Ego

Ego Zastanawiałem się od dłuższego czasu nad tym, czym właściwie jest ego, próbując poukładać to sobie w głowie w sposób możliwie neutralny, bez automatycznego przypisywania mu etykiet „dobre” albo „złe”. Czytam i słucham różnorodnych rzeczy więc sięgnąłem do różnych...

Nie poradzisz sobie ze mną

Nie poradzisz sobie ze mną Solomon dodał świetny komentarz do ostatniego wpisu Dalrocka o kobietach, alkoholu i braku poczucia winy: „Wiem, że dziewczyny uwielbiają cytat Marilyn Monroe „Jeśli nie możesz sobie ze mną poradzić w najgorszym momencie, to nie zasługujesz...