Kto tu jest atencjuszką?

Atencjuszka – to kobieta, która za bardzo stara się być lubiana, błaga o uwagę, akceptację i aprobatę pewnej grupy odnośnie rzeczy, które mówi. W większości przypadków chodzi o zdobycie uwagi, akceptacji i aprobaty mężczyzn.

Kto tu jest atencjuszką

Kto tak naprawdę desperacko chcę męskiej uwagi?

– Dlaczego kobiety takie jak ja, przeciwniczki feminizmu, które lubią facetów, chcą by ci dbali o swoją męskość, a kobiety by zachowały swoją kobiecość, nazywane są atencjuszkami, a nie kobiety noszące się jak dz*wki, wywalające c*cki i d*py na pokaz?

Trzęsące d*pami na TikToku i Instagramie, obnażające dekolt, to niby nie są atencjuszki? One są uosobieniem laski szukającej walidacji u facetów.

Twierdzą, że robią to dla siebie, ale gdyby robiły to dla siebie, nie musiałyby pokazywać tego milionom ludzi w mediach społecznościowych. Gdyby tak było, to zachowałabyś te zdjęcia dla siebie.

Laski wrzucają swoje zdjęcia w bieliźnie i to niby nie jest szukanie atencji, lecz emancypujące i motywujące? Feminizm nie działa dla dobra kobiet, lecz zachęca kobiety do bycia dz*wkami i sypiania z facetami, wrzucania zdjęć tyłka na Instagramie, czy świadczenia usług intymnych.

Kobiety mające szacunek do siebie, nie pokazujące swojego ciała publicznie, obcym osobom w internecie, ale to nas się wyzywa (od atencjuszek). Wrzucanie swoich półnagich fotek to nie jest emancypacja, a wręcz poniżanie się. Ludzie zaczną cię uprzedmiotawiać jeszcze bardziej.

Nie twierdzę, że macie się ubierać jak zakonnice. Ja noszę dżinsowe szorty, noszę crop topy. Nie twierdzę, że musisz się ubierać bardzo, bardzo skromnie, nie nosisz szortów czy crop topów, ale miejcie trochę więcej szacunku do siebie.

“Ale faceci nie powinni nas uprzedmiotowiać”

I tak to będą robić! Tego nie da się powstrzymać, to jest w ich naturze. Kobiety również uprzedmiotowiają mężczyzn. Zatem zastanówcie się dwa razy zanim laskę nazwiecie atencjuszką i zastanówcie się którym tak naprawdę zależy na walidacji przez facetów.

Zobacz na: Dlaczego powinieneś przestać bezinteresownie dawać dziewczynom swoją uwagę – Andrew Tate

 

 

Kto tu jest atencjuszką?

https://rumble.com/v2vrt11-kto-tu-jest-atencjuszk.html

 

 

90% wpisów influencerek na Instagramie wygląda mniej więcej tak

Fotografowanie czegoś, co chcesz pokazać wszystkim

Influencerki