JAPOŃSKIE STARE PANNY WYJAŚNIAJĄ, DLACZEGO SĄ SAMOTNYMI SINGIELKAMI

Japońskie stare panny wyjaśniają,dlaczego są samotnymi singielkami Kobieca natura jest uniwersalna

MHD: Janice, daj mi trochę tych głupot na temat randkowania.

– Tak, proszę pana.

– Wiele z moich przyjaciółek jest już mężatkami. I kiedy spędzam z nimi czas lub rozmawiam, mówią o swoich mężach lub dzieciach. Jednak ja nie mogę dołączyć do rozmów na ten temat lub odnieść się do ich historii, ponieważ w przeciwieństwie do nich wciąż jestem singielką. Nawet kiedy ucinam sobie z nimi miłą pogawędkę, to w głębi duszy wciąż czuję się samotna. Nie mogę nic na to poradzić. Zostaje mi jedynie wzdychać w samotności.

MHD: Samotne Japonki wyjaśniają, dlaczego są singielkami i czują się osamotnione. Kobieca natura jest uniwersalna. Witaj na kanale Manosphere Highlights Daily. Podziękowania dla Edwardsa za przesłanie nam tego filmiku. To czyste złoto. Materiał ten pochodzi z japońskiego kanału reporterskiego, znanego wcześniej jako Nobita. Pamiętajcie o obejrzeniu tego filmiku. Link do niego jest w opisie. Podkreśla on dokładnie to, o czym mówimy, jeśli chodzi o kobiecą naturę. Kobiety są przede wszystkim kobietami. Zatem jeśli myślicie o znalezieniu sobie kobiety za granicą, ponieważ macie dość współczesnych kobiet z Zachodu, to nie oczekujcie, że kobieca natura się zmieni, kiedy będziecie randkowali z kobietami z innych krajów. To różnice społeczne i kulturowe dadzą ci inne doświadczenie. Janice, upewnij się, że ten filmik ma sygnaturę czasową.

– Zrobi się, proszę pana.

– W części pierwszej podkreślamy kobiecą naturę. W części drugiej podkreślamy wpływ społeczny i kulturowy. Teraz nadszedł czas, abyśmy zabrali się za ten temat i zrobili to, co musimy zrobić, bo jesteśmy mężczyznami, czyż nie? Jesteśmy mężczyznami, czyż nie?

– Jak długo mieszkasz w tym mieszkaniu?

– Od 9 lat.

– To całkiem długo, prawda?

MHD: Zatrzymajmy się w tym miejscu. Spójrzcie na to łóżko. Spójrzcie na te maskotki. Janice, następna kobieta.

– Więc mieszkasz teraz z rodzicami?

– Tak, mieszkam teraz w domu z rodzicami.

– Co ci się podoba w mieszkaniu z rodzicami?

MHD: Jeszcze raz spójrzcie na łóżko. Teraz posłuchajcie tego.

– To już 9 lat.

– To całkiem długo, prawda?

– Mieszkanie tu jest bardzo wygodne.

MHD: Kobiety są dziecinne. I ostrożnie dobieram słowa, bo kobiety mają tendencję do tego, żeby czuć się besztane za to, że nie rozumieją słów, które wychodzą z moich ust. Stworzyliśmy ten kanał w celach edukacyjnych, więc będziemy edukować. Janice, definicja słowa „dziecinny”.

– Określenie „dziecinny” jest często używane do opisania zachowania lub działań, które są uważane za niedojrzałe, nieodpowiedzialne, lub w których brakuje dojrzałości bądź rozsądku. Przykłady dziecinnego zachowania mogą obejmować napady złości, łatwe obrażanie się, niechęć do wzięcia odpowiedzialności za swoje działania lub pochopne działanie bez przemyślenia konsekwencji.

Kobieta: Najbardziej odpowiedzialny nastolatek w domu?

MHD: W tym opisie znajdują się słowa kluczowe: działania, w których „brakuje dojrzałości bądź rozsądku”. Spanie z maskotkami w łóżku jest niedojrzałe. Ciągle myślisz, że życie jest niczym marzenie senne. Życie w Disneylandzie jest niedojrzałe. „Dziecinne” zachowanie to pochopne działanie bez przemyślenia konsekwencji. Impulsywne zachowanie jest często napędzane emocjami lub pragnieniami, a nie rozsądkiem lub rozważaniem długoterminowych celów. Spójrzcie na to.

– Czy jako singielka czujesz się czasem samotna?

– Cóż, nie czuję się tak, o ile jestem tutaj. Lecz kiedy wychodzę i widzę pary, dociera do mnie, że naprawdę jestem sama, co sprawia, że czasami czuję się samotna.

– Tutaj nie muszę czuć się samotna. Wydaje mi się, że kiedy mieszkałam w Tokio, czułam się trochę samotna. Jednak mieszkając tutaj mam z kim porozmawiać i nie muszę się tak czuć.

MHD: Kobiety czują się samotne tylko wtedy, gdy stają twarzą w twarz z samotnością. To nic dziwnego. Jednak chcemy, żebyście skupili się na zachowaniu kobiet, skupili się na tym, co robią, a nie na tym, co mówią. Rzućcie okiem na to.

– Właściwie coraz więcej samotnych kobiet w Japonii zaczęło szukać swojego przyszłego partnera „na poważnie”. Tak więc są gotowe zapłacić dużo i polegać na profesjonalistach takich jak ja. To nie tak, że wystarczy być na Tinderze czy darmowych aplikacjach randkowych.

– Co jest tego przyczyną?

– Odkąd zaczęła się pandemia, coraz więcej samotnych kobiet jest niespokojnych o przyszłość, a wskaźnik chęci posiadania rodziny wzrasta. Dzisiaj z powodu wirusa jesteśmy bardzo ograniczeni w kwestii wychodzenia z domu lub tego z iloma osobami możemy się spotkać, nie wspominając o tym, że wiele sklepów lub restauracji jest zamykanych. Lecz jeśli masz rodzinę, możesz bez przeszkód spotkać się i porozmawiać z jej członkami w każdej chwili. Pracując sama w domu dzień po dniu, kobieta popada w coraz większą depresję. Akurat „depresja wywołana promocją koronawirusa” jest bardzo powszechna wśród kobiet. W pewnym momencie zdają sobie sprawę, że nie mają z kim rozmawiać. „Nie chcę żyć w takich warunkach do końca życia!.” Dlatego coraz więcej samotnych kobiet chce wyjść za mąż. Wcześniej nie musiały się tak czuć, ponieważ miały wiele miejsc do odwiedzenia lub wiele rzeczy na zewnątrz, z których czerpały przyjemność.

MHD: Zaczekajcie.

Słyszeliście co powiedziała? Przeczytajcie napisy.

– Wcześniej nie musiały się tak czuć, ponieważ miały wiele miejsc do odwiedzenia lub wiele rzeczy na zewnątrz, z których czerpały przyjemność.

MHD: Nie musiały się tak czuć. Bracia, gdzie to wcześniej słyszeliśmy?

– Przed pandemią mijałam grupę chłopaków. Jeden z nich podbiegł do mnie i powiedział: „Hej, dasz mi swój numer?”. Odpowiedziałam, że nie, bo nie wiedziałam, że nadchodzi pandemia. Myślałam, że czeka mnie jeszcze więcej dni spędzonych na zewnątrz, żeby odrzucić kolejnych mężczyzn.

MHD: Dziecinna. Jak dziecko w sklepie z cukierkami. Odrzucają tych facetów, jakby to było nic, aż do momentu, gdy wydarzy się coś katastrofalnego, gdy zacznie im brakować cukierków.

– Ale teraz praktycznie wszystkie one przepadły. Ta sytuacja z pandemią sprawiła, że zadają sobie pytanie, czego tak naprawdę chcą w przyszłości. Widzą również szefowe lub współpracowniczki w średnim wieku, które są singielkami i mówią, że te kobiety wyglądają na bardzo samotne. Widząc to, nie chcą skończyć tak samo w przyszłości i dlatego wiele kobiet zgłasza się do naszego biura matrymonialnego w młodym wieku.

USA: Wzrost gospodarczy oparty na kobietach – Morgan Stanley Research

MHD: To nie tak, że te kobiety nie mogą znaleźć partnera lub przynajmniej przyciągnąć mężczyzny. To prowadzi nas do kolejnej kwestii związanej z kobiecą naturą – hipergamii. Spójrzcie na to.

– Czy mogłabyś opowiedzieć mi o swoich poprzednich związkach i dlaczego nic z nich nie wyszło?

– Właściwie większość moich poprzednich związków nie trwała zbyt długo. Najdłuższy, jaki miałam, trwał chyba krócej niż 2 lata. Żeby było jasne, wszyscy moi eks byli mili i wspaniali, więc nie zrzucałabym winy za rozpad związku na nich. Myślę, że nie rozumiałam siebie wystarczająco i nie wiedziałam, z kim naprawdę chcę być. Ponadto myślę, że oczekiwałam od niego zbyt wiele i kiedy nie spełniał moich oczekiwań, łatwo się rozczarowywałam. To znaczy, szybko poczułam, że on nie ma cech, których szukałam. Kiedy spotykamy się po raz pierwszy, oboje bardzo się staramy, by prezentować się w swoich oczach lepiej, prawda? Mimo, że nie znam go wystarczająco dobrze to i tak szybko się rozczarowuję, bo czuję, że nie jest takim moim ideałem, jakiego się spodziewałam. To takie płytkie, prawda?

Dlaczego kobiety mają nierealistyczne standardy odnośnie mężczyzn, randkowania i małżeństwa – Rebecca Lynn Pope

MHD: Czyste złoto. Czyste złoto. Zagłębmy się w to nieco bardziej.

– Czego szukają samotne kobiety w partnerze do małżeństwa w Japonii?

– To inne rzeczy w zależności od każdej kobiety lub rejonu, w którym żyją. Lecz ogólnie powiedziałabym, że najważniejszą rzeczą dla nich jest stabilność finansowa (pieniądze). I większość z nich chce mieć dzieci. Szczególnie kobiety do 41. czy 42. roku życia.

– Może niektóre z nich borykają się z problemami?

– Na pewno.

– Co jest dla nich trudne?

Filtrują wyniki wyszukiwania według pewnych wymagań. Jednak nie ma żadnych parametrów wyszukiwania typu „uprzejmy mężczyzna” czy „godny zaufania mężczyzna”. Tak więc zawężają grono mężczyzn, którymi są zainteresowane za pomocą parametrów takich jak historia akademicka, poziom dochodów, obszar lub coś w tym stylu. I wiele kobiet próbuje zdobyć jedynie faceta z wyższej półki, gdyż postrzegają go jako produkt wysokiej jakości. Myślą sobie: „To zamożniejszy mężczyzna! Ten facet zarabia dwadzieścia milionów jenów rocznie! [ok. 590.000zł]”. Ale one zazwyczaj nie pociągają tych mężczyzn. Nazywamy to „konkatsu-hensachi” (atrakcyjne wyniki dla małżeństwa). Nie są świadome swoich obecnych wyników, więc próbują zdobyć mężczyznę, który jest wyraźnie spoza ich ligi i to się nie sprawdza. W porządku, że wciąż goni za wymarzonym facetem. Lecz w międzyczasie staje się coraz starsza. Widzisz, te kobiety muszą spojrzeć na siebie w sposób obiektywny. W Japonii, kobiety, które potrafią to zrobić, znajdą odpowiedniego partnera do małżeństwa.

MHD: Janice, definicja słowa „hipergamia”.

– „Hipergamia” to praktyka lub tendencja do zawierania małżeństw lub tworzenia romantycznych związków z partnerem o wyższej klasie społecznej lub statusie. Termin ten pochodzi od greckich słów „hyper” oznaczającego „powyżej” i „gamos” oznaczającego „małżeństwo”.

MHD: Nie ma znaczenia w jakim miejscu na świecie mieszkasz. Kobieta oczywiście pragnie twoich zasobów. Cudzoziemiec z Europy czy Stanów kojarzy się z pieniędzmi, zasobami i wyższym statusem. Twoje doświadczenie będzie inne niż lokalnego mężczyzny w tym kraju. Jest, jak jest. Kiedy współczesne kobiety z Zachodu chcą używać zawstydzającego języka wobec mężczyzn, którzy szukają szczęścia za granicą, mówią, że te kobiety chcą tylko ich pieniędzy i Zielonej Karty [obywatelstwa]. Przykro mi, ale ty też chcesz naszych pieniędzy, chcesz zabezpieczyć się finansowo. To wszystko na co cię stać? Widzisz w poprzednim klipie, że kobieca natura, hipergamia, zaczyna nakładać się na społeczeństwo i kulturę. Na środowisko.

Przejdźmy więc do części drugiej tego filmiku – wpływy społeczne i kulturowe. Japonia jest uważana za kraj rozwinięty lub kraj pierwszego świata. Termin „pierwszy świat” jest często używany do opisania krajów, które są uprzemysłowione i mają wysoki standard życia. Japonia ma silną gospodarkę, wysoki poziom edukacji i wysoki standard życia, co jest cechą charakterystyczną dla krajów rozwiniętych. Co więcej, Japonia jest również uważana za członka G7, grupy siedmiu najbardziej zaawansowanych gospodarek świata, co dodatkowo potwierdza jej status jako kraju pierwszego świata. Kraj pierwszego świata. Problemy pierwszego świata. Hipergamia pierwszego świata.

– W Japonii wskaźnik zawieranych małżeństw wśród kobiet znacząco spada po 40. roku życia.

– Jednym z powodów, dla których tak się dzieje, jest to, że te kobiety zwykle żyją w pojedynkę przez długi czas. I są mniej skłonne do odczuwania wdzięczności za posiadanie partnera lub wspólne życie z nim. „Życie w pojedynkę było bardziej beztroskie!” Mają tendencję do czucia się w ten sposób.

– Uważam, że to coś robi z kobietami. Gdy w głębi duszy wiesz, że zarabiasz najwięcej spośród domowników.

– Sądzę, że różnica między nami a naszymi babciami polega na tym, że ich oczekiwania wobec życia były niższe. Nie spodziewały się, że będą szczęśliwe, bo Czarni byli traktowani jak gówno. Widziałyśmy radość, widziałyśmy bogactwo, widziałyśmy czarnych milionerów, więc tego chcemy. One nigdy tego nie widziały, więc tego nie chciały. Chciały tego, co miały. „Wyjdziesz za Cleophusa [Janka], który mieszka przy tej samej ulicy. Zajdziesz kilka razy w ciążę.”

– Nie kilka!

– A potem on może uciec, może zostać, ale ty i tak zrobisz to tak i tak będzie. Tak będzie. Kiedy wyszłam za mąż po raz pierwszy, moi rodzice mówili: „Pójdziesz do pracy, wrócisz do domu do męża i tak będzie wyglądało twoje życie”. A ja na to: „Nie”. Ale właśnie w ten sposób pojawiło się ich pokolenie, bo widzieli jak robili to ich rodzice. Tak więc wydaje mi się, że nastąpiła pewna zmiana w przypadku nowszych pokoleń. Miałam podejście w stylu: „Nie chcemy tego, co chcieli nasi rodzice, chcemy więcej”.

MHD: W momencie, gdy kraj jest rozwinięty, gdy rząd-tatuś grający męża przejmuje rolę obrońcy i żywiciela rodziny, wtedy właśnie pojawia się roszczeniowa postawa kobiet. „Nie potrzebuję cię. Zasługuję na coś lepszego. Co ostatnio dla mnie zrobiłeś?” Kultura również odgrywa ważną rolę. Zerknijcie na to.

– A kolejnym powodem jest to, że japońscy mężczyźni mają tendencję do bycia bardzo wybrednymi co do jej wieku i obstają przy poślubieniu „młodej” kobiety, podczas gdy zachodni mężczyźni mają tendencję do skupiania się na jej „dojrzałości”. A to, że jest młoda, nie oznacza, że jest przez to bardzo pożądana na Zachodzie. Pomijając to, niektórzy mężczyźni chcą mieć dzieci i nie mogą nic poradzić na to, że patrzą na jej wiek, zwłaszcza w Japonii. „Jestem najstarszym synem, więc muszę przedłużyć swój ród.” Myślę, że nawet w dzisiejszych czasach mamy sporo Japończyków z takim podejściem.

– W Japonii mamy wielu „doku-oya” (toksycznych rodziców). To oni decydują o tym, kogo powinna poślubić i stanowczo odrzucają jej potencjalnych partnerów. Nawet jeśli jest z nim szczęśliwa i on również jest chętny do małżeństwa, nie pozwalają jej wyjść za niego. Nie jestem w stanie zliczyć, ile par odwołało swoje zaręczyny z powodu dezaprobaty rodziców. Jest tak ponieważ w Japonii małżeństwo jest nadal zawierane między domami, a nie osobami. Jej rodzice angażują się i oceniają, czy on rzeczywiście byłby odpowiedni dla ich domu. Pokolenie jej rodziców dorastało w bardzo różnych środowiskach i społeczeństwie, w którym większość kobiet była wtedy gospodyniami domowymi. Z tej perspektywy i na podstawie tego doświadczenia decydują o tym, kogo ich córka powinna poślubić. Jednak dziś tło społeczne jest zupełnie inne, więc to, kogo ona chce poślubić i kogo oni chcą, żeby poślubiła, nie łączy się ze sobą. Widzę, że niektóre kobiety naprawdę się z tym zmagają.

MHD: Japończycy mają silne wartości rodzinne. Japonki nie będą jawnie lekceważyć swoich starszych, swojej rodziny. To kultura, która trzyma te kobiety w ryzach od przesadzania z tym, jak w tym przypadku.

– Uważam, że dziewczyny, które uprawiają przygodny seks, nie powinny być piętnowane. W latach 50., byłaś dziwką, teraz jesteś ikoną. A ja zdecydowanie jestem ikoną.

MHD: To dlatego szukasz szczęścia za granicą. Nie chcesz kultury, która wspiera kobiety, które zachowują się jak ulicznice. Tak jak mówiłem wcześniej, w poprzednich filmach, niektóre z tych filmów lub programów telewizyjnych są cenzurowane lub zakazane w niektórych krajach z powodu różnic kulturowych lub pobudek politycznych. Tak więc dokądkolwiek się udasz, zawsze pamiętaj, że kobiety przede wszystkim są kobietami. Chroń siebie w każdym momencie.

– Ale może to dlatego, że jesteś zbyt wybredna w stosunku do mężczyzn. Sądzę, że jeśli ustawisz poprzeczkę zbyt wysoko, to znalezienie tego jedynego będzie trudne.

– Tak, może byłam zbyt wybredna w kwestii wyglądu mężczyzn. Lecz na tym etapie nie powinnam uganiać się tylko za przystojnymi mężczyznami. Wiem, że powinno mi bardziej zależeć na osobowości mężczyzn. W końcu to zrozumiałam.

– Chociaż nie musi być bardzo przystojny, to chcę być z mężczyzną, którego uważam za atrakcyjnego. I ważne jest, żebyśmy byli kompatybilni i żebym dobrze się czuła w jego towarzystwie, prawda? Lecz chyba nie spotkałam wielu mężczyzn sprawiających, że tak się czuję. Jestem wybredna w tej kwestii. Chcę czuć się komfortowo, kiedy jestem przy nim.

MHD: Manosfero, działamy. Chroń siebie przez cały czas.

Zobacz na: O Rozgoryczeniu i Kłamstwach Kobiet – Naila u Poor Mans Podcast
Natura kobiety: Jej niegodziwość – Red Femme Diaries
Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?
Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane.
Ona jest łatwa, ale jeśli przypadłeś jej do gustu, każe ci czekać.

Japońskie stare panny wyjaśniają, dlaczego są samotnymi singielkami | Kobieca natura jest uniwersalna

https://rumble.com/v2x5zhg-japoskie-stare-panny-wyjaniajdlaczego-s-samotnymi-singielkami-kobieca-natur.html