Współczesne kobiety skazane na samotność (samice alfa)

Współczesne kobiety skazane na samotność (samice alfa)

– Powiedz mi, że jesteś samicą alfa bez mówienia mi tego wprost. Ja zacznę. Mój krąg przyjaciół jest tak wąski, że praktycznie jest punktem. Sądziłam, że jest coś ze mną nie tak, ale wychodzi na to, że po prostu jestem niezależna, lubię robić rzeczy po swojemu.

ADM Crazy Reviews: Nie dajcie się nabrać – to jest wyłącznie czcze gadanie w Sieci. Ona pewnie każdego wieczoru płacze do poduszki nad swoim losem. Nie bez powodu nikt z nią nie chce być.

– Powiedz mi, że jestem samicą alfa bez mówienia mi tego wprost.

– Nigdy nie byłam delikatną, posłuszną dziewczyną. Doszukujcie się w tym traumy z dzieciństwa, to nie ma znaczenia. Jestem dominującą, agresywną osobą i lubię to u siebie z tym minusem, że randkowanie staje się trudniejsze.

ADM Crazy Reviews: Tak, bycie nieposłuszną i dominująca kobietą kręci wielu mężczyzn. Postępuj tak dalej, koleżanko. Faceci już ustawiają się w kolejce do małżeństwa z tobą.

– Na pierwszej randce z prawdziwego zdarzenia byłam, gdy miałam 24 lata, czyli jakieś 2 lata temu. W pełni rozumiem, że faceci gubią się i nie wiedzą, jak się mną zająć z powodu mojej agresywnej, energicznej osobowości, ale jeśli chodzi o miłość, to potrafię być potulna, czuła i wrażliwa. To jest bardzo kłopotliwa sytuacja dla nas obojga. W mojej naturze nie tkwi łechtanie męskiego ego i odgrywanie damy w opałach po to, by zwrócić na siebie uwagę lub granie idiotki i umniejszanie swojej osoby. Lubię być sobą. Drażni mnie to, że moja pewność siebie postrzegana jest jako zagrożenie, jako coś bardzo męskiego [jak samiec alfa z waginą]. Czy pewność siebie, dominacja i agresja wykluczają kobiecość?

ADM Crazy Reviews: Panowie, ona w ogóle nie kapuje o co chodzi. Nikt nie chce mieszkać z osobą apodyktyczną i zachowującą się niczym facet. Mężczyźni nie tolerują męskich kobiet. Tak po prostu już jest. Nie dlatego, że czujemy się zagrożeni, po prosto nas to nie jara, kropka. Pokażcie mi faceta, który lubi męskie kobiety, a będziecie mieli obraz słabego faceta.

– Jestem samicą alfa i nie będę za to przepraszać. Nie jestem partią dla słabeuszy.

ADM Crazy Reviews: Wiesz co jest najśmieszniejsze? Że słaby facet to jedyny facet, którego będziesz mieć, ponieważ faceci, których pragniesz, nie chcą męskich kobiet.

– Nie mam z tego powodu żadnych kompleksów. Wiecie, co mówią mi? “Ona jest jak ogień i to mi się podoba”. Co mówią potem? “Wygaś ten ogień”. Ten ogień nie jest dla ciebie. Ten ogień nie płonie dla mnie, ani nikogo innego. Mógłby, jeśli ona cię polubi i sama o tym zdecyduje. Jeśli pokażesz jej, że jesteś tego wart, być może dla ciebie ten ogień okiełzna.

ADM Crazy Reviews: To może okazać się wcale niekonieczne, ponieważ jest wiele kobiecych lasek do wyboru. Niekoniecznie na Zachodzie, ale jeśli zaczniesz podróżować po świecie to znajdziesz wiele kobiecych kobiet. Rada dla mężczyzn zainteresowanych randkowaniem – zaufajcie mi, chcecie trzymać się jak najdalej od lasek takich, jak ona. W ogóle nie warto próbować, to nie warte jest zachodu.

– Ale poza tym ten ogień nie zagaśnie dla nikogo innego, ponieważ ten ogień jest konieczny, by utrzymać ją na poziomie, na którym być zasługuje. Jeśli startujesz do samicy alfy i masz jej g**no do zaoferowania, to zostaniesz odrzucony. Nigdy nie proś ją o przystopowanie – ona się nie zatrzyma, nie ustatkuje. Nie zrobi dla ciebie niczego, co wiązałoby się z wytłumieniem jej energii. Albo dotrzymasz jej kroku, albo nara.

ADM Crazy Reviews: Tak i właśnie ten ogień powoduje, że całe życie będziesz sama. Ten sam ogień sprawi, że skończysz jako kociara czy psiara.

– Zrozum, że jestem samicą alfą. Nie szukam faceta który zapewni mi utrzymanie finansowe, ale jednocześnie nie toleruję facetów, którzy nie są w stanie zaspokoić moich potrzeb. Mogę być uległa, ale nie dam się prowadzić facetowi.

ADM Crazy Reviews: Innymi słowy, właśnie powiedziała nam, że szuka faceta, który będzie łożył na jej utrzymanie. Dlatego właśnie panowie nie powinniście traktować takich kobiet na poważnie. One są pogubione, bredza od rzeczy i co więcej, mam podejrzenia, że ona nawet nie wie, co znaczy określenie “być uległą”.

 

Zobacz na: Dlaczego coraz więcej kobiet decyduje się na bycie singielką [starą panną]?
Duński rząd błaga mężczyzn, by uprawiali seks z feministkami
„Nie potrzebuję mężczyzny” – jak niezależne kobiety stają się niechcianymi kobietami.
Dlaczego kobiety mają nierealistyczne standardy odnośnie mężczyzn, randkowania i małżeństwa – Rebecca Lynn Pope
10 poważnych sygnałów ostrzegawczych odnośnie kobiet – Nie umawiaj się z tymi dziewczynami! – Courtney Ryan

 

Współczesne kobiety skazane na samotność (samice alfa) – napisy PL