Pięciu gliniarzy z Tennessee zwolnionych za seks na służbie

Artykuł który w zasadzie omawia jak co najwyżej przeciętna z wyglądu, rozwiązła kobieta zrobiła z posterunku policji burdel.

Pięciu gliniarzy z Tennessee zwolnionych za seks na służbie(1)

Raport ujawnia, że funkcjonariuszka w centrum dochodzenia była gospodarzem imprezy w wannie z hydromasażem „Girls Gone Wild”, podczas której zdjęła bluzkę i piła wódkę z gwinta.

– Policjantka Maegan Hall, która jest mężatką, została zwolniona w zeszłym miesiącu za angażowanie się w „stosunki seksualne” z wieloma mężczyznami z posterunku policji La Vergne.
– Meagan Hall uprawiała seks oralny i wysyłała nagie zdjęcia innym funkcjonariuszom.
– Jest również oskarżona o zdjęcie bluzki i chlanie wódy na „rodzinnej” imprezie na łodzi.
– Do tej pory względem ośmiu policjantów podjęto czynności, z których pięciu zostało zwolnionych, a trzech zawieszonych.
– Obszerny 20-stronicowy raport ujawnił ustalenia dochodzenia.

Czterech policjantów z miasta La Vergne w stanie Tennessee w USA zostało zwolnionych za rzekomy seks na służbie z policjantką, która również została zwolniona i oskarżona o zdjęcie bluzki na imprezie w jacuzzi, którą lokalny burmistrz nazwał „Girls Gone Wild [Dziewczyny zwariowały]”.

Policjatka Maegan Hall z Departamentu Policji La Vergne jest centrum śledztwa po tym, jak w grudniu ujawniono, że ciupciała się z co najmniej czterema funkcjonariuszami płci męskiej.

Według raportu, koledzy z patrolu Juan Lugo-Perez, Lewis Powell, detektyw Seneca Shields i sierżant Henry Ty McGowan przyznali się do zarzutów, a Shields twierdził, że podczas służby uprawiał seks oralny z Maegan na policyjnej siłowni.

Hall, która jest mężatką, jest również oskarżona o odsłonięcie piersi podczas „rodzinnej” imprezy na łodzi z okazji Dnia Pamięci z zawieszonym oficerem patrolowym Patrickiem Magliocco oraz innymi oficerami Davidem Durhamem i Ericem Staatsem.

„Magliocco powiedział, że on sam, Staats, Durham i Maegan Hall byli w wannie z hydromasażem, kiedy ściągnęła bluzkę”, zanim on i Maegan poszli uprawiać seks w łazience, czytamy w raporcie.

Oficer K-9 Larry Holladay i oficer patrolowy Gavin Schoeberl również zostali zawieszeni i oskarżeni o molestowanie seksualne po wymianie zdjęć seksualnych z Maegan.

Impreza w wannie z jacuzzi, w której uczestniczyło również kilka żon pocjantów, odbyła się na łodzi Staatsa. Widziano, jak Magliocco wlewał wódkę do gardła Hall na chwilę przed tym, jak zdjęła bluzkę.

W raporcie czytamy, że „bluzka Maegan spadła, a Staats pomógł założyć ją jej z powrotem, ponieważ„ próbował ją chronić”.

Następnie Maegan Hall zaciągnęła Magliocco do toalety i zapytała, czy „chce się pieprzyć”, a później zrobiła mu jeszcze loda, kiedy wysiedli z łodzi.

Według raportu Maegan Hall była otwarta na temat swoich relacji z innymi funkcjonariuszami i kiedyś chwaliła się Magliocco o kutasie funkcjonariusza Powella po tym, jak zrobiła mu loda podczas służby.

Durham i Staats twierdzą, że nie mieli niewłaściwych relacji z Maegan Hall.

Powell, który jest żonaty, początkowo kilkakrotnie zaprzeczał, że miał stosunki seksualne z Hall i twierdził, że „wszyscy wiedzą, że ma wielu partnerów”. Później się przyznał.

Magilocco powiedział śledczym 13 grudnia, że on i jego żona byli w otwartym związku z Maegan Hall od wiosny 2022 roku. Ujawnił, że pewnego dnia mąż Hall wszedł do niej i jego żony i nie wyglądał na zadowolonego z otwartego związku.

„Na jednym przyjęciu Maegan Hall i żona Magliocco zaczęli się całować, a mąż Hall wszedł do pokoju i wydawał się zdenerwowany” – czytamy w raporcie.

Hall wydawała się utrzymywać swoje stosunki seksualne w tajemnicy przed mężem i prosiła innych funkcjonariuszy o pożyczenie pieniędzy na rezerwację hoteli.

Magilocco powiedział śledczym, że martwi się o zdrowie psychiczne Hall, odkąd mocno się upiła na przyjęciu w jego domu na początku grudnia i pojechała do domu „pijana”.

„Hall wyrażała „negatywne myśli” i wielokrotnie mówiła, że nie powinna być sama” – czytamy w raporcie. Magilocco zgłosił swoje obawy do departamentu 8 grudnia.

Hall powiedziała funkcjonariuszowi Holladay’owi, który został zawieszony za wysyłanie wulgarnych zdjęć, że miała „złe dni”. Holladay powiedział śledczym, że kiedyś zaprosił Hall i innych funkcjonariuszy do swojego domu na oglądanie piłki nożnej podczas którego zaliczyli „niezłe picie”.

Holladay poinformował, że miała miejsce rozmowa o trójkącie z nim, Hall i byłą kobietą Holladay’a” – czytamy w nagłówku raportu. — Holladay zgłosił, że na przyjęciu do niczego nie doszło.

Funkcjonariusz przyznał się do kontaktów seksualnych z Hall i spotykania się z nią w pokojach hotelowych w celu bzykania się. Ostatni raz spotkali się w połowie listopada.

Zanim Maegan Hall została oficjalnie zatrudniona w policji, spotkała się w domu funkcjonariuszki McGowan z mężem i inną kobietą.

W tym czasie Hall była kandydatką do policji, zdjęła ubranie wraz z drugą kobietą.

„Mąż Hall się zdenerwował” – czytamy w raporcie. „Podczas tej wizyty McGowan przyznał się do wyjęcia penisa ze spodni, z Maegan Hall w pokoju i zrobienia mu zdjęcia. Wysłał to zdjęcie do Hall.”

McGowan zaprzeczył, że uprawiał seks z Hall, ale ujawnił wyraźne zdjęcia i filmy, które od niej otrzymał. Inny pracownik ujawnił, że McGowan podszedł do niej podczas pełnienia służby i podduszał ją. Został zwolniony w związku z oskarżeniami o zaangażowanie seksualne i przemoc w miejscu pracy.

Maegan Hall początkowo zaprzeczyła utrzymywaniu stosunków seksualnych ze wszystkimi mężczyznami z wyjątkiem Holladay’a, który, jak twierdziła, odbywał się tylko w jego domu lub w hotelach.

Jednak przyznała się do „wielokrotnego wysyłania nagich zdjęć innym funkcjonariuszom, w tym Holladayowi, Magliocco i funkcjonariuszowi Schoeberlowi”.

Później wycofała się i przyznała się do Magliocco, ale zaprzeczyła, że była związana z jego żoną.

Magliocco rozmawiał o trójkącie z żoną; jednak nie temat nie został pociągnięty dalej” – czytamy w raporcie.

Hall potwierdziła również, że miała stosunki seksualne z Lugo-Perezem i Powellem.

Lugo-Perez początkowo zaprzeczył twierdzeniom śledczych, ale później przyznał, że uprawiał seks z Maegan Hall w Go Cart USA w Murfreesboro. Przyznał się również do wymiany z nią nagich zdjęć.

Hall przyznała się do trwającego związku z McGowanem pomimo jego zaprzeczenia.

„Maegan Hall potwierdziła, że dwukrotnie uprawiała seks z McGowanem, ostatnio [4 grudnia] w jego domu w La Vergne” – czytamy w raporcie.

Hall [powiedziała], że ona i McGowan byli „blisko i pewnego razu powiedział jej, żeby „wykorzystała go”, gdyby kiedykolwiek chciało jej się bzykać”. Hall potwierdziła, że ona i McGowan będą wysyłać sobie nagie zdjęcia.

Nie wiadomo, czy któryś z funkcjonariuszy będzie się odwoływał.

Źródło: Five Tennessee cops fired for having sex on duty

Zobacz na: Kobiety w policji i problemy z tym związane
Kevin Samuels: Z wyglądu jesteś co najwyżej przeciętna
Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.

DODAĆ – Piaskownia

 

Ludzie pozbawieni zasad moralnych często uważają się za bardziej wyzwolonych

„Ludzie pozbawieni zasad moralnych często uważają się za bardziej wyzwolonych, ale przeważnie nie potrafią nic odczuwać lub są niezdolni do miłości. Dlatego uciekają w rozwiązłość. Trupy spółkujące z trupami” – Charles Bukowski