Pozytywy życia jako kawaler. Dlaczego dobrzy faceci powinni pozostać singlami.

Kawalerowie nie oferują nic kobietom

ReplicantPhish z tej strony. Witam ponownie. Cieszę się, że znów możemy się spotkać. życie singla to najlepsze życie. Dlaczego porządni faceci powinni pozostać kawalerami. Dlaczego porządni faceci powinni pozostać kawalerami i darować sobie randkowanie czy używanie aplikacji randkowych, gdzie ludzie w Sieci szukają tego, co zwie się miłością, związku, małżeństwa, cokolwiek.

Nie twierdzę, że nie powinni wchodzić w relacje z kobietami – oczywiście, zadawajcie się z kobietami, korzystajcie z ich towarzystwa i zabawy jeśli chcecie. “Pobaw się i porzuć”

Mam na myśli to, że ci mężczyźni powinni nauczyć się nie angażować emocjonalnie, nie zakochiwać się, nie poddawać się emocjonalnemu aspektowi randkowania, czyli znalezienia sobie kobiety do wspólnego życia, która zawsze będzie przy tobie i którą kochasz mając nadzieję, że z wzajemnością. Rzecz w tym, że porządni faceci są cóż, dobrzy.

Po prostu dobrzy ludzie, autentycznie dobrzy, jeśli są faktycznie porządnymi facetami. Nie twierdzę, że jestem dobrym facetem, rzekłbym raczej, że niegdyś nim byłem, zmierzam jednak do tego, że będąc dobry facetem poszukującym tych rzeczy w tym brutalnym świecie zostaniesz sponiewierany, pożarty i wypluty, a następnie zdeptany i zaorany.

To wszytko po tym, jak zostaniesz przetrawiony i wydalony, Innymi słowy, porządni faceci mogą liczyć na najgorsze, co może im zafundować większość kobiet, ponieważ wielu z tych dobrych mężczyzn dostanie szansę na kobietę dopiero wtedy, kiedy inny faceci już z nią skończyli, kiedy kobieta już nie jest w stanie zdobyć faceta powiedzmy bardziej niebezpiecznego, bardziej wyrazistego, którego tak pragną.

Wtedy też wybiorą tego miłego faceta, oferującego bezpieczeństwo, uprzejmego, który będzie przynosił jej kwiaty i mówił, że jest piękna, choć jest gruba i ma nadwagę – bez obrazy, bez obrazy.

Musicie zrozumieć, że wielu porządnych facetów, dla wielu kobiet tacy faceci są wyłącznie podporą/protezą, facetami drugiego wyboru. To jest facet, który jest takim simpem wobec niej, że jest gotów kręcić się wokół niej czekając, aż w końcu ją zdobędzie, kiedy ona – z braku lepszego określenia – jest dymana, owszem i to mocno przez innych facetów.

Otóż wielu dobrych facetów jako zacni ludzie pragną od kobiety prawdziwego związku, pragną czegoś prawdziwego, namacalnego. Wadą takiej postawy jest to, że nie są przesadnie otaczani przez kobiety, które myślą tak samo, postępują tak samo czy chcą tego samego.

Niektórzy mężczyźni nie rozumieją, że muszą znacznie więcej się namęczyć, by w ogóle zwrócić uwagę kobiety. Samo bycie porządnym, miłym facetem niestety dla wielu kobiet nie jest wystarczające.

Facet przystojny, bogaty, będący spoko, czy cieszący się popularnością, to dalece wykracza poza zwykłe bycie “porządnym facetem”. Smutne, lecz prawdziwe. Smutne, ale jakże bardzo, bardzo prawdziwe. Bycie miłym facetem zapewni ci ochłapy. Powiedzenie, że mili faceci kończą ostatni, jest prawdziwe, ponieważ wielu miłym facetom wydaje się, że wygrali, gdy udaje im się zdobyć kobietę już “przechodzoną, z poważnym przebiegiem”, którą miało przed nimi wielu facetów.

Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
Istnieje różnica pomiędzy przygodnym seksem w przypadku mężczyzn i kobiet, i nauka to potwierdza

Autentyczność miłych facetów sprawia, że stają się zdobyczą dla pewnego typu kobiet. Stają się miękcy, niczym nieświadomi idioci w objęciach kobiety [gliniany garnek w rękach garncarza], ponieważ ona wie, że on jest gotowy zrobić dla niej tak wiele, jest gotowy zrobić dla niej rzeczy głupie, niedorzeczne, przy czym ona nawet nie musi się z nim przespać.

Nie musi mu dać właściwie niczego, lecz on jest gotowy zrobić i dać jej bardzo wiele, ponieważ sprawia mu to radość, że może zrobić coś dla kobiety, na której mu zależy co ją także uszczęśliwia. Sprawia, że ona czuje się dobrze i tym samym on także czuję się lepiej. Jakże smutne są historie miłych facetów.

Mili faceci nie zawsze kończą ostatni, ale większość z nich owszem. Większość z nich kończy jako zgorzkniali ludzie, ponieważ uświadamiają sobie, że powinni inaczej do tego podejść. Patrzą na tych innych facetów, którym do bycia miłym wiele brakuje, którzy owszem, potrafią być dżentelmenami, ale nie są miękkimi, miłymi “misiami” dla kobiet.

Mówią kobietom wprost, co myślą i czego chcą, a jeśli kobieta nie zgadza się, to przechodzą nad tym do porządku dziennego, zostawiają ją i szukają sobie nowej kobiety albo skupiają się na sobie. Wyrzucają ją z pamięci całkowicie. Wielu miłych facetów pragnie związku niczym z fantazji, tych znanych z książek, z telewizji, z gier czy utworów muzycznych i tym podobnego gó*na, z tej simpowej, romantycznej, gó*nianej muzyki.

[SIMP: ktoś, kto robi o wiele za dużo dla osoby, którą lubi]

Wielu dobrych mężczyzn, zacnych mężczyzn, wielu mężczyzn w ogóle kroczy przez życie szukając tylko, by zapełnić to poczucie pustki za pomocą miłości kobiety. Wielu z nich tej miłości nie znajdzie. Wielu z nich niejako powiąże to uczucie z najbliższą kobietą, którą znajdzie w nadziei, że się uda, a potem wszystko się wali.

Widzicie, z miłymi facetami jest tak, że są uroczy, żyją nadzieją. Patrzą na stado kobiet, które mają konto na portalu OnlyFans i mówią sobie, może uda im się znaleźć żonę pośród tych kobiet.

To jest smutne i ktoś może powiedzieć, że taki facet jest idiotą, że tak nasz miły facet sobie myśli, ale musicie przyznać, to urocze, że tak wielu mężczyzn wciąż myśli w ten sposób. Niektóre kobiety to szczęściary, że wciąż są faceci, którzy rozumują w ten sposób. Otóż ci mężczyźni są wybawicielami kobiet.

Tacy mężczyźni dają pewnym typom kobiet nadzieję, nadzieję, że mogą być kim chcą i mężczyźni tacy jak oni będą dostępni jako plan awaryjny, by posprzątać jej bajzel i podnieść ją na nogi. Co jest dosyć smutne, jeśli się nad tym zastanowić. Świadomość kobiet, że zawsze znajdzie się simpujący facet, mający nadzieję na jej miłość.

Smutne jest to, że wiele kobiet na to liczy. Nigdy nie powiedzą mężczyźnie, że zasługuje na kogoś lepszego i nie powinien tracić na nią czasu, że stać go na więcej, że ona jest tak naprawdę mierna, jest beznadziejna że woli iść do łóżka z tamtym facetem choć wie, że nie jest porządnym facetem, ale jej sprawia to przyjemność.

Otóż na taką szczerość ze strony kobiet nie możemy liczyć. Jeśli mili faceci usłyszeliby takie słowa z ich ust to zastanawiam się, ilu z nich powiedziałoby sobie, że to jest głupie, ona daje mi dosadnie do zrozumienia, że nie chce mnie, ale to coś, a ja tym czymś nie jestem, dlatego powinienem odpuścić.

Niektórzy mężczyźni, owszem, darują sobie. Niektórzy jednak są tak zagubieni, że gotowi są zostać przy kobiecie w nadziei, że ona zmieni zdanie. To cała smutna prawda odnośnie wielu miłych facetów, ich płonna nadzieja, że ona zmieni zdanie, że odmieni się i nagle doceni jego wartość jako miłego faceta. Chwila, gdy jej się odmieni i zapragnie miłego facet nastąpi wtedy, kiedy jej opcje bycia z innymi facetami się wyczerpią, będzie ich mało.

Nagle jest zdesperowana, by znaleźć faceta, który gotowy jest dla niej zrobić wszystko, przy czym ona nie musi zbytnio się o niego troszczyć. On będzie w niej tak zakochany, że może nawet nie spostrzec, że ona go nie kocha z wzajemnością, ponieważ on zdobył to, co zawsze pragnął, czyli ją, tą wspaniałą, wspaniałą kobietę.

Życzę powodzenia, stary. Powodzenia. Sednem mojego ględzenia jest to, że mili faceci to jedni z najautentyczniejszych ludzi na tym świecie. Prawdziwie mili faceci to zacni ludzie. To oni są najczęściej poniewierani. Tak wiele razy doświadczyłem sytuacji, kiedy kobieta powiedziała mi, że chodzi za nią jeden czy kilku miłych facetów, którzy chcą się z nią przespać, ale nie mogą, więc każe im ciężko pracować na darmo, po prostu.

Spotkałem kobiety, które z tego mi się zwierzały, znam to, byłem takim facetem od zwierzeń, te kobiety stygmatyzowały wielu facetów za to tylko, że byli autentycznie dobrzy. To jest bardzo, bardzo smutne.

Widzicie, im więcej miłych facetów uświadomi sobie swoją wartość, że ich wartość nie jest uzależniona od kobiety, lecz tkwi w nich samych. Gdyby nie byli wartościowi, to kobieta nie trzymałaby ich w swoim towarzystwie, by ich wykorzystywać. Zmierzam do tego, że powinniście to wszystko zatrzymać dla siebie. Nie dla niej, nie dla nich, bo nie zasługują na to. Dobrzy mężczyźni, porządni faceci, mili faceci, one nie zasługują na tę dobroć. Nie zasługują na troskę, można być rzec.

Nie zasługują na nic, co mogłoby im dać poczuć się lepiej, by ona mogła się poczuć lepiej jako kobieta. Zachowaj to dla siebie. Życie singla to najlepsze życie, ponieważ to randkowanie, te romantyczne bzdury, są to rzeczy, którymi nie musisz się więcej przejmować, użerać się z nimi, konkurować, tolerować.

Możesz to swobodnie zignorować, bo już nie jest częścią tego, kim jesteś. Facet wciąż szukający randki, poszukujący kobiety, czy inne bzdury. Koncentrując się na sobie i eliminując randkowanie z równania, jesteś w stanie bardziej się rozwinąć, stać się kimś więcej.

Niektórzy z tych miłych facetów, którzy rzeczywiście chcą w przyszłości związać się z kobietą, jeśli dobrze zbudują sobie życie, kobiety ewentualnie same przyjdą. Moim osobistym zdaniem, nic im nie dawajcie. Niczego im nie dawajcie, a zwłaszcza, jeśli bardzo ciężko pracowaliście, by stać się tym, kim jesteście. One nie są godne waszej ciężkiej pracy. Zabawcie się, jeśli chcecie – numerek i idziemy dalej lub bądźcie niczym mnich.

Tak czy inaczej uświadomcie sobie wartość życia singla [kawalera]. Musicie zrozumieć, że będąc singlem [kawalerem] nadal możecie otrzymywać od kobiet to, co chcecie bez konieczności angażowania się w związek. Zaangażowanie się nie jest konieczne. Wyłącznie zaangażowanie we własną osobę jest istotne, gdyż to jest jedyna prawdziwa forma oddania.

Innymi słowy, skoncentruj się, obserwuj, pamiętaj: Świat należy do ciebie.

Życzę miłego dnia.

 

Pozytywy życia jako kawaler. Dlaczego dobrzy faceci powinni pozostać singlami [napisy PL]

https://rumble.com/vqt6wo-dlaczego-dobrzy-faceci-powinni-pozosta-singlami.html