chcę, aby ludzie lepiej zrozumieli naturę kobiety. Oto, dokąd zmierzamy. A co z mężczyznami? Nie mówimy teraz o mężczyznach. Mówię o kobietach. Czy w mężczyznach jest zło? Oczywiście. Mówi ci o tym Biblia. Ale ja jestem kobietą i odnoszę się tylko do kobiet. Powiem to jeszcze raz. Jeśli nie możesz sobie z tym poradzić, to nie jest to kanał dla ciebie. Mówimy o kobietach i wpływie, jaki kobieta wywiera na męską psychikę oraz o tym, jak wy, mężczyźni, musicie rozwinąć kontrolę nad sobą, aby w gruncie rzeczy móc walczyć z bardzo uwodzicielską naturą kobiety.

Jeszcze raz dziękuję wam za to, że jesteście tak cierpliwi wobec mnie. Jak to się mówi, buduję ten kanał w locie. To wszystko jest dla mnie nowe. W następnym filmiku będę mówić o rekompensacie. Wydaje się, że ten temat uderza w czuły punkt. Wciąż rozwijam ten kanał. Nie wiem jeszcze, w jakim kierunku pójdę. Szczerze mówiąc, nie jestem w 100% pewna co zrobię. Ale zajrzałam na kanał The Poor Mans Podcast i wygląda na to, że wielu z was naprawdę chce tego słuchać.

O Rozgoryczeniu i Kłamstwach Kobiet – Naila u Poor Mans Podcast

To wszystko wydaje mi się zdroworozsądkowe, ale chyba znaleźliśmy się w czasach ostatecznych. W tych czasach bardzo trudno jest odkryć prawdę. Więc jeśli mogłabym wam ją zapewnić, to zdecydowanie to zrobię. Pamiętajcie tylko, że kobieta, o której mówię, to ja. I ta kobieta jest wredna. Do następnego razu. Dziękuję, że słuchacie/oglądacie Red Femme Diaries. Do zobaczenia wkrótce. Dziękuję.

 

Natura kobiety: Jej niegodziwość – Red Femme Diaries

Feminizm - cel zawarty w jednym obrazie