Justin Trudeau chciałby, aby Kanada stała się dyktaturą

12 grudnia 2014

Justin Trudeau chciałby, aby Kanada stała się dyktaturą

W miarę upływu czasu liberałowie Trudeau coraz wyraźniej mówią, że Justin Trudeau, gdyby został wybrany na premiera, chciałby przekształcić Kanadę w dyktaturę.

Jest to człowiek, który przyznał, że “podziwia dyktaturę w Chinach”. Nie był to tylko sarkastyczny komentarz – on poważnie powiedział, że podziwia dyktaturę, ponieważ potrafi ona szybko załatwiać sprawy.

I coraz wyraźniej widać, że Trudeau nie tylko podziwia dyktaturę, ale także prowadzi Partię Liberalną jak dyktaturę.

Jak inaczej można wytłumaczyć wymuszoną przez policję aklamację Andrew Leslie jako kandydata liberałów w Orleanie? Nawet gdy setki liberałów przybyły na spotkanie, aby okazać swoje poparcie innemu kandydatowi (i byłemu rywalowi Trudeau w walce o przywództwo), od początku było jasne, że Leslie jest faworytem Trudeau i z pewnością nie powstrzymają go takie błahe procesy jak “demokracja”.

Już samo wyobrażenie, że kandydat wybrany przez Trudeau jest wybierany z interwencją policji, jest przerażające. Pokazuje to, że Trudeau nie tylko podziwia chińską dyktaturę – on sam mógłby ją praktykować, gdyby miał taką możliwość.

Nominacja w Orleanie jest tylko ostatnią sfałszowaną “otwartą nominacją”. Pomimo obietnic Trudeau, że będzie praktykował demokrację, co najmniej pół tuzina nominacji liberalnych zostało sfałszowanych lub zmanipulowanych poprzez bezpośrednią interwencję biura Trudeau: tajemnicze dyskwalifikacje kandydatów, zmiany dat nominacji, “zaginięcie” dokumentów i stosowanie brudnej, “zakulisowej” polityki, aby za wszelką cenę wybrać kandydata lidera.

Ale to są tylko kandydaci liberalni; Trudeau z pewnością poluzowałby swoją kontrolę nad kolegami ze swojej kliki, gdyby zostali wybrani, prawda? Niestety, nie. Pewnego ranka na początku ubiegłego roku liberalna koalicja przypadkowo dowiedziała się, że ich przywódca wymyślił nowy dyktat: że od wszystkich liberałów będzie się oczekiwać, nie, wymagać, aby głosowali za, w każdym głosowaniu dotyczącym aborcji. Kiedy żałosna próba obrony Trudeau (że są “partią Karty” [Kanadyjska Karta Praw i Swobód], oczywiście pomijając te małe fragmenty o wolności sumienia i wyznania) wzburzyła więcej niż kilku posłów liberalnych, próbował on wymyślić jakąś dziwną zasadę “praw nabytych”. Ale potem i z tego się wycofał.

W rezultacie posłowie liberalni, którzy ośmielają się kwestionować dyktat Trudeau, są karani. Ci, którzy ośmielili się nie zgodzić, zostali już ukarani, podali się do dymisji lub zapowiedzieli, że nie będą się ubiegać o kolejną kadencję – przynajmniej nie pod żelazną ręką Trudeau.

Możemy też przyjrzeć się wydaleniu tych “senackich liberałów”, którzy zostali jednostronnie wydaleni (ale nie naprawdę) przez Trudeau bez najmniejszej konsultacji z kierownictwem senackich liberałów.

Partia Liberalna pod rządami Justina Trudeau stała się dyktaturą. Lider tej partii robi, co chce i kiedy chce, i nikt nie śmie go kwestionować.

Teraz, gdy wiemy, że Trudeau kieruje swoją partią jak dyktaturą, musimy zadać sobie pytanie: czy istnieją jakiekolwiek przesłanki, że nie robiłby tego samego jako przywódca Kanady?

Czy premier Trudeau mógłby arbitralnie zarządzić głosowanie i zdelegalizować pewne kwestie moralne? Czy można by zaufać premierowi Trudeau, że będzie podejmował decyzje dla dobra kraju, a nie tylko dla własnej wartości osobistej? Czy Trudeau wezwałby policję, aby wyegzekwować swoją wizję?

Miejmy nadzieję, że nigdy nie będziemy mieli okazji zadać tych pytań.

Źródło: Justin Trudeau would want to make Canada a dictatorship

 

Konserwatyści sprzeciwiają się wprowadzeniu przez Parlament polityki dotyczącej szczepień.

“Konserwatyści twierdzą, że nie zgadzają się z decyzją komisji poselskiej, która postanowiła, że tylko w pełni zaszczepieni [szczepionkami, które nie blokują transmisji] posłowie, personel i goście mogą wejść na teren Izby Gmin.

Ich sprzeciw stanowi pierwsze zakwestionowanie wtorkowej [19 październik 2021] decyzji Ogólnopartyjnej Rady Gospodarki Wewnętrznej – organu zarządzającego Izbą Gmin – która postanowiła, że tylko osoby podwójnie zaszczepione będą mogły wejść na teren Izby.” – Conservatives object to Parliament double-vaccinated entry policy

 

[Zaszczepiony] Justin Trudeau ma pozytywny wynik testu na COVID-19

Trudeau otrzymał dwie pierwsze dawki szczepionki COVID-19 w zeszłym, 2021 roku, a na początku stycznia 2022 otrzymał dawkę przypominającą w aptece w Ottawie.” – Trudeau tests positive for COVID-19, condemns ‘hateful’ rhetoric