Mężczyźni nie chcą ze mną być z powodu moich tatuaży

Mężczyźni nie chcą ze mną być z powodu moich tatuaży

Rich Cooper: Cześć Tamie.

– Cześć.

Rich Cooper: Jacy faceci cię pociągają?

– Mnie? Powiedziałabym, że dominujący samcy alfa. Zazwyczaj nie jest to typ faceta, którego pociągam ja, ale to typ, który zazwyczaj mnie pociąga, z którym chciałabym się umówić lub wyjść, typ faceta, którego chciałabym sobie znaleźć. Nie mam profili w mediach społecznościowych, ale próbowałam randek w sieci i nie były to udane próby.

Rich Cooper: Co się dzieje, gdy korzystasz z internetowych serwisów randkowych? Chodzi mi o to, czy jesteś w stanie dopasować się do facetów, którzy cię pociągają?

– Czasami, ale niezbyt często. Wiele razy zdarza się, że postrzegasz ich w pewien określony sposób, dopóki faktycznie nie umówisz się z nimi w realu lub poznasz ich trochę bardziej.

– Mhm.

– Uważam też, że dużym problemem jest to, że wielu mężczyzn może myśleć, że są dominujący lub są samcami alfa, a tak naprawdę tacy nie są. Albo mogą się przedstawiać w ten sposób, ale w wieku 43 lat nadal mieszkają z matką. Inny, z którym się umawiałam, mieszkał w domu trzeźwości, co moim zdaniem, jest dla niego czymś fantastycznym, ale oczywiście nie jest gotowy na randki. Lecz nie powiedział mi tego aż do piątej randki.

Rich Cooper: Co to jest dom trzeźwości? Nie wiem, co to jest.

– To dom trzeźwości.

Rich Cooper: Ach, dom trzeźwości. Okej, więc jest alkoholikiem. Rozumiem.

– Alkoholikiem lub osobą uzależnioną. To wspaniałe, że tam mieszka. Jestem z niego dumna. Aczkolwiek nie chcę się z nim umawiać.

Rich Cooper: Masz dzieci? Byłaś kiedyś mężatką?

– Nigdy nie byłam zamężna. Mam dwoje dzieci z czasów, gdy byłam młoda. Mają 19 i 23 lata. Mieszkają same w mieście. Są na studiach. Jedno na pielęgniarstwie, drugie na studiach licencjackich na psychologii. Są super inteligentne, ale bardzo niezależne i nie są obecne w domu, w moim życiu przez cały czas. Ale nadal jesteśmy bardzo blisko.

Rich Cooper: Dobrze. Więc o co tu chodzi? Chodzi o to, że szukasz jasności, odpowiedzi na pytanie dlaczego tak jest? Szukasz pomocy, porady?

– Prawdopodobnie wszystkiego po trochu. Nie jestem pewna. Wycofałam się z randkowania w sieci. Robiłam to przez około półtora roku. Zastanawiam się nad powrotem do tego. Jednak nie jestem pewna, czy może używam złych sformułowań lub źle się prezentuję. Naprawdę próbowałam. Chodzę na siłownię, uśmiecham się i jestem miła. I dostaję komentarze od ludzi. Mężczyźni, którzy mnie pociągają, traktują mnie jak swoją młodszą siostrę. Ostatnia osoba, z którą się umawiałam, nazwała mnie „usłużną”. Nie wiem, czy to dobrze. Twierdzą, że jestem pomocna lub miła. Albo wszyscy mówią: „Och, Tamie jest taka słodka”.

Rich Cooper: Coś w rodzaju friendzone [strefa przyjaźni], w której kobiety umieszczają facetów.

– Tak. To jest to, w czym kończę.

Rich Cooper: Więc jesteś taka dobra?

– Jestem jak ta słodka, mała Tamie.

Rich Cooper: Czy otwarcie stwierdzają, że to z powodu tatuaży?

– Nie.

Rich Cooper: Chodzi mi o to, że kiedy mówisz o tatuażach na całym ciele, załączasz jakieś zdjęcia. Nie pokażę ich na ekranie, ale wygląda na to, że jesteś wytatuowana od szyi w dół, tak?

– Tak, zgadza się.

– Okej.

– Nie wszystko jest wytatuowane, ale mam sporo tatuaży.

– Okej.

Rich Cooper: Masz je wszędzie, z przodu i z tyłu, prawda?

– Tak.

Rich Cooper: Okej. Próbowałaś je usunąć, czy to bez sensu, bo jest z tym za dużo zachodu?

– Usunęłam. Miałam kilka tatuaży na twarzy, w górnej części czoła. Udało mi się to usunąć. Zajęło to dwa lata i pochłonęło ponad dwa tysiące dolarów. I nadal nie udało się tego całkowicie usunąć. Wciąż są w tym miejscu plamy.

Rich Cooper: Ile zapłaciłaś za wszystkie tatuaże na przestrzeni czasu, kiedy pokrywałaś swoje ciało tuszem?

– Tak naprawdę nie wiem. To było dawno temu. Po tym jak skończyłam 20 lat. Prawdopodobnie za dużo. Wiele z nich robiliśmy na zasadzie handlu. Miałam przyjaciela, który mi je robił. Dawno temu byłam właścicielką salonu fryzjerskiego i wymienialiśmy się między sobą usługami. W tym czasie były to tatuaże, dzięki którym dostałam dużo uwagi. Lecz ponieważ nie byłam wychowywana odpowiednio, nie rozumiałam różnicy między dobrą uwagą a złą uwagą.

[Ojciec dla córki to w zasadzie jedyny mężczyzna, która daje jej uwagę bez chęci dobrania się do jej cipki.]

Problemy z tatusiem – Czego kobiety tak naprawdę potrzebują od swoich ojców [Daddy Issues]

– Mhm.

– Po prostu byłam bardzo młoda i dokonywałam złych wyborów. Jednak kiedy zaczęłam słuchać twojej audycji i kilku innych, zdałam sobie sprawę, że to było coś, co uniemożliwiało mi umawianie się na randki, ponieważ wielu mężczyzn nie chce umawiać się z kimś, kto ma tak dużo tatuaży. Byłoby to dla nich niemożliwe.

Rich Cooper: I oni to otwarcie stwierdzili? Po prostu powiedzieli ci: „Nie podobają mi się tatuaże”?

– Nie. To znaczy, kilku z nich tak. W pewien sposób domyślam się tego. I to tak jakby wynika z ich działań. Nie miałabym problemu ze znalezieniem kogoś, kto by ze mną wyszedł i chciał być ze mną w sytuacji intymnej. Nie sądzę, że to jest to, z czym miałabym problem. Jednak nikt nie chce zabrać mnie na przyjęcie, na imprezę charytatywną, do domu, na spotkanie z mamą lub… Po wysłuchaniu wielu ludzi i próbie zrozumienia, czego mężczyźni szukają i czego pożądają u kobiety, wychodzę z założenia, że to jest duża przeszkoda, która uniemożliwia mi randkowanie.

Rich Cooper: Mhm. Tak. Krótko mówiąc, należałoby usunąć je wszystkie. Jesteś w pewnym sensie w trudnym położeniu. Widzisz, wiele kobiet ma problem z tym, że osiągną twój wiek i powiedzą wtedy: „Dobra, chcę tylko miłego faceta”. Jak definiujesz facetów, którzy cię pociągają? Mówisz, że nie przyciągasz mężczyzn, do których czujesz pociąg. Definiujesz facetów, którzy cię pociągają jako wysoko cenionych samców alfa. Kim jest wysoko ceniony samiec alfa w twoim mniemaniu? Mogłabyś przedstawić mi jego obraz?

Kevin Samuels: Charakterystyka wysoce wartościowego mężczyzny

– Tak. Podchodzę do tego naprawdę realistycznie. Wiem, że nie będę pociągać kogoś, kto jest, no wiesz, milionerem. Rozumiem to. Ktoś, kto ma stałą pracę. Ktoś, kto wiedzie przyzwoite życie.

Rich Cooper: Stała praca. Ile mniej więcej zarabia?

– Naprawdę wolałbym, żeby zarabiał ponad 60 tysięcy rocznie.

Rich Cooper: To nie jest zbyt wysoka poprzeczka.

– Wiem.

Rich Cooper: Wiele kobiet w dzisiejszych czasach uważa, że facet musi mieć sześciocyfrowy dochód.

– Tak. Po prostu nie sądzę, że mogłabym być z kimś, kto zarabia mniej niż ja. Hipergamia, rozumie się samo przez się. Wydaje mi się, że stanowiłoby to dla mnie problem. Po prostu bardzo ciężko pracuję. Tak więc chcę kogoś, kto też ciężko pracuje, czymkolwiek się zajmuje. I ogólnie w życiu. Trudno jest znaleźć kogoś, kto jest taki, kto jest skłonny po prostu włożyć w coś wysiłek, czy to jest wyjście na siłownię lub zajmowanie się swoim hobby. Jeśli jest coś czym się interesuje, to nie chciałabym, żeby tylko o tym mówił, ale faktycznie szedł i to robił. I to jest trudne, ponieważ pracowałam naprawdę ciężko, mimo że nie nazwałabym siebie, jak sądzę, wysoko cenioną kobietą. Lecz pracowałam naprawdę ciężko, żeby dojść do miejsca, w którym jestem, więc naprawdę chciałabym być z kimś, kto mógłby przynajmniej zarabiać tyle samo, jeśli nie lepiej.

Rich Cooper: Tak, kobiety nie chcą iść na przełaj i spadać w dół. Ogólnie rzecz biorąc, chcą iść w poprzek lub w górę hipergamicznej drabiny. Na kogo się natykasz? Zakładam, że umawiasz się z facetami w twoim wieku lub starszymi.

– Tak. Spotykałam się z 33-latkiem. I to był właściwie, w osobliwy sposób, prawdopodobnie lepszy wybór. Naprawdę świetny facet. Ma własny dom, motocykl, łódź, ciężarówkę, pracuje w branży paliwowej. I naprawdę lubimy przebywać w swoim towarzystwie. Sądzę, że on mnie lubi. A ja lubię jego. Jednak był ze mną naprawdę szczery, zachowując przy tym szacunek do mnie, i powiedział, że chce się ożenić i mieć dzieci. Kilkoro dzieci. I dlatego wolałby młodszą kobietę. Więc w tym przypadku, to nie tatuaże mnie powstrzymywały, tylko fakt, że mam 40 lat. A on nie chce umawiać się z bezpłodną 40-latką. Zdecydowanie mógłby mieć 25-letnią dziewczynę.

Rich Cooper: Tak samo jest wśród facetów w twoim wieku, którzy są po czterdziestce? Szukają młodszej kobiety?

– To zależy od tego kim są. Niektórzy szukali młodszych kobiet. Jak sądzę, zazwyczaj ci, których możesz sklasyfikować jako bardziej wartościowych mężczyzn. Umówią się ze mną, ale tak naprawdę nie chcą się ze mną spotykać przez dłuższy czas. Chcą młodszych kobiet. Trudno mi znaleźć ludzi, z którymi mogłabym po prostu się umawiać. Więc…

Rich Cooper: Cóż, jak tylko zaczniesz analizować pulę randkową zdasz sobie sprawę, że około połowa z nich lub więcej będzie się przechylać w kierunku, który cię nie pociąga. To faceci, których zdefiniowałaś jako noszących kryształ w kieszeniach, z mnóstwem długów, z dyplomem z historii sztuki, więc usuwasz tych facetów z równania. Następnie usuwasz z równania facetów, którzy są w domach trzeźwości, alkoholików, anonimowych facetów, tych, którzy mieszkają z matkami, nie zarabiają więcej niż ty, wciąż mieszkają ze swoimi byłymi żonami, próbują uporządkować sprawy związane z rozwodem, mają czwórkę małych dzieci, a ty nie chcesz mieć z tym do czynienia. Masz do czynienia z naprawdę wąską pulą randkową, prawda?

– Tak.

Rich Cooper: Zatem w twoim przypadku, by w pewnym sensie znaleźć kogoś, kto spełni niektóre z twoich oczekiwań, będziesz musiała zarzucić szerszą sieć i zacząć robić pewne ustępstwa w obszarach, w których być może nie byłaś chętna iść na ustępstwa w przeszłości. Jeśli wiesz o co mi chodzi.

– Wiem.

Rich Cooper: Mam na myśli to, że większość facetów, z którymi mam do czynienia w kategorii wysokiej wartości netto, tj. przedsiębiorcy, profesjonaliści, lekarze i prawnicy, którzy zarabiają gdzieś ponad ćwierć miliona, w większości nie szukają kobiet po 40-stce. Nie mówiąc już o kobiecie po 40-stce, która jest samotną matką z dwójką dzieci… To znaczy, twoje dzieci są już prawie dorosłe, ale ty w zasadzie nadal jesteś samotną matką, pokrytą od stóp do głów tatuażami. To jedna z rzeczy, których doświadczyłaś. Jeśli musisz iść na imprezę i jest suknia wieczorowa, to sprowadza się to do tego, że facet zadaje sobie pytanie: „No dobra, chcę przynieść talerz numer jeden czy talerz numer dwa? Talerz numer dwa jest cały wytatuowany, a talerz numer jeden nie.” Wiesz, tego typu rzeczy. Chodzi mi o to, że są pewne rzeczy, które możesz zrobić. Zawsze mówię facetom: „Spróbuj maksymalnie poprawić swój wygląd tam, gdzie możesz to zrobić”. Coś w stylu: „Jeśli jesteś gruby, schudnij”. „Jeśli masz problemy z regulacją społeczną, popracuj nad tym.” Nie wydajesz się mieć tego problemu. Jesteś interesująca. Wypowiadasz się całkiem nieźle. Brzmi to tak, jakby nie było zbyt wielu rzeczy, które mogłyby się komuś wydać problematyczne, jeśli chodzi o sygnały ostrzegawcze, poza całą tą kwestią związaną z tatuażami, która odstraszy wielu facetów. Nie wiem. To znaczy, zarzucenie szerszej sieci byłoby moją najważniejszą radą dla ciebie. A jeśli masz czas i pieniądze, to może podziałaj trochę w kwestii pozbycia się lub zmniejszenia wielu tatuaży, które są na widoku.

– Mhm.

Rich Cooper: Jeśli chodzi o mnie, to dostaniesz ode mnie wypaczoną opinię na Twój temat, bo nie jestem wielkim fanem tatuaży, tak?

– No tak.

Rich Cooper: Nigdy nie byłem. Nigdy nie będę. Oto sposób, w jaki zawsze to przedstawiałem. I chyba wspomniałem o mojej książce. Nie wiem, czy ją czytałaś. Ale to jak naklejanie naklejek na całym Lamborghini. Lamborghini to piękna rzecz. Uważam, że kobieta to piękna rzecz. A kiedy umieszczasz je wszędzie… Mam kuzynów, którzy mają tatuaże na ramionach i takie tam. One blakną po 20 latach. Po prostu nie wyglądają dobrze, prawda? Tak więc biorąc pod uwagę tę perspektywę nigdy nie byłem ich wielkim fanem. I sądzę, że istnieje znaczna część facetów, którzy podzielają i powtarzają ten sam pogląd. Lecz są też faceci, którzy uwielbiają tatuaże. Widziałem facetów, którzy również mają całe ciało pokryte tatuażami. I jestem pewien, że musi być kilku z nich, którzy nie toną w długach, nie noszą kryształu w kieszeniach, którzy prawdopodobnie mają trochę pieniędzy, a także motocykl i łódź, tak?

– Mam nadzieję, że tak. Wydaje się, że to raczej typ muzyków, ludzi, którzy używają dużo narkotyków i alkoholu.

Rich Cooper: Może spróbuj znaleźć tych zreformowanych facetów, którzy nie są tacy.

– To typ ludzi, którzy kontaktują się ze mną i którzy chcą ze mną rozmawiać, kiedy korzystam z aplikacji randkowych. I to jest w porządku. Mogą żyć tak jak chcą, ale to po prostu nie jest ktoś, na kontakt z kim poświęciłabym swój czas i energię.

Rich Cooper: Zarzuć sieć trochę szerzej i daj kilku z tych facetów przynajmniej szansę na niezobowiązujące spotkanie, randkę przy kawie lub drinku, i zobacz, jak to będzie. Zobacz czy coś z tego wyjdzie. Ale jeśli zamierzasz ograniczyć to bardzo mocno… Jedną z rzeczy, które powiedziałaś wcześniej, jest to, że nie umawiasz się zbyt często na randki. Jeśli chcesz strzelać bramki, musisz wejść na lód, prawda? Włóż sprzęt, załóż strój.

– Dlatego poszłam na siłownię sześć miesięcy temu. Poszłam na siłownię sześć miesięcy temu. Próbowałam być wolontariuszką poza moją stałą pracą. W mojej normalnej pracy są same kobiety. Pracują tam prawie same kobiety. Jeśli mamy tam mężczyzn, to są żonaci. Tak więc próbowałam robić inne rzeczy związane z wolontariatem, chodzić na imprezy typu biegi na 5 km i wydarzenia z innymi ludźmi. Próbowałam być bardziej aktywna. Znajdę sobie rzeczy, które celowo spróbuję zrobić dobrze, w których będą brali udział mężczyźni. Spróbuję też tego.

Rich Cooper: Idź łowić tam, gdzie są ryby. Choć mogą nie mieć odpowiedniej przynęty na haku dla ciebie, tak? Dlatego powiedziałem zarzuć sieć szeroko i wychodź trochę częściej. Słuchaj, doceniam, że podzieliłaś się z nami tym doświadczeniem. A jeśli cokolwiek… Od dłuższego czasu ostrzegam młodsze kobiety, żeby nie tatuowały się za bardzo. I oto jesteśmy tutaj dzisiaj. 20 lat później mówisz sobie: „Gdzie znajdę facetów, z którymi chcę być, bo utknęłam z facetami, którzy zwykle mnie nie pociągają”. Więc po części jest to lekcja.

– Tak, nie tylko dotycząca mężczyzn, ale dotycząca możliwości rozwoju kariery zawodowej. Ogromnie tego żałuję. Gdybym miała magiczną różdżkę i mogła to wszystko zdjąć i odzyskać moją piegowatą skórę, zrobiłabym to. Więc tak, zdecydowanie przestrzegam młode kobiety, które to oglądają, przed robieniem tatuaży.

Rich Cooper: OK. Powodzenia Tamie.

– Dziękuję. Cześć.

Rich Cooper: Dzięki. Do zobaczenia. Pa.

 

 

Mężczyźni nie chcą ze mną być z powodu moich tatuaży [napisy PL]

https://rumble.com/v21kovq-mezczyzni-nie-chca-ze-mna-byc-z-powodu-moich-tatuazy.html

 

 

 

Meska-uwaga-Moj-Skarb