„Mężczyźni zasługują na więcej” – panie starające się odzyskać mężczyzn

Mężczyźni zasługują na więcej

Wielki poeta raz rzekł: “Bitch, You wasn’t with me shooting in the gym” (pol. Laska, nie wyciskałaś ze mną na siłowni). Faceci na całym świecie nie posiadali się z radości, ponieważ w ich mniemaniu wreszcie ktoś wsłuchał się w ich głos, bo to całkowicie prawda. To mężczyźni zbudowali świat. Zbudowali cały nasz świat, a kobiety w to, żadnego według mojej wiedzy wkładu nie miały. W całej historii ludzkości kobiety nigdy praktycznie nie wniosły nic w sukces mężczyzn. Dlatego też uważam, że jako kobiety musimy mieć w ciągle w świadomości, kiedy formułujemy oczekiwania czy zgłaszamy potrzeby w naszych związkach, powinniśmy pamiętać, że mężczyźni wielkodusznie dopuszczają nas do uczestnictwa w świecie, który dla nas zbudowali. Świata, który jest tak wygodny, tak bezpieczny, powinnyśmy to bardziej doceniać.

[Aby mieć szerszy obraz na temat budowania świata, warto obejrzeć drugi sezon serii Wyspa z Bear Gryllsem, do którego może kiedyś zrobię napisy]

The Island With Bear Grylls – Season 2

Taylor: Tak, słowo “powinnyśmy” jest tu kluczowe. Wszystkie te panie beztrosko myślą sobie, że świat jest im coś winien, że każdy facet powinien padać im do stóp. Mamy prawdziwy problem jeśli chodzi o związki romantyczne. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wyczuwają to. Jednym z głównych powodów takiego stanu rzeczy jest roszczeniowość kobiet, która przekracza wszelkie granice. Ok? Ale co się dziwić? Wszyscy ci faceci zarzucający je prywatnymi wiadomościami, nazywający je pięknymi, dający im darmowe zainteresowanie [atencję], pompujący ich ego i tak mają przez całe swoje życie. Tak na marginesie, czego nie postrzegają zupełnie jako przywilej. Wszystkie te laski na scenie randkowej, to nie jest dla nich takie trudne. Będą narzekać, że nie ma żadnych dobrych facetów, że nie mogą znaleźć dobrego mężczyzny. Wszystko sprowadza się do umiejętności podejmowania decyzji. One są zwyczajnie kiepskie w dobieraniu sobie partnerów, są słabe w tym.

System Operacyjny Umysłu

Witajcie wszyscy, Taylor the Fiend z tej strony z kolejnym materiale. W dzisiejszym epizodzie zajmiemy się filmikiem z TikToka, którego fragment już widzieliście. Przeanalizujemy kilka historii, jeśli czas pozwoli. Na początek muszę przyznać, że miała ona kilka słusznych uwag. Nieczęsto zdarza nam się rozpocząć epizod od materiału, na którym ktoś mówi coś sensowego, ale najczęściej tego typu materiały są albo nieliczne, albo i tak już spóźnione. Tak, faceci są już mocno zmęczeni. Nie wiem, jak to inaczej ująć w słowa, ale są mocno zmęczeni. Zanim przejdziemy do dzisiejszego filmiku, zachęcam gorąco do sprawdzenia naszego kanału na platformie locals – stosowne linki w opisie. Usługa jest w pełni darmowa. YouTube ma obecnie jakieś zastrzeżenia do mojego kanału, wysłano nam ostrzeżenie – z jakiego powodu, nie wiem. Platforma locals będzie dla nas dobrą alternatywą, jeśli coś miałoby się stać z naszym kanałem. Nie mam pojęcia, jak długo ten kanał będzie jeszcze funkcjonował, czy będą to 2 tygodnie, czy 2 lata, tego nikt nie wie. ale przygotowaliśmy się na taką okoliczność, więc zapraszam na platformę locals, która naturalnie jest w pełni darmowa.

Istnieje również opcja finansowego wsparcia kanału poprzez tę platformę, ale rejestracja jest w pełni darmowa. Zamierzamy tam zbudować społeczność, więc zapraszam. Zanim przejdziemy do dzisiejszego filmiku… Właściwie to były już wszystkie informacje wstępne, więc od razu przechodzimy do dzisiejszego materiału. Krótko go omówimy, zanim przejdziemy do kolejnych filmików z TikToka. No to do dzieła.

– …rzekł: “Bitch. You wasn’t with me shooting in the gym” (pol. Laska, nie wyciskałaś ze mną na siłowni). Faceci na całym świecie nie posiadali się z radości. ponieważ w ich mniemaniu wreszcie ktoś wsłuchał się w ich głos.

Taylor: Ok, to wynika z tego, że faceci zasuwają w pocie czoła, robią to, co społeczeństwo im nakazuje. Jako prawdziwy mężczyzna pracujesz na etacie od 8 do 16 albo 7-15, przez 30 lat, spłacasz kredyt hipoteczny na dom, czy kupujesz go. Stawia sobie biały płot wokół domu, kupuje psa, a następnie znajduje miłość życia. Po całej tej harówce pokazujesz ludziom swoją wartość, znajdujesz sobie dziewczynę, miłość swojego życia. Mężczyźni zorientowali się, że jeden z tych etapów można pominąć. Te wszystkie laski, które zabawiają się z facetami gdy mają te dwadzieścia parę lat, potem kończą jako samotne matki itp., faceci zorientowali się już, że po tym, jak ciężko zapracowali na to wszystko, kobiety, które byłbym w stanie… Które byłyby nimi zainteresowane to samotne matki, laski z podłym charakterem, czy wręcz postrzelone – nie twierdzę, że każda kobieta to wariatka, ale to działa w taki sposób, że dziewczyna wybiera faceta pod kątem jej własnego bezpieczeństwa, jako polisę ubezpieczeniową na życie i ucieczkę od fatalnych decyzji, które podejmowała do tego momentu. Faceci więc myślą sobie – jaki jest w ogóle sens się żenić? Jaki jest sens w wchodzenia w długotrwały związek, gdy po pierwsze w przypadku rozwodu, sąd i tak ich załatwi, a po drugie te panie i tak zabawiają się z innymi facetami na boku. One nie mają swojego domu, niektóre z nich nie mają samochodów czy prawa jazdy, itp. Ale idźmy dalej.

– bo taka jest prawda. To mężczyźni zbudowali świat. Zbudowali cały nasz świat, a kobiety w to żadnego według mojej wiedzy wkładu nie miały. W całej historii…

Taylor: I dalej ten świat budują. Dzieje się tak dlatego, że mężczyźni by przetrwać muszą ze sobą konkurować. Chcesz być konkurencyjny na rynku randkowym, być lekarzem, prawnikiem, ok? Mężczyźni rozumieją, mówiłem o tym wiele razy, że mężczyźni rozumieją, że twoja wartość jako osoby musi wynikać z czegoś. Jeśli jesteś facetem, to nikt nie przypisuje tobie jakiejś wartości domyślnie, jeśli chcesz otworzyć się emocjonalnie, to nikogo to nie będzie obchodzić.

Czy muszę wybrać: Moja żona czy moja muza?
Gdy mają z tego korzyści – Zasady współczesnego randkowania & Zrozumieć kobiety; ‘Its Complicated’

Taylor: Ok? Osobiście nie mam z tym problemu, moje emocje są wyłącznie moją własną sprawą, w ogóle mnie nie obchodzi zrzucanie moich emocji na innych i zrzucanie na innych odpowiedzialności za nie. Chodzi mi o to, że mężczyźni muszą konkurować, a kobiety nie – wystarczy, że są. Mogą wybierać sobie facetów. Problem w tym, że [część z nich] fatalnie wybiera. Kontynuujmy.

-… w całej ludzkości kobiety nigdy praktycznie nie wniosły nic w sukces mężczyzn. Dlatego też uważam, że jako kobiety musimy mieć w ciągle w świadomości, kiedy formułujemy oczekiwania czy zgłaszamy potrzeby w naszych związkach, powinniśmy pamiętać, że mężczyźni wielkodusznie dopuszczają nas do uczestnictwa w świecie, który dla nas zbudowali.

Taylor: A oto kontrargument, z którym wyjadą wszystkie panie: jak to możliwe, że widzę te wszystkie kobiety w związkach, gdzie facet nie robi dla nich nic. Nic. Ona cierpliwe znosi takie gówniane traktowanie. Faceci czują się tacy roszczeniowi”. Moja odpowiedz brzmi: to wynika z waszego doboru mężczyzn.

[Prawo Price’a mówi, że 50% pracy jest wykonywane przez pierwiastek kwadratowy z całkowitej liczby osób, które biorą udział w pracy.]

Ci faceci na szczycie, których kobiety preferują, będą z nimi robić co tylko im się podoba. Będą traktować kobiety jak gówno, wywalą ją z domu o 2 czy 3 nad ranem, po tym, jak już się zabawili. Czy takie postępowanie jest słuszne? Nie czuje się, by wydawać takie sądy moralne, powiem natomiast, że jest mnóstwo facetów, którzy są w stanie dać tym paniom związki, zdrowe związki, tyle, że kobiety tych facetów nie chcą.

Hipergamia i hipogamia

Ot cała różnica. To działa mianowicie tak. Ludzie z możliwościami będą traktować ludzi bez takich możliwości jak śmieci. Rozumiecie, do czego zmierzam? Te laski, które lamentują jak to faceci czują się roszczeniowi – to jakieś 20 czy 15 choć najczęściej to jest mniej, jakieś 5 proc., tych najbardziej pożądanych facetów – te laski, które żalą się, że faceci traktują je jak śmieci, one nie uświadamiają sobie, że jest mnóstwo facetów, którzy nie będą ich tak traktować, ale one nie chcą, tu cytat: “ustatkować się”. Jak już mówiłem wcześniej, wszystko sprowadza się do umiejętności podejmowania decyzji przez partnera. Jest mnóstwo porządnych facetów tutaj, żadna to tajemnica, mężczyzn, którzy dbają od rodzinę, o przyjaciół, mają kręgosłupy moralne, ale niestety moralność nie jest czynnikiem wpływającym na atrakcyjność.

Atrakcyjność nie jest kwestią wyboru i świadomej decyzji – David DeAngelo

– Świata, który jest tak wygodny, tak bezpieczny, powinnyśmy to bardziej doceniać.

Taylor: Tak, życzę powodzenia z dotarciem z tym przesłaniem do nich, w roku 2021, już teraz potrafię sobie wyobrazić te wszystkie wściekłe panie ze złością oglądające ten filmik. Przejdźmy teraz do drugiego materiału z TikToka, zobaczmy co ta pani ma do powiedzenia. Wybrałem pierwszy z brzegu, więc nie wiem co nas czeka, ale spójrzmy.

– Statystycznie kobieta bierze zwolnienie zdrowotne średnio 5 dni w roku, a mężczyzna 3,5 dnia. Bierzemy te dodatkowe 1,5 dnia ponieważ na nas spoczywa obowiązek opieki nad dziećmi i osobami starszymi. Jeśli sądzisz, że 10 godz. w roku oznacza, że kobieta powinna zarabiać mniej o mężczyzny, to musisz popracować nad swoją zinternalizowana mizogynią [nienawiść do kobiet], bo to po prostu smutne. Co więcej, mężczyźni biorą więcej dni urlopowych, niż kobiety. O co więc cała ta dyskusja, bo nie rozumiem. Obie te rzeczy i tak są wliczane do wynagrodzenia.

Taylor: Słowem dygresji. Nie pauzowałem tego filmiku, gdyż zdaję sobie sprawę, że głośność jest nieco niższa po waszej stronie. Krótko odniesiemy się do jej argumentów, ok? Kobiety nie zarabiają mniej, niż mężczyźni. Nie mogę uwierzyć, że musimy marnować czas, ci z was, którzy oglądali moje inne materiały już pewnie wiedzą, co zaraz powiem, wiedzą co powiem, bo już mieli okazję mnie posłuchać. Praktycznie każda laska na TikToku nawiąże do kwestii, że faceci zarabiają więcej. Wiecie dlaczego mężczyźni zarabiają więcej? Ponieważ zapracowują na to. To nie dlatego, że nominalnie dostają więcej za pracę, ale dlatego, że więcej pracują. Wykonują cięższe prace, wysyłani są na delegacje, robią wszystkie te dodatkowe rzeczy…

Panowie… Mężczyźni pracują dłużej. Te panie w ogóle nie mają pojęcia na temat statystyki, żadnego i wydaje im się, że mniej zarabiają. Czy to nie byłoby piękne, bylibyśmy tacy bogaci, gdybyśmy będąc przedsiębiorcami zatrudniali same kobiety za 80 proc. płacy mężczyzn. 20 proc. tańszy pracownik? Brzmi jak marzenie. Te panie w ogóle nie mają pojęcia o liczbach. Trochę wstyd, tak naprawdę. Jestem pewien, że już o tym wspominałem, że od roku 1963 [w USA] nielegalną jest praktyka oferowania różnej płacy na podstawie płci pracownika. Jeśli gdzieś się pomyliłem, to proszę mnie poprawić. Cały ten raban z luką płacową, że kobieta jest rzekomo opresjonowana – nie jesteś dyskryminowana, po prostu mniej pracujesz. Może niekoniecznie ta pani, ale statystycznie kobiety pracują mniej.

Mnie to w ogóle nie obchodzi, to konsekwencja ich wyboru, konsekwencja wyboru drogi zawodowej. Jeśli dziewczyna chce pracować w edukacji czy podobnych branżach, musi zrozumieć, że jako nauczycielka młodzieży, czyli nauczająca młodzież przedszkolną i pierwsze klasy podstawówki, że taka praca nie jest tak wysokopłatna, jak praca lekarza czy inżyniera. Ok? Te zawody wybierają mężczyźni. Odtwórzmy ponowie ten filmik, zdaję sobie sprawę, że u was dźwięk jest bardzo cichy, ale króciutko odniesiemy się do jej argumentów i przejdziemy do następnego materiału.

– Statystycznie kobieta bierze zwolnienie zdrowotne średnio 5 dni w roku. a mężczyzna 3,5 dnia. Bierzemy te dodatkowe 1,5 dnia, ponieważ na nas spoczywa obowiązek opieki nad dziećmi i osobami starszymi.

Taylor: To słuszny argument, pełna zgoda. Kobieta owszem jest odpowiedzialna za opiekę nad dzieckiem, więc niczym dziwnym nie jest, że będą potrzebować dodatkowych dni urlopu, ale patrzy na nie te statystyki, co powinna. Skupia się na kompletnie nieadekwatnym obszarze. To nie tylko te konkretne dni wolne mają wpływ na całościową różnicę. Tu chodzi o konsekwencje podjętego wyboru. Jeśli będziecie mieć szansę udać się na kampus uniwersytecki, to zachęcam zajrzeć na dowolne zajęcia na wydziale inżynierii i policzenia kobiet na sali. Następnie udajcie się na wydział administracji, lingwistyki, wydział językoznawstwa, coś w tym stylu, wydział pedagogiki itp. i policzcie proporcję kobiet do mężczyzn na tych wydziałach. Osoby te, po zdobyciu edukacji, zdobędą różne posady o zróżnicowanych pensjach. To naprawdę nie jest jakaś trudna matematyka, zarabiałyby więcej, gdyby więcej kobiet pracowało jako inżynierowie. Ok? Takie podstawy, w głowie się nie mieści.

– Jeśli sądzicie, że 10 godz. w roku oznacza, że kobieta powinna zarabiać mniej od mężczyzny, to musisz popracować nad swoją zinternalizowaną mizogynią, bo to po prostu smutne.

Taylor: No jasne. Zauważcie, że jak zwykle mamy do czynienia z bezsensownym językiem, który jest elementem taktyki stygmatyzacji, piękna sprawa. Gdy ktoś nie ma pojęcia o statystyce to najczęściej stara się… Widzicie, jej się wydaje, że rozumie o co chodzi, ale tak na prawdę nie ma pojęcia. Nie mam intencji obrażać jej w jakikolwiek sposób, ale ona zwyczajnie nie ma pojęcia o statystyce. To smutne, ale chyba powinna popracować nad swoją zinternalizowaną mizoandrią. Przejdziemy do następnego materiału, zaraz zobaczę, co dla nas przygotowałem. Oglądanie tych filmików zawsze prowokuje u mnie uśmiech, a jest ich pod dostatkiem. Te dwa filmiki podkradłem dzisiaj od użytkownika ReplicantPhish i przy okazji zachęcam rzucenia okiem na jego kanał, bo to świetny kreator treści. Te dwa filmiki z TikToka jestem prawie pewien, że pożyczyłem je od wspomnianego użytkownika. Obejrzyjmy więc ten drugi.

– Ten przekaz jest dla tych wszystkich kobiet, które cisną po Cardi B, Megan Thee Stallion za ich hicior “WAP”. [skrót od ‘Wet Ass Pussy’ – bardzo mokra cipa]

https://teksciory.interia.pl/cardi-b-wap-feat-megan-thee-stallion-tekst-piosenki,t,681066.html

 

Taylor: Tak, prawdziwy hicior. Ten kawałek, jeśli go nie kojarzycie, to popularny kawałek, ale nie polecam, bo to śmieć jest. Kawałek ten leciał w tle, gdy nagrywaliśmy wczoraj materiał, spauzowałem go i jakiś użytkownik w komentarzach, wychwyciłem ten komentarz, napisał coś takiego, że był zadowolony, że przeskoczyliśmy tę piosenkę. Szczerze mówię wam, ten kawałek jest naprawdę słaby. Oczywiście możecie go sprawdzić, przyjrzeć się słowom, by uchwycić kontekst naszej rozmowy. Szczerze odradzam, ale idźmy dalej.

– Jeśli wciąż zaczynasz bujać się za każdym razem, gdy w radio leci “Candy Shop” lub kawałek “Whistles” FloRida, ale nie jesteś w stanie zdzierżyć dwóch lasek śpiewających o swoim uwłasnowolnieniu seksualnym…

Taylor: Tak, dobór języka godny pochwały. Takie coś każe mi wątpić w naszą przyszłość jako społeczeństwo, jeśli obecnie takie coś określamy uwłasnowolnieniem. Jeśli nie oglądacie “Fresh and Fit”, to jest taka analogia, ale jej nie powtórzę, bo jestem zmęczony, ale takie rzeczy w cale nie mają nic wspólnego z uwłasnowolnieniem. Naprawdę nie mają i mam tu na myśli, że jeśli te dziewczyny chcą sobie takie gówniane rzeczy robić, to wisi mi to. Niech sobie robią, co chcą. Ale jak już mówiłem kilkakrotnie, z czasem staną przed problemem, gdy w pewnym momencie zapragną wyjść za mąż czy wejść w stabilny związek, to wtedy zaczną się dla nich kłopoty. Takie związki to nie jest bajka, czas płynie nieubłagalnie i z tego uwłasnowolnienia nie zostaje nic, gdy jesteś samotną 40-latką mieszkającą z kotami.

Nie mówię tego po chamsku, chodzi mi o to, że wasze wybory będą miały określone konsekwencje i to nie jest żadne uwłasnowolnienie, jak wam się wydaje. Myślę, że tego typu klipy muzyczne, kawałek, o którym wspomniała, “WAP”, trochę mi wstyd za nie, naprawdę, pośrednio wstydzę się za nie.

– Skarbie, twoja zinternalizowana mizogynia daje znać po sobie, więc lepiej coś tym zrób.

Taylor: Właśnie się domyśliłem, po jakich hasztagach użytkownik Phish wyszukiwał te filmiki – #ZinternalizowanaMizogynia Dużo o stanie społeczeństwa mówi, gdy takie właśnie hasztagi robią furorę na tego typu aplikacjach. Tak, smutna przyszłość nas czeka. Spójrzmy zatem, co jeszcze mam dla was na dzisiaj z postów na Reddicie. Przeglądanie, co ludzie mają do powiedzenia o swoich związkach jest zawsze ciekawym doświadczeniem, zawsze można wyłowić coś interesującego. To jest świetny post. Spójrzmy na tytuł. Nie mogłem wyciąć reklam, chociaż może i dałoby się. Nie ważne. Tytuł brzmi:

Nie mogę przestać myśleć o moim byłym.

Byłam z moim byłym przez 4 lata i choć go kochałam, nasz związek nie układał się. Kłamstwa, brak zaufania, sekrety, itd. Od rozstania minęło już ponad 3 lata i teraz jestem związana z kimś innym i właśnie urodziło nam się pierwsze dziecko. Kocham mojego chłopaka i jestem z nim szczęśliwa, troszczy się o mnie…”

– I tu jest haczyk, panowie.

“Z jakiegoś powody codziennie nachodzą mnie myśli o moim byłym. Nie chcę być z nim, nie myślę o nim w ten sposób, po prostu nie rozumiem. Jak sobie z tym poradzić?”.

PAIR BONDING – zrobić

Zasada 80/20: Zasada Pareto w relacjach męsko damskich

Taylor: To nawiązuje do tego, o czym mówiliśmy wcześniej, że kobiety wybierają związki z facetami, którzy są w stanie i w istocie traktują je jak śmieci. Traktują ją jak jeszcze jedną laskę do wyboru. Te 5 proc. facetów najbardziej pożądanych przez kobiety, traktuje kobiety tak, jak 90 proc. kobiet traktuje każdego faceta. Widzicie do czego zmierzam? Tak więc ostatecznie wszystko sprowadza się do konsekwencji naszych wyborów. Mam naprawdę niezły ubaw czytając tego typu historie. Jeśli oglądacie mnie już od jakiegoś czasu, to będzie w stanie wychwycić tego typu rzeczy z łatwością i odetchniecie z ulgą, że udało się wam uniknąć takiego problemu. Przyjrzyjmy się temu fragmentowi. Autorka pisze, że właśnie urodziło im się pierwsze dziecko. Nie wiem jak wy, ale decyzja o posiadaniu dziecka z kobietą, która w oczywisty sposób tęskni za swoim byłym, jest wielce niepokojąca. Dlatego te dziewczyny, które ganiają za imprezami i bawią się życiem, takie dziewczyny niejako nadal noszą “wypalone w mózgu” piętno swoich byłych chłopaków.

Wiążąc się z taką dziewczyną liczcie na to, że czekają was nieuchronnie poważne kłopoty, jeśli jej były pojawi się ponownie w jej życiu albo gdy ona postanowi poszukać sobie “lepszej opcji”. Jako mężczyzna w związku musisz liczyć się z tym ryzykiem, jeśli twoja wybranka imprezowała mocno w przeszłości i bawiła się w “uwłasnowolnienie”.

Przyjrzyjmy się temu, ok? O tym poście też chciałem podyskutować. Te posty są bardzo krótkie. Spójrzmy na tytuł:

Spytałam mojego 31-letniego chłopaka, czy jest zainteresowany małżeństwem, jego reakcja mnie zaniepokoiła.

Taylor: Zauważcie, że ona nie podaje swojego wieku, więc możemy zgadywać, że jest starsza od niego o kilka lat, więc przyjmijmy, że ma 33 lata. Ma 33 lata, więc czas ją nagli, by zdobyć faceta, do którego czuje choćby szczątkowy respekt, który jest dla niej atrakcyjny, jej czas, by zdobyć faceta, którego bardzo chce, nieubłagalnie ucieka. czyli faceta, który może przebierać w dziewczynach. Rozumiecie, co czego zmierzam? Jeśli ona ma 33 lata, powinna była już sobie dawno uświadomić, co większość dziewczyn robi przed 30-stką, że czas nie stoi w miejscu i nagle małżeństwo staje się ważnym celem, i trzeba tylko współczuć temu facetowi, do czego wrócimy zaraz.

Jej partner, to on będzie się zmagał z konsekwencjami tej sytuacji a to dlatego, że nie jest jej pierwszym wyborem, lecz narzędziem do celu, jakim jest małżeństwo i dzieci. Nie wiem jak wy, ale dla mnie to jest przykre. On będzie trwał w tym związku, a ona będzie mu mówić, że go kocha, że jej zależy na nim, że chce mieć dzieci, że chce wziąć ślub. On będzie sobie myślał, że wreszcie jego starania zaowocowały, ma swoje mieszkanie, ciężka praca się opłaciła, choć tak naprawdę on jest 31. na jej liście facetów. Przypinam facetom numerki, owszem i robię to celowo, bo gdy patrzę na takie związki to myślę sobie, że nie chciałbym być w jego skórze. Być może się ze mną zgadzacie, być może nie, ale takie jest moje zdanie. Kontynuujmy.

“Jesteśmy razem już 2 lata. Mieszkamy razem od grudnia. Nigdy nie poruszaliśmy tego tematu więc postanowiłam go zapytać, czy planuje kiedyś wziąć ślub, czy też nie. Odpowiedział, że nie wie i nie chce o tym rozmawiać. Jestem zaniepokojona i nie wiem, co ze mną dalej będzie”.

Ta odpowiedź w zasadzie znacz “nie”. Otóż takich sytuacji chcecie unikać. Panie, jeśli chcecie małżeństwa i dzieci, to zadbajcie o to wcześniej, nie balujcie z kolegami. Możecie, jeśli chcecie, ale wtedy spotka was taka sytuacja, jak tę panią, której czas nieubłaganie upływa. Spójrzmy na komentarze, co inni użytkownicy mają do powiedzenia. Nie czytałem ich wcześniej, więc uczyńmy to razem.

“Przepraszam, ale dlaczego nie porozmawialiście o tym przed wspólnym zamieszkaniem?”

Taylor: Pełna zgoda.

“Też zadałam sobie to pytanie. A potem zapoznałam się z historią autorki wątku. Mówiono ci, że twój chłopak cię wykorzystuje i mówiłaś, że chciałaś go zostawić. To że nie chce się żenić, to chyba dobre wieści? Dlaczego zatem wciąż trwasz w tym związku?”

Taylor: Te kwestię często poruszamy na naszym kanale i odnieśliśmy się do tego całkiem niedawno. Niestety, te kobiety wciąż tkwią w tych związkach, ponieważ on jest samcem alfa, przynajmniej w jej mniemaniu należy do tego wąskiego grona tych 10% najlepszych facetów. Ona nie jest w stanie go zostawić i potrafi znieść różne jego zachowania, jeśli może mieć jego atencję tylko dla siebie. Przejrzymy jeszcze kilka komentarzy zanim skończymy dzisiejszy program.

“Szkoda czasu. Ona pisała już o nim 30+ razy w ciągu ponad roku. Już rok temu radzono jej, by od niego odeszła. Ona pisze tylko po to, by dać ujście swojej potrzebie afirmacji, a nie po poradę. Moderacjo, czy możecie zbanować jej konto? To trochę frustrujące dawać komuś porady, które i tak są ignorowane, jeśli chociaż byłoby to nowe konto z czystą historią, to chociaż okazałabym więcej empatii autorce”.

Taylor: Takie sytuacje mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Kobieta znajdzie się w takiej sytuacji, jak przedstawiono w tym poście, gdzie facet… Potoczy się to tak, że ten facetem będzie chciał być tylko dobrym przyjacielem, laska będzie narzekać, że on ją traktuje okrutnie, jak śmiecia, ty jej radzisz, by odeszła od niego, ona przyznaje ci rację, tak, tak odejdę, ale nadal z nim jest. Ostatecznie facet przestaje się z nią widywać, znudził się nią i historia się znów powtarza. Panowie, to jest błędne koło, w którym one tkwią. Zwykła pętla.

“Tę rozmowę powinniście przeprowadzić przed twoja przeprowadzką do niego, ale zdaje sobie sprawę, że jest to już bezzasadna dyskusja, Główna sprawa to jego niechęć do rozmowy, ale mówiąc szczerze oczywistym jest, ze jego odpowiedź brzmiałaby ‘nie’. Moim zdaniem, musisz zastanowić się, czego chcesz. Jeśli chcesz małżeństwa, to powinnaś nalegać na rozmowę na ten temat. Jeśli odmawia rozmowy lub nie ma między wami zgody, to musisz przyjąć do wiadomości, że nie pasujecie do siebie i że wasz związek najwyraźniej dobiega końca. Rozłąka nie jest rozwiązaniem i nie powinnaś ignorować tego problemu. Powodzenia”.

“Nie powinnaś ot tak puścić mu tego płazem – w związku każda strona musi mieć świadomość w jakim kierunku związek zmierza.”

Taylor: Zauważcie, jaki nacisk kładzie się na to, że związek zawsze ma jakiś cel. Bardzo ciekawe, czyż nie?

Po dwóch latach razem powinniście otwarcie porozmawiać o przyszłości. Czy chcesz mieć dzieci?”

Taylor: No dobra, zakończymy dzisiejszy program tym oto pytaniem. Ta laska nadal próbuje usidlić tego faceta, czego będąc w tym wieku już nie powinna robić, jeśli chce założyć rodzinę, mieć dzieci, itp. Jej czas na ustatkowanie się z mężczyzną nią zainteresowanym już dawno minął. Tak to właśnie się kończy – kobiety w tym wieku łapią sobie faceta i wiążą się z nim dla jego środków i pieniędzy, by później mieć dzieci i ten wymarzony pierścionek. To jest smutne.

Naprawdę smutne, to jest jedna wielka pętla. Tym akcentem zakończymy dzisiejszy program. Jak zawsze, zachęcam do komentowania i dzielenia się opiniami. Podzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniami. Jeśli w czymś się ze mną nie zgadzacie, to jak najbardziej zapraszam do sekcji komentarzy, po to ona jest. Na koniec kilka komunikatów. Mamy teraz kanał także ma platformie locals, więc zapraszam. Rejestracja jest w pełni darmowa. Dostępna jest również opcja wsparcia kanału, jeśli ktoś czuje taką potrzebę. Myślę, że na tym zakończymy. Jak zawsze, panowie, dbajcie o siebie i do zobaczenia w kolejnym epizodzie. Pokój.

 

Zobacz na: „Potrzebuję mężczyzny, który mnie uratuje” – kobiety które już nie chcą być już silne i niezależne.
„Potrzebuje wartościowego faceta” – Samotne matki z TikToka błagają mężczyzn o ratunek

 

„Mężczyźni zasługują na więcej” – panie starające się odzyskać mężczyzn

https://rumble.com/voj85f-mczyni-zasuguj-na-wicej-panie-starajce-si-odzyska-mczyzn.html