Współczesna kobieta usłyszała słowa prawdy i wcale jej się to nie spodobało

Współczesna kobieta usłyszała słowa prawdy i wcale jej się to nie spodobało

– Oto, czego nie rozumieją samotne matki. Masz dziecko, twoja wartość [matrymonialna] spada. Nie jesteś już warta tyle, co wcześniej.

– Nie podoba mi się to stwierdzenie. Od kiedy mam córkę, moja wartość [matrymonialna] wzrosła i to w najlepszym znaczeniu tego słowa. Zmieniło się moje nastawienie. Ciężej pracuję. Czuję się szczęśliwsza. Nie potrzebuję faceta. Mężczyzna jest mi zbędny. Ale nie potrafię sobie wyobrazić życia bez mojego dziecka. Moim zdaniem ten pan ma problem ze zrozumieniem faktu, że mamy to gdzieś. Nie potrzebujemy was. Jeśli uważasz, że samotne matki to rzecz gustu, to twój gust jest do du*y. Niech Cię ktoś nauczy dobrego gustu.

– Oto, czego nie rozumieją samotne matki. Masz dziecko, twoja wartość [matrymonialna] spada. Nie jesteś już warta tyle, co wcześniej.

ADM Crazy Reviews: On ma absolutnie rację. W momencie, gdy stajesz się samotną matką, mężczyźni zaczynają cię postrzegać inaczej. Nie jesteś tą samą kobieta. Taka jest rzeczywistość. Tak, wiem panowie, padacie ofiarą metod wzbudzania w was wstydu, że mężczyzna w geście solidarności winien zaopiekować się dzieckiem innego mężczyzny.

– Szanuję każdego mężczyznę, który potrafi ukoić serce, którego sam nie złamał i zaopiekować się dzieckiem, którego nie spłodził.

ADM Crazy Reviews: Otóż nie, nie musisz iść tą drogą. Nie musisz stać się ojczymem, zwłaszcza, jeśli nie masz własnych dzieci. O nie.

– Nie podoba mi się to stwierdzenie. Od kiedy mam córkę, moja wartość [matrymonialna] wzrosła i to w najlepszym znaczeniu tego słowa.

ADM Crazy Reviews: W jej oczach jej wartość być może wzrosła, ale rynek matrymonialny ma inne zdanie. To nie ty decydujesz, to mężczyzna podejmuje wybór. W opinii mężczyzn na rynku matrymonialnym, samotna matka nie jest atrakcyjną partią dla mężczyzn. Tak to po prostu wygląda, czy to się komuś podoba, czy nie.

– Nie potrzebuję faceta. Mężczyzna jest mi zbędny. Nie potrzebujemy was.

ADM Crazy Reviews: Panowie, ona kłamie. Gdyby nie potrzebowała faceta, to nie wypuszczałaby tego filmiku. Dlatego właśnie wiele samotnych matek pozostanie samotnymi matkami. One są samotnymi matkami nie bez przyczyny. Nie wszystkie oczywiście, ale wiele z nich jest samotna nie bez przyczyny. Zawsze, gdy mam do czynienia z samotną matką, zadaję sobie następujące pytanie: Gdzie jest ojciec? Zostawiłaś go? Coś przecież jest przyczyną tego, że jesteś sama.

– Jeśli uważasz, że samotne matki to rzecz gustu, to twój gust jest do pi**y.

ADM Crazy Reviews: Wiele kobiet ma tendencję do zawyżania swojej wartości matrymonialnej do momentu, kiedy przyjdzie im skonfrontować się z rzeczywistością. Ona zderzyła się ze ścianą i nie było jej to w smak.

(Nigdy nie randkowałem z samotną matką…)

(Nielimitowane przekąski do papierosa…)

(Każdy jest chętny na randkę z samotną matką dopóki…)

(…dopóty nie uświadamiają sobie, że w 80 proc. przypadków dostają TO)

(Każdy? Aż tyle jest na świece szaleńców?)

(Mężatka?)

(Rozwiedziona?)

(Masz już kogoś?)

(Gotowy na wejście w związek?)

(Czy wiek ma znaczenie?)

(Mam swój typ?)

(Wysoki, przystojny brunet?)

(Czułe serce i szeroki uśmiech)

ADM Crazy Reviews: Zaraz po rozwodzie wróciła na karuzelę randkowo-kutangową, by wyrywać Czadów i Tyrone’ów. Jak widać, mierzy ona w konkretny typ faceta. Tego typu rzecz nie da się ot tak wymyślić.

 

Współczesna kobieta usłyszała słowa prawdy i wcale jej się to nie spodobało [napisy PL]