Duński rząd błaga mężczyzn, by uprawiali seks z feministkami

30 styczeń 2020

“Źle się dzieje w państwie duńskim”. Hamlet (1.4), Marcellus do Horatio

Uwielbiam Danię i jej mieszkańców. Jedne z moich najmilszych wspomnień to jazda konno przez park Klampenbourg i spotkania z mężczyznami i kobietami, którzy ogólnie byli miłymi, troskliwymi, pomocnymi i przyjaznymi ludźmi.

Dania zachorowała jednak na ropiejącą infekcję zwaną “feminizmem”. Jest to ta sama choroba, która opanowała resztę Skandynawii, Europę Zachodnią i Wielką Brytanię. Z powodu tej płciowej niemocy, wskaźnik urodzeń w Danii, a co za tym idzie wzrost populacji, gwałtownie spada (podobnie jak w większości krajów Europy Zachodniej).

Feminizm dał kobietom w Danii immunitet od grzeczności i pozwolił im otwarcie nienawidzić i ośmieszać mężczyzn. Na przykład, nie jest niczym niezwykłym, że dziewczyny siedzące w autobusie, w grupie, otwarcie wskazują na mężczyznę i dyskutują o tym, jaki jest nieatrakcyjny. Duński system prawny jest tak skonstruowany, że gdy kobieta zostanie “zapłodniona” przez mężczyznę, mężczyzna jest całkowicie zbędny w przypadku rozwodu, a rola mężczyzny jako dawcy spermy jest jeszcze bardziej zdegradowana poprzez wymaganie od niego płacenia na dziecko do końca życia, aby zapłodniona kobieta mogła cieszyć się swoim spełnieniem jako współczesna feministka.

Dania nadal nakłada na mężczyzn wszystkie obowiązki, które przetrwały średniowieczne rycerstwo, a mimo to praktycznie nie postrzega mężczyzn jako nic innego, jak tylko całkowicie jednorazowych dawców spermy (którym od czasu do czasu pozwala się pracować na duńskim socjalistycznym rynku pracy).

Duński rząd błaga mężczyzn, by uprawiali seks z feministkami

Feministyczna kultura, prawo i rząd Danii postrzegają i traktują mężczyzn jako nic innego jak jednorazowych dawców nasienia/spermy.

 

W rezultacie tylko około 20% duńskich mężczyzn jest aktywnych na rynku randkowym. Duńskie kobiety ciągle narzekają, że nie mają wystarczającej liczby mężczyzn, którzy mogliby zaspokoić ich pragnienia seksualne i towarzyskie. Jednak duńskie kobiety będą zaciekle strzec swojego feminizmu, nienawiści do mężczyzn, planów życiowych, możliwości traktowania mężczyzn jako przedmiotów jednorazowego użytku, oraz koncepcji, że mężczyźni są nieistotni, z wyjątkiem tego, że dają kobiecie spermę, a dziecku jakieś pozory prawomocności.

Ktoś obdarzony intelektem, wrażliwością, wykształceniem (zamiast indoktrynacji, której wymaga feminizm) i ludzką godnością mógłby pomyśleć, że rozwiązaniem tego problemu byłoby zachęcenie kobiet do nauczenia się czegoś o ludzkim współczuciu, szacunku, wartości człowieka poza seksem i pięknie wiążących relacji międzyludzkich.

Duński rząd nie zawraca sobie tym głowy… Oto rozwiązanie duńskiego rządu. To tylko jedna z reklam intensywnej kampanii propagandowej, którą duńskie instytucje feministyczne podjęły, aby przekonać mężczyzn do zapładniania duńskich kobiet (dla “Mamy” i dla “Państwa”).

OSTRZEŻENIE: Materiał obrazi twoją inteligencję, a jeśli jesteś mężczyzną, zetrze twoją godność i szacunek do samego siebie obcasem buta.

Do It For Denmark! | Spies Rejser, [jest wiodącym duńskim biurem podróży]

Zwróć uwagę, jak narracja w reklamie zawiera wybitną feministkę nienawidzącą mężczyzn, aby udobruchać kolektywistyczne lobby feministyczne, które kontroluje prawa i normy społeczne w kraju.

Zauważ, że kluczowym rozwiązaniem, w umysłach feministycznego państwa, jest dla kobiet uwodzenie (i gwałt (ona używa siły pod koniec filmu, co byłoby poważnym przestępstwem, gdyby zrobił to mężczyzna)) mężczyzny, w przeciwieństwie do uczciwej interakcji między dwojgiem dorosłych poszukujących wzajemnej miłości, szacunku i współczucia dla siebie.

“Zrób to dla Danii!”

Feministyczna kampania propagandowa w mediach masowych okazała się w Danii sromotną porażką. Rząd nadal jest zdezorientowany i błądzi jak dziecko we mgle.

„[Rzeczywiście] źle się dzieje w państwie duńskim.”

Źródło: Denmark Begs Men to Have Sex with its Feminists

 

Co powinna oznaczać ciałopozytywność, a co obecnie oznacza.