Starsze kobiety wyjaśniają, dlaczego umawiają się z młodszymi facetami

Starsze kobiety wyjaśniają, dlaczego umawiają się z młodszymi facetami

– Ludzie mi nie wierzą gdy mówię, że mam 40 lat. Otwiera się worek z pytaniami. Urodziłam się w 1980 r., uprzedzając pierwsze pytanie, a po drugie, pytają mnie, czy umawiam się z młodszymi facetami. Nie wiem, wy mi powiedzcie. Powinnam?

– Na początek spojler – tak, umawiam się głównie z młodszymi facetami.

(Dlaczego powinnaś rozważyć randkowanie z młodszymi od siebie facetami)

Mówiąc o młodszych, mój profil na Bumble ustawiony jest na 27lat, a ostatnio związałam się z 21-latkiem. Znajomi mnie krytykują, ale według mnie to bzdury. Po pierwsze, mężczyzna jest biologicznie stworzony do gonienia za kobietą i gdy ma do czynienia ze starszą, bardziej dojrzałą kobietą, gotowy jest starać się o nią bardziej, by pokazać, że może zapewnić jej byt i zaspokoić jej potrzeby, także te poza łóżkowe. Korzyści z umawiania się z młodszymi: Jesteś tak młoda jak towarzycho w którym się obracasz.

– Powody, dla których preferuję młodszych facetów? Po pierwsze i najważniejsze – seks.

– Na obecnym etapie mojego życia skupiam się na karierze, niespecjalnie dążę do ponownego wyjścia za mąż. Nie mam dzieci i nie chcę mieć. Obecnie skupiam się na odbudowie swojego życia, na zabawie i życiu chwilą, co dobrze współgra z priorytetami wielu młodych mężczyzn.

– Facet jest na tyle dojrzały, że zaprasza rodzinę i przyjaciół. Po drugie, pamiętacie, ile frajdy sprawiały wam związki? Kiedy nie ma tej presji społecznej na małżeństwo i dzieci, kiedy poznawaliście siebie i to była jedna wielka przygoda. Będąc w związku ze młodszym mężczyzną masz szansę taki właśnie związek przeżyć. W takim związku możesz poznać drugą osobę, cieszyć się sobą wzajemnie, taki związek oferuje bardziej autentyczne doświadczenie, kiedy możesz poznać, czy w ogóle pasujecie do siebie.

– Młodsi faceci. Zdecydowanie młodsi faceci i już tłumaczę, dlaczego. Podczas gdy starszy facet oferuje już jakąś stabilizację, jest bardziej dojrzały, ale jednocześnie ma spory bagaż życiowy, co oznacza, że na wasz bagaż już miejsca nie wystarczy.

ADM Crazy Reviews: Zawsze motywacją są egoistyczne przesłanki.

(Czym mnie nazwałeś?)

(Pytania odnośnie randkowania z młodszymi facetami)

(Co ci się w nich tak podoba?)

(Ponieważ są młodzi, głupi i mają wysokie libido)

(Czy nie wydaje ci się, że ciebie wykorzystują?)

(Nie, to jak ich wykorzystuję)

(Co macie ze sobą wspólnego?)

(W sypialni sporo)

ADM Crazy Reviews: Właśnie dlatego mierzą w młodszych od siebie, bo jesteście wciąż głupi i naiwni.

– Powody, dla których umawiam się z młodszymi ewoluowały się z czasem. Na początku byłam wtedy w trakcie rozwodu i miałam niską samoocenę z powodu nieudanego pożycia i dlatego, że mój były ciągle odmawiał mi seksu, co powoli rujnowało moją samoocenę. Umawianie się z młodszymi facetami pomogło mi odzyskać poczucie wartości.

ADM Crazy Reviews: To zawsze jest jego wina. Znów, nic nowego.

– Spałam z wieloma młodszymi facetami, nie mówię, że miałam ich setki, ale bzykałam się z wieloma młodszymi facetami i praktycznie każdy z nich dłużej wytrzymywał w łóżku.

– Młodszy facet jest w stanie dźwigać twój bagaż, bo nie ma swojego. Korzyści z umawiania się z młodszymi: Jest zabawny do randkowania Mniej bagażu.

– A teraz o energii i nie ma tu na myśli seksu. Chodzi mi o to, że jestem starsza i się łatwiej męczę w przeciwieństwie do niego. Gdy dziecko prosi o pobawienie się z nim na placu zabaw, to ja mogę nie mieć sił, ale on owszem ma siłę, więc jego poproś. Owszem, być może przyjdzie się tobie zmagać z problemami związanymi z jego niedojrzałością, ale on w końcu dojrzeje i kiedy to się stanie, stanie się osobą, którą sobie wytresowałaś. Usidłaj sobie młodszego, siostro. Usidłaj sobie młodszego faceta.

ADM Crazy Reviews: Staniesz się ojczymem dla jej dzieci, a ona zmieni ciebie w betę, którego nie będzie w stanie dłużej znieść. Panowie, nie chcecie stać się takim facetem.

– Uważacie, że zwariowałam?

(Gdy mówię, że randkuję z młodszymi mężczyznami)

– Czwartym powodem, dla którego umawiam się z młodszymi, to że jeszcze nie są ukształtowani. Jeśli robi coś, co mnie denerwuje lub ma jakiś niepodobający mi się nawyk, wystarczy, że im powiem co myślę i to wystarczy, nie gniewają się z tego powodu i po prostu zmieniają swoje zachowanie: “Okej, mogę coś z tym zrobić, zmienię się”.

Gdybym tak samo postąpiła ze starszym mężczyzną, to pokręciłby nosem, powiedziałby, że albo to akceptuje, albo koniec z nami. Wybieram więc go rzucić.

(Może powinnaś umawiać się z mężczyznami w twoim wieku?)

(Oczywiście, mogłabym, tylko po co?)

– Młodsi faceci wolą starsze kobiety ponieważ szukają raczej finansowej stabilizacji i statusu społecznego. Będziesz musiała zmierzyć się z jego rodziną, jego rodziną i pewnie także twoją, ponieważ bardzo prawdopodobnym jest, że w przypadku młodszego faceta jego rodzina będzie niechętna jego związkowi ze starszą od niego kobietą. W przypadku młodszego mężczyzny jego rodzina będzie uważać, że jego starsza partnerka manipuluje nim.

ADM Crazy Reviews: Jeśli chcecie się pobawić kilka miesięcy, to nie jest to zły wybór, są gorsze. Mając to na uwadze, jeśli mierzycie w coś bardziej długotrwałego, to jest to kiepski wybór i strata czasu. Nie przyniesie wam to żadnych korzyści. Skorzysta na tym wyłącznie ona.

 

Starsze kobiety wyjaśniają, dlaczego umawiają się z młodszymi facetami [napisy PL]