Kobieta objaśnia nam, dlaczego seks na pierwszej randce jest w porządku

Kobieta objaśnia nam, dlaczego seks na pierwszej randce jest w porządku

– Ok, teraz powiem wam seks na pierwszej randce dlaczego kluczowe znaczenie. Do niedawna spotykałam się z kolesiem. Nie śpieszyliśmy się, minęło 10 czy 15 randek zanim poszliśmy do łóżka.

ADM Crazy Reviews: To o wiele za dużo randek. Zazwyczaj laska wysyła cię do strefy przyjaźni [friendzonu] dużo, dużo wcześniej i co najzabawniejsze, on zapewne zapłacił za te wszystkie spotkania. Co więcej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ona w tym czasie sypiała z innym kolesiem, a może nawet z kilkoma, gdy umawiali się na te randki.

– …minęło 10 czy 15 randek, zanim poszliśmy do łóżka. Było miło, był całkiem okej w łóżku, po czym on nagle przeszedł do sprośnej zabawy. Wiem, co sobie myślicie – że takie werbalne sprośności są seksi, jest nakręcające. Tutaj pełna zgoda. Z tym że to nie była typowa łóżkowa gadka, mógł mówić coś w stylu… Cokolwiek innego, niż wtedy powiedział. No dobra, pozwólcie, że zainscenizuję tamtą sytuację. Teraz odgrywam jego rolę –

“Lubisz to, chcesz, żebym cię zaciążył?”

“Chcesz, żebym ci zrobił dzieciaka, by każdy wiedział, że jesteś moja”.

“Chcesz, żebym cię zaciążył?”

ADM Crazy Reviews: Panowie, nie bądźcie jak ten koleś, gdyż kobietę niezwykle łatwo zniechęcić do dalszego seksu. Oto jest naprawdę łatwo, niewiele tak naprawdę trzeba. Wydaje się, że ten facet robi to zbyt często, prawdę mówiąc.

– Nie jestem z tych, która ocenia fetysze, ale co do ku*wy… Co do ku*wy… Nie pomyślałeś, by powiedzieć mi o swoich fantazjach przed seksem? Nie przyszło ci do głowy, by mnie o tym uprzedzić? Takich rzeczy nie robi się z zaskoczenia. To jest najmniej podniecająca rzecz, jaką możesz powiedzieć kobiecie. Następnie koleś zachęcał mnie, bym brała udział w grze – “Powiedz coś sprośnego, powiedz coś”. Co do ku*wy… Co mam powiedzieć? Chcesz zapłacić za aborcję? To mam ci odpowiedzieć?

ADM Crazy Reviews: To przypomina mi nieco tę scenę z filmu “American Pie”, który wszedł do kin w roku 1999. Co ten facet sobie myślał? Ostatnia rzecz, którą chciałbyś zrobić, to spłodzić jej dziecko zwłaszcza, gdy dopiero co ją poznałeś. Więc panowie, proszę, nie bądźcie jak ten koleś.

– “Chcesz być samotnym ojcem, tak?” Co do ku*wy… Miesiące wspólnego poznawania się, zbliżania, zgłębiania jego osoby – wszystko to na darmo. Seks na pierwszej randce – oto moja rada. Nie mówcie później, że nie ostrzegałam. Podziękujecie mi jeszcze.

ADM Crazy Reviews: Cały ten wywód, by uzasadnić seks na pierwszej randce. Chcesz iść do łóżka na pierwszej randce, twój wybór. Znów mamy laskę, która daje złe rady innym laskom. Nic nowego pod słońcem.

– Idźcie z nim do łóżka na pierwszej randce – być może to dla was nowość. Żeby nie było, że nie ostrzegałam. Jeszcze mi podziękujecie.

ADM Crazy Reviews: Kobiety przyczyniają się do tego, że inne kobiety są same. Tak już mają i często czynią to z egoistycznych przesłanek. To jest tak proste. Jeśli kobiety celem jest znalezienie mężczyzny i poślubienia go, to seks na pierwszej randce nie jest metodą do celu. To w ogóle nie zadziała. Czy jednak będzie z korzyścią dla faceta? Oczywiście. Dla niej jednak to zda się na nic.

– Jak wyobrażasz sobie naszą pierwszą randkę?

– Festiwal muzyczny lub plaża.

– Plaża? A co będziemy robić na plaży?

– Będziemy delektować się winem.

– Ta. I pewnie będziemy się kochać. Tak to wygląda w moim przypadku.

– Na pierwszej randce?

– Tak.

– Coooo?

– Seks to nic takiego, jesteśmy dorośli. Zwykła rzecz.

ADM Crazy Reviews: Tyle panowie. Oto smutna rzeczywistość współczesnych kobiet. Takie podejście jest z korzyścią wyłącznie dla Czada, Tyrone’a czy niekiedy zwykłego faceta. Jej się wydaje, że coś na tym ugra, ale nie widzę jak to możliwe. Jej się wydaje, że przyniesie jej to korzyści. Czeka ją wielkie rozczarowanie.

– Ja i moje obawy, że stałam się niewidzialna [jestem ghostowana] przez odmówienie seksu na pierwszej randce. On odpisuje, że był zajęty czymś. Wydaje mi się, że moja wartość jest determinowana wyłącznie jako obiekt pożądania seksualnego mężczyzn, a nie jako osoba, którą jestem. Moje olśnienie, jak bardzo mężczyźni zrujnowali mi życie.

– Często zadaje mi się pytanie, czy nie ma nic złego w seksie na pierwszej randce? Moja odpowiedź? To zależy czego szukasz. Jeśli zależy ci na długotrwałym, zaangażowanym związku, to odpowiedź jest nieco mniej oczywista. Otóż rzecz w tym, że mężczyzna nie zakochuje się poprzez seks, lecz poprzez zaufanie, a mężczyzna generalnie nie ufa kobiecie, która jest łatwa.

ADM Crazy Reviews: Dla tych z was panie, które wciąż macie szansę, to jest lepsza rada. Na waszym miejscu kierowałbym się raczej radą tej pani.

Zobacz na: Kobiety, skończcie z rozwiązłością! Konsekwencje.
Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
To badanie stawia kobiety w BARDZO niekorzystnym świetle.
Istnieje różnica pomiędzy przygodnym seksem w przypadku mężczyzn i kobiet, i nauka to potwierdza

 

Kobieta objaśnia nam, dlaczego seks na pierwszej randce jest w porządku [napisy PL]