Co powinieneś wiedzieć o kobietach z tatuażami

Co powinieneś wiedzieć o kobietach z tatuażami

Dlatego kobiety robią sobie tatuaże i piercing. Tatuaże i piercing były niegdyś zarezerwowane dla marynarzy, hazardzistów, potworów, prostytutek i innych, którzy nie pasowali do społeczeństwa. Dopiero od niedawna, w ciągu ostatnich 10-15 lat, obserwujemy powstawanie i rozprzestrzenianie się kultury tatuażu na całym świecie.

Jeśli chodzi o kolczyki, kultura piercingu była tolerowana, a rodzice wydawali się pozwalać dzieciom na ich założenie, ponieważ nie było to uważane za trwały błąd. A kolczyki mogły zostać usunięte w każdej chwili bez wyrządzania im prawdziwej krzywdy. Z drugiej strony tatuaże pełnią określoną funkcję i nie można ich usunąć tak łatwo i niedrogo.

Obecnie kobiety pokrywają się tatuażami jak swoistym sygnałem godowym, który ma przyciągnąć wytatuowanych facetów. Chciałyby w ten sposób przybrać postać kobiety-kameleona. I tyle w tym temacie. Być może robią to, aby dopasować się do innych kobiet pod względem społecznym.

Kobiety z tatuażami są często zauważane w poszczególnych restauracjach i pubach. Pokrywanie ciała tatuażami jest również sposobem na pokazanie przez kobietę swojego statusu, jeśli chodzi o ilość pieniędzy, które na nie wydała. Utrzymuje, że jest wystarczająco bogata, aby zapłacić tysiące dolarów za wytatuowanie swojego ciała.

Podobnie jest z kobietami, które noszą sztuczne paznokcie. Wysyłają wiadomość do reszty świata, że nie muszą bardzo ciężko pracować lub wykonywać żadnej pracy fizycznej.

Kobiety są wciąż kiepskie w planowaniu długoterminowym. Nie mogą wyobrazić sobie siebie w wieku 30 lub 40 lat z obwisłymi częściami ciała. Kobiety z tatuażami mają mniejszą szansę na długoterminowy związek, ponieważ z wiekiem stracą swoją atrakcyjność i są mniej stabilne emocjonalnie niż kobiety bez tatuaży.

Zgodnie z tym co mówi nam empiria, kobiety z tatuażami są zdecydowanie bardziej w rozsypce. Wytatuowane kobiety są bardziej asertywne i mają więcej partnerów seksualnych. Czy nie jest oczywiste, że jeśli masz tatuaże na całym ciele i jesteś kobietą, jedynym sposobem na zwrócenie na nie uwagi jest zdjęcie ubrania?

Według Wendy Haywood z Narodowego Instytutu Zdrowia kobiety z tatuażami inicjują seks wcześniej, odbywają więcej stosunków seksualnych i uprawiają więcej seksu bez zabezpieczenia, gdy są nastolatkami.

„Cel: Pomimo niedawnego wzrostu popularności tatuowania się, niewiele wiadomo o rozpowszechnieniu i cechach osób dorosłych, które kiedykolwiek były tatuowane. Zbadaliśmy korelaty demograficzne i behawioralne związane z robieniem sobie tatuaży w dorosłej populacji.

Metody: Wywiady telefoniczne wspomagane komputerowo zostały przeprowadzone na reprezentatywnej próbie 8656 mężczyzn i kobiet w wieku 16-64 lat w Australii.

Wyniki: Łącznie 14,5% respondentów kiedykolwiek się tatuowało, a 2,4% respondentów tatuowało się w roku poprzedzającym wywiad. Mężczyźni częściej niż kobiety zgłaszali zrobienie tatuażu, ale najwyższy odsetek tatuowania odnotowano wśród kobiet w wieku 20 lat (29,4%). Najczęściej tatuowani byli mężczyźni i kobiety w wieku 20-39 lat, podobnie jak mężczyźni z niższym poziomem wykształcenia, handlowcy i kobiety z partnerami mieszkającymi poza domem. Tatuowanie wiązało się również z ryzykownymi zachowaniami, w tym paleniem tytoniu, większą liczbą partnerów seksualnych w życiu, używaniem konopi indyjskich (tylko kobiety) i występowaniem depresji (tylko mężczyźni).

Wnioski: Tatuowanie zyskało na popularności w ciągu ostatniej dekady. Jednak tatuaże nadal wydają się być wyznacznikiem ryzykownych zachowań u dorosłych.” – Ann Epidemiol. 2012 Jan;22(1):51-6; Who gets tattoos? Demographic and behavioral correlates of ever being tattooed in a representative sample of men and women  https://bluewatsons.tumblr.com/post/139503516454/wendy-heywood-et-al-who-gets-tattoos

Kobietom z tatuażami brakuje przezorności, ponieważ są bardziej impulsywne i częściej podejmują ryzyko. To może być spowodowane tym, że myślą o tym, jak ich ciała będą się starzeć. Artykuł twierdzi też, że kobiety z tatuażami mają niższe IQ.

Zgodnie z tym co mówi nam nauka, wytatuowani ludzie są gniewni i skłonni do zachowań chuligańskich. Wytatuowani pacjenci psychiatryczni są bardziej narażeni na wystąpienie u nich psychopatii, a także na napaści seksualne, używanie narkotyków lub próby samobójcze w przeszłości.

Kobiety z kolczykami na ciele były powiązane z przemocą. Trudno polemizować z faktami empirycznymi. Tatuaże są niezwykle popularne wśród kobiet, ponieważ są modne. Można zobaczyć wyrafinowane kobiety z ich tatuażami lub klasycznymi wzorami.

W branży pornograficznej coraz częściej widuje się kobiety z tatuażami na rękach i szyjach, a trendy, które tam powstają, koniec końców trafią do głównego nurtu. Trudność polega na tym, że wielu pracodawców nie zatrudni osób, które mają tatuaże w widocznych miejscach na ciele.

Wyniosłe kobiety od dawna wykorzystują ubrania, biżuterię i makijaż, aby wyrażać swoją młodość i seksualność. Teraz robią sobie tatuaże.

Kobiety nie mają pojęcia co robią i nie zdają sobie sprawy, że im więcej koloru umieszczą w swoim tatuażu, tym więcej kłopotów będą miały w przyszłości. Nie zdają sobie sprawy, że jest to trwałe i że bez względu na to, ile pieniędzy wydadzą na drogie usuwanie tatuaży za pomocą laserów, kontur zawsze tam będzie i nigdy nie będą w stanie całkowicie go wymazać.

Kochanie się z tymi kociarami z rozciągniętymi tatuażami głupich łapek na ich grubych kostkach będzie jak kochanie się z wyblakłym plakatem reklamowym pachnącym jak wąsiska i ser. Najprawdopodobniej będziesz numerem 102. W zasadzie możesz na niej pisać. Nazywa się to stemplem nie bez powodu.

Powszechnie wiadomo, że kobiety z tatuażami chcą je pokazać zdejmując ubranie. Kiedyś kobiety mogły celowo umieszczać swoje tatuaże na kostkach, dolnej części pleców lub gdziekolwiek indziej, gdzie nie były na widoku. Robienie sobie tatuaży ma konsekwencje zdrowotne, takie jak niepożądane reakcje skórne i zwiększone ryzyko zachorowania na raka.

Według badania, czerwony tusz jest najbardziej szkodliwy. Agencja Żywności i Leków kontroluje w Stanach Zjednoczonych witaminy i suplementy, ale nie reguluje tuszu przeznaczonego do robienia tatuaży. Dziś wiele tatuaży jest wykonywanych tanim chińskim tuszem i nie masz pojęcia, co wtłaczasz do swojego ciała.

W przeszłości ludzie nie żyli tak długo jak teraz. I nie było tak wielu prostytutek i przestępców do zbadania. Jaka jest ekspozycja ludzkiego ciała na tatuaże i toksyny? W przeszłości powiązano raka z tuszem przeznaczonym do robienia tatuaży.

“Ch. London w pracy „Solution du problème de la population” etc., Paryż 1842, ocenia liczbę prostytutek w Anglii na 60.000 do 70.000. Liczba „femmes d’une vertu douteuse” [kobiet wątpliwej cnoty] ma być równie wielka (str. 228).
„+Przeciętna długość życia tych nieszczęśliwych istot ulicznych, po zejściu na drogę występku, wynosi około sześciu lub siedmiu lat. Tak więc żeby ilość prostytutek mogła się utrzymać na poziomie 60.000 do 70.000, w Zjednoczonym Królestwie musi co najmniej 8 do 9 tys. kobiet rocznie poświęcać się temu hańbiącemu rzemiosłu, a to wynosi około dwudziestu czterech nowych ofiar dziennie lub przeciętnie jedna na godzinę. A zatem jeżeli ten sam stosunek dotyczy całej kuli ziemskiej, musi stale istnieć półtora miliona tych nieszczęśliwych kobiet+” (tamże, str. 229).” – Karol Marks, Rękopisy ekonomiczno-filozoficzne z 1844 r.

Wtłaczamy tusz do naszych organizmów bez odpowiedzi i badań, które by to potwierdzały. Rząd po prostu przymyka oko, ponieważ te firmy generują dochody z podatków. A kogo obchodzi, że ludzie zapadają na choroby lub umierają w wyniku robienia sobie tatuaży.

W Stanach Zjednoczonych branża tatuatorska jest warta ponad dwa miliardy dolarów. A FDA dopiero teraz bada, jak tusz do tatuażu rozkłada się w organizmie. Zawierają dużo niebezpiecznych pierwiastków, takich jak rtęć. A kobiety są na tyle głupie, że wymagają zrobienia na swoim ciele wielu tatuaży. Czy naprawdę będą myśleć o raku w wieku 40 czy 50 lat, skoro w wieku 30 lat nie martwią się wyglądem tatuaży na obwisłych częściach ciała?

Nic innego nie ma dla nich znaczenia, poza tym, jak się teraz prezentują. W rezultacie oczekują, że inni ich uratują. Później będą twierdzić, że Agencja ds. Żywności i Leków [FDA] nie ostrzegła ich odpowiednio i najprawdopodobniej pozwą rząd.

Ekstremalna Odpowiedzialność – Jocko Willink

Kobiety zrobią wszystko, aby uniknąć odpowiedzialności za swoje decyzje, włączając w to robienie tatuaży. Jeśli jedynym sposobem, aby skłonić kobiety do zaprzestania robienia sobie tatuaży jest umieszczenie na nich ostrzeżeń i uczynienie ich społecznie nieakceptowalnymi, prawdopodobnie zobaczymy powrót do piercingu, ponieważ wszystko jest cykliczne.

A kiedy rodzice usłyszą o tym, jak złe są tatuaże, w zasadzie ostrzegą przed tym swoje dzieci i nie będą one społecznie akceptowalne. Ograniczając się do niezbędnego minimum, wiele kobiet będzie miało mniejsze tatuaże. Wszyscy wiemy, że panie posuną się do skrajności, aby poprawić swój wygląd. To wszystko co mam na dziś. Widzimy się w następnym filmiku.

Zobacz na: Dlaczego kobiety robią sobie tatuaże – Anna Jorgensen
Mężczyźni nie chcą ze mną być z powodu moich tatuaży
Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
Po latach bezmyślnego ruchania, ta nowoczesna kobieta chce teraz znaleźć sobie porządnego mężczyznę

 

 

Co powinieneś wiedzieć o kobietach z tatuażami [napisy PL]

 

 

Jestem gruba i brzydka - zrobię tatuaż