„Popadamy w obsesję” – Dziewczyny zmagające się z odrzuceniem

Popadamy w obsesję

– Ten film jest dla moich dziewczyn, więc panom życzę miłego dnia i wynocha, ok? Dziewczyny, przestańcie okazywać zainteresowanie chłopakom, którzy na nie, nie zasługują. Przestańcie ganiać za nimi, bo chcecie spędzić z nimi czas, fantazjować, jak to z nim będziecie wspaniale spędzać czas, randkować, itp. My dziewczyny za bardzo ekscytujemy się tym, wyobrażając sobie, w jakim to nie będziemy słodkim związku z osobą, która prawdopodobnie w ogóle nie jest zainteresowana być z nami.

Taylor: Dokładnie tak. Mamy te wszystkie dziewczyny uganiające się za facetami, którzy zwyczajnie nie są nimi zainteresowani. Potem dziewczyny żalą się na swój wyimaginowany związek i same sobie łamią serce, a on widzi w niej wyłącznie przyjaciółkę, kogoś, do kogo dzwoni rano w dzień powszedni, a te laski przesiadują tutaj i później są zaskoczone, że ciacho [czad] nie jest nią zainteresowany.

– Jesteśmy owładnięte naszym wyobrażeniem o nim, więc budujemy sobie w głowie obraz tego związku i tak się przywiązujemy do tego wyobrażonego obrazu, że nie potrafimy odróżnić, że przywiązane jesteśmy do wyobrażenia, a nie do rzeczywistej osoby.

Taylor: Słyszeliście, co ona powiedziała? Że wiele kobiet – to są jej słowa – że nie obchodzi ich, jaką osobą rzeczywiście jesteś, lecz wyobrażenie, to, co reprezentujesz. Dziewczyny mogą być zainteresowanie tobą w późniejszych etapach życia, kiedy poszukują stabilizacji, ponieważ w ich mniemaniu reprezentujesz ideę stabilizacji. Gdy są młode i szukają zabawy, to wtedy reprezentujesz zabawę, przyjemność. Bardzo rzadko, jeśli w ogóle, chodzi o ciebie jako osobę.

Rozumiem, że to bardzo cyniczne ujęcie sprawy, ale ona sama to powiedziała. Nie patrzą na mężczyzn z perspektywy troski o niego lub chęci wsparcia go. Zbyt wielu mężczyzn wchodzi z stałe związki i małżeństwa nie zdając sobie sprawy, że partnerce nie zależy na nim jako osobie, a najczęściej tak właśnie jest. Nie mówię, że tak jest zawsze, zaznaczam tylko, że należy się mieć na baczności. Kontynuujmy.

– Jesteśmy skonfudowane myśląc, że to jego osoba jest przyczyną, ale tak naprawdę tkwi to w nas, naszym wyobrażeniu związku. To nie jest nic złego, ale nie identyfikujcie tego wyobrażenia z konkretnym facetem, a zwłaszcza z facetem, który nie poświęca wam energii i uwagi, jaka się wam należy, ok?

Taylor: Tak, znów słyszymy argument, że “im się należy”. “Zasługuje na twój czas, zasługuję to twoją uwagę, na poświęcenie mi energii”. Ok, ale po co? Baraszkujesz sobie z jakimś facetem we wczesnych godzinach rannych i uważasz, że to czy tamto od niego ci się należy? Czy czasem sama też tego nie chciałaś? Zauważcie, że będąc facetem oczekuje się od ciebie, że będziesz dawać więcej, a jeśli nie spełnisz jej oczekiwań, to nagle nie dajesz jej tego, na co zasługuje. Więc dziewczyna odwdzięcza wam się wyzywając was od toksycznych, czy jakie tam popularne w danym dniu określenie postanowi użyć, że masz małego, że lubisz facetów, czy co tam sobie wymyśli w celu stygmatyzacji twojej osoby i wymuszenia związku, ponieważ w ich mniemaniu należy im się. Cierpliwości, kocham was.

Taylor: Znajdźcie sobie innego, ok? To był wartościowy materiał, ok, ponieważ pokazał, jak [niektóre] dziewczyny rozumują jeśli chodzi o dobór partnerów. Witam wszystkich panów, Taylor the Fiend z tej strony z kolejną wideoripostą. W dzisiejszym epizodzie zajmiemy się kilkoma filmikami, kilkoma postami, standardowo. Dziękuję wszystkim za przesłane materiały, w większości przypadków są to filmiki, które otrzymałem od was, więc moje podziękowania z poświęcenie swojego czasu. Zanim przejdziemy do meritum, jeśli jesteś nowym widzem na naszym kanale i jeśli przypadły ci do gustu treści tu prezentowane to zachęcam do założenia subskrypcji oraz dołączenia do naszego kanału na platformach Discord i locals – stosowne linki w opisie. Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem kanału, locals udostępnia stosowną opcję, Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni – stosowny link znajduje się w opisie. Rejestracja na platformie jest tak czy inaczej całkowicie darmowa.  Przejdźmy zatem od razu do reszty przygotowanych materiałów przygotowanych na dzisiaj.

– Jeżeli jesteś w związku z facetem i jest jakiś problem to czas, abyście o tym porozmawiali. W mojej opinii najskuteczniejszy sposób podjęcia tej rozmowy wygląda następująco – zabierasz go na stronę i mówisz: jeżeli chcesz dziewczynę, która nie ma życia, siedzi cały czas w domu, jest na każde twoje zawołanie, nie musisz się dla niej specjalnie starać, bo ona i tak godzi się na niezbędne minimum, to możesz taką dziewczynę sobie znaleźć. Są setki takich dziewczyn, które z przyjemnością by się z tobą związały. Jeśli jednak chcesz być ze mną to wiedz, że nie jestem jedną z nich – mam życie, mnóstwo ważnych spraw do załatwienia, nie jestem fanką luźnych planów, chcę wcześniej wiedzieć, kiedy planujesz się spotkać, itp. Potem mówisz mu…

Taylor: Laski siedzą sobie na tej platformie, przepraszam i produkują tego typu filmiki gdzie wyjaśniają, co to im się nie należy, że oczekują tego i tamtego. Jestem ambitną dziewczyną, skupiam się na sobie i rzeczach, które ja chcę robić, jeśli ty mi tego nie zapewnisz. Taki facet, który może przebierać w dziewczynach, a z którym to ona stara się usiąść i podjąć poważną rozmowę, z którym stara się porozmawiać, facet po takiej rozmowie wybuchnie śmiechem. Uśmieje się dlatego, że on ma inne opcje.

Chcesz coś ponad niezbędne minimum? Ok, znajdź sobie więc faceta, który zrobi dla ciebie wszystko, przeniesie dla ciebie góry, by być z tobą. Ok? Dziewczyny [prawie] zawsze mają taką możliwość. Gdzieś tam zawsze jest facet, który gotowy jest się nią zaopiekować, który przeniesie dla niej góry. Ale ona woli siedzieć i nagrywać filmiki o tym, jak nakłonić facetów do zaangażowania się w związek. Nie dajcie się zwieść, w tym programie często zajmujemy się tym problemem. Jeśli obejrzeliście wcześniejsze odcinki…

Jeśli jesteś facetem i dziewczyna angażuje cię w związek, zaproponowała ci związek, ty zgodziłeś się, zgodziłeś się, by została twoją dziewczyną, to to jest w porządku, tak to wyglądać powinno. To ty zaakceptowałeś ją w swoim życiu, nie odwrotnie.

Jeśli dotarliście do tego etapu, to najprawdopodobniej zacznie często podnosić dyskusję tego typu mówiąc, że nie będzie akceptować niezbędnego minimum, itd., itp. Powiem wam tak: jeżeli chcesz siedzieć i wysłuchiwać jej narzekań i jesteś gotów wziąć to na klatę i się dla niej zmienić, to wiedz, że ona cię zostawi. Jest z tobą, ponieważ jesteś taki, a nie inny. Jeśli się zmienisz pod jej presją, byś się tak czy tak zmienił, jeśli się zmienisz, to wiedz i oczekuj, że ona cię zostawi. Jest z tobą z konkretnego powodu, więc nie zmieniaj tego powodu. Oczywiście jeśli ją chcesz przy sobie zatrzymać. Idźmy dalej.

– Daj sobie trochę czasu, przemyśl, czego pragniesz, Jeśli chcesz, żebym z tobą była i jesteś gotów dać mi to, czego chcę, czyli to, to, to, itd., daj mi znać. Jeśli nie, to żaden problem, Sęk w tym, że musisz mu dać do zrozumienia, że jesteś zdeterminowana. Musisz być gotowa odejść od niego, a nie tylko straszyć go pustą groźbą.

Taylor: Tak, i gdy laski mówią te rzeczy, to wcale nie mają ich na myśli. Jeśli laska postawi cię przed tego typu ultimatum, to blefuje. Serio, nie mówią na poważnie. Chyba, że masz szczęście mieć dziewczynę… Trzeba uczciwie przyznać, że zdarzają się dziewczyny, które odejdą, wygłoszą ci taką tyradę i jeśli nie dasz jej tego, czego chce, to odejdzie od ciebie.

Większość dziewczyn skapituluje, uwierzy w twoją gadkę i wodzenie za nos, niekiedy nawet miesiącami. Możesz nawet zupełnie szczerze powiedzieć jej, że nie jesteś zainteresowany poważnym związkiem, taki już jestem i mówisz jej to zupełnie szczerze, a dziewczyna i tak zostanie w tym układzie miesiącami, bez żadnego zaangażowania z twojej strony. I to nawet wtedy, kiedy otwarcie powiedziałeś jej, że nie chcesz żadnego poważnego związku, a taka dziewczyna miesiącami będzie starała się zaangażować cię w poważniejszy związek.

Zawsze bawią mnie tego typu rozmowy. Jeśli jesteś facetem z opcjami i laska przyjdzie do ciebie z taka gadką, to zwyczajnie ją wyśmiejesz. To jest zwyczajnie śmieszne, zgoda? Nie chcę tutaj być wobec niej niegrzeczny, ale jej argumenty są zwyczajnie słabe. Tak to właśnie wygląda. Według niej, dziewczyny inicjujące tego typu rozmowę mają silną pozycję negocjacyjną tak, jakby nie było innych dziewczyn pod ręką, atrakcyjniejszych i sympatyczniejszych od niej i że nie odważysz się rzucić jej dla innej. Takie zachowanie nie jest zbyt sensowne. Przejdźmy do następnego filmiku. Kliknąłem nie to, co trzeba. To jest ten.

– …powiem wam brutalną prawdę: zawsze znajdzie się dziewczyna śliczniejsza od ciebie.

Taylor: No i proszę.

– Zawsze. Gwarantuje ci, że możesz się przejść ulicą i trafisz na piękniejszą od siebie. Przejrzysz kilka profili na Instagramie i masz – ładniejsza, słodsza, szczuplejsza i co tam chcesz. Ale tu jest haczyk – właściwy facet dla ciebie, taki, którego potrzebujesz, nie widzi tego.

Taylor: Tu mnie straciłaś. Tego to nie rozumiem. Powiem tak: kilka razy już poruszałem ten temat na kanale, że jeśli jesteś facetem zainteresowanym umawianiem się z dziewczynami, zamiast zająć się sobą lub czymś innym, skupić się na swoim hobby, jeśli nie wyszedłeś z rynku randkowego, jeśli nadal tkwisz w tym, zrozum proszę, że Instagram to tak potężne narzędzie dlatego, że kobiety są dosłownie uzależnione od niego. Laski wchodzą na Insta i porównują swoje życie do innych osób. Faceci też tak robią, to oczywiste, też porównujemy się do innych facetów – ten jest bogatszy, inteligentniejszy, wyższy, przystojniejszy itp., ale laski robią to z 20-krotną intensywnością.

One przechodzą syndrom FOMO [strach przed przegapieniem] znacznie gorzej. Potrafią godzinami gapić się na inne profile na Instagramie marząc o życiu, jakie mają inne osoby. Następnie wynajmą jacht, apartament za pieniądze uzyskane np. z platformy OnlyFans, choć oczywiście nie wszystkie dziewczyny mają dostęp do takiego funduszu. Większość dziewczyn będzie na Instagramie pokazywać styl życia, którego wcale nie prowadzą, będą starać się kreować na szczęśliwsze, niż w rzeczywistości są. To jest cała smutna prawda. Przykro mi o tym mówić, ale tak to właśnie wygląda.

– On widzi tylko kobietę, którą kocha, osobę, którą uwielbia, jego wymarzoną kobietę, nie zwraca uwagi na inne dziewczyny. Właściwy dla ciebie facet będzie tak tobą zafascynowany całą twoją osobą, że inne dziewczyny nawet go nie będą ruszać.

Taylor: Wyśmienita rada, zgoda? Wydaje się znakomita, ale zobaczmy jak to się ma do rzeczywistości. Dziewczyny zawsze miały tę możliwość, że mogły sobie znaleźć faceta, który będzie ją traktował priorytetowo. Od zawsze mają taką możliwość. Musicie panowie zrozumieć, że dziewczyny ciągle – chyba, że są już w zaawansowanym wieku – mają taką możliwość, że mają możliwość zdobycia faceta, dla którego ona będzie priorytetem numer jeden. Zawsze znajdzie się facet, który postawi ją na pierwszym miejscu nawet, jeśli na to nie zasługuje. Jeśli macie do czynienia z takimi dziewczynami, która użala się na tego typu rzeczy, to bierzcie ich radę z przymrużeniem oka, ponieważ faktyczny błąd, który możesz popełnić jako młody facet, naiwny, świeżak na rynku matrymonialnym zainteresowany życiem towarzyskim i jako facet, co naturalne, chcesz wiedzieć, co działa a co nie, więc szukasz… Jestem pewien, że ten filmik znalazłem po hasztagu #PoradyRandkowe, a może ktoś mi go podesłał, nie pamiętam już. Ale niemniej jest on pod hasztagiem #PoradyRandkowe.

Jako młodzieniec natkniesz się na taki filmik i pomyślisz sobie, że tak właśnie zrobisz. Posłuchasz jej rady, bo wydaje się działać, dlaczego miałaby ona kłamać? Problem w tym, że to nie działa, nic bardziej nieprawdziwego. Jeśli chcesz być tym facetem, który świata poza swoją dziewczyną nie widzi, to wiedz, że z czasem wkopiecie się w różne trudne sytuacje. Kontynuujmy.

PAUL DOBRANSKY – 10 ZASAD

– Zasługujesz na to, my wszystkie zasługujemy na to. Podobnie jak w przypadku lasek, zawsze znajdzie się lepsze ciacho, ale gdy w końcu znajdziesz tego jedynego, wygrałaś.

Taylor: Nikt nie “zasługuje” na nic, panowie. Ani kobiety, ani mężczyźni nie “zasługują” domyślnie na cokolwiek. Ok? Tak, jak mężczyźni nie zasługują na coś z samego faktu bycia, podobnie kobietom nic się nie należy domyślnie. Na wszystko w życiu trzeba zapracować. Oczywiście każdemu z nas należy się podstawowy szacunek jako człowiekowi, wzajemne dobre traktowanie się dopóki nie ma powodu, by czynić inaczej. Zwykła ludzka życzliwość, wystarczy, że traktujemy się wzajemnie ze zwykłą ludzką życzliwością. Spójrzcie tylko na jej minę – akurat spauzowałem film na tym kadrze. Cała ta roszczeniowość, że jej coś się należy, że każdej się należy, że każdemu coś się należy bez względu na to, co i jak robisz, że się należy – to byłoby piękne, problem w tym, że rzeczywistość tak nie działa.

Rzeczywistość tak nie wygląda – chcesz coś, to na to zapracuj. Chcesz mieć wyniki… Wszystko bazuje na prostym modelu wejście-wyjście. Jeśli nie otrzymujesz wyników, czyli skutków na wyjściu, to najczęściej wynika to z tego, że robisz coś źle na wejściu. To tak jak z siłownią – jeśli nie obserwujesz pożądanych wyników, to nie jest to wina siłowni, tylko twoja. Jeśli dziewczyna nie dostaje tego, co chce, to wini za to mężczyznę. To jest wina faceta, że nie angażuje się, nie daje mi tego na co zasługuje. Totalna bzdura.

– …on nie będzie pragnął tej gorącej laski z osiedla. Ta rada nie jest mojego autorstwa – radę tę dał mi ojciec, zanim umarł. Piszcie do mnie…”

Taylor: Jej argument jest zasadny odnośnie wyboru osoby, która jest tobą zainteresowana i niewybierania osób, które tobą nie są zainteresowane. To trzeba jej oddać. Niestety wiele osób robi dokładnie na odwrót, stawiając na osoby, które w ogóle nie są nimi zainteresowane, zarówno kobiety jak i mężczyźni, czynią tak zatrważająco często, niestety zresztą. Mężczyźni nieco mniej są skłonni tak robić, po prostu, dziewczyny natomiast mają tendencje do wybierania facetów, którzy traktują je podle. Większość facetów szuka partnerek kobiecych, miłych i spokojnych. Nie wypowiadam się w imieniu każdego faceta, ale jak sądzę większość facetów, a przynajmniej ja, raczej nie życzymy sobie chaosu w życiu. Nie chcemy wiązać się z osobą, która przysparza więcej kłopotów, niż to konieczne, ale dziewczyny ciągną do facetów, którzy takie problemy generują, którzy są niejednoznaczni jeśli chodzi o – umknęło mi to słowo – są emocjonalnie niedostępni, niejednoznaczni, tajemniczy czy jak to chcecie nazwać. Takiego typu facetów kobiety poszukują. Przejdźmy do kolejnego filmiku.

– Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego ty jesteś bardziej nim zainteresowana, niż on tobą? To wynika z twojego nastawienia. Naprawmy więc to. Musisz zmienić dynamikę związku z nastawienia bazującego mentalności niedoboru na mentalność dostatku. Jeśli czujesz presję, to prezentujesz mentalność niedoboru. Mentalność niedoboru oznacza, że wybrałaś tę jedną osobę i nie chcesz żadnej innej.

Taylor: Spójrzmy, co tutaj mamy. “Wydaje ci się, że ta osoba jest dla ciebie jedyną opcją”. “Działasz pod presją lęku utraty danej osoby”. “Szukasz potwierdzenia poprzez poświęcanie więcej uwagi danej osobie”. “Osobę tę stawiasz na 1. miejscu”. “Stawiasz własną osobę na 2. miejscu”. To jest właśnie jej definicja mentalności niedoboru.

– Jeśli nie układa ci się z tą osobą, to czeka cię załamanie, gdyż tylko jej pragniesz. Działasz w określony sposób z obawy przed stratą tej osoby i dlatego poszukasz akceptacji [walidacji] jeszcze bardziej.

Taylor: Tak właśnie postępują kobiety. Mnóstwo osób zdaje się nie rozumieć, że miłość to nie jest coś takiego pięknego, co pojawia się i przemija w życiu każdej osoby. Miłość to często dla kobiet zwłaszcza miłość jest negatywnym uczuciem, jak to określić, uczuciem ulotnym, niestabilnym. Kobiety zakochują się w takich jakościach jak niepokój, niepewność, nieprzewidywalność. Niejednoznaczność – o czym wspominaliśmy – to jest przedmiotem kobiecej miłości. W takiej sytuacji robią tak, że sobie wmawiają, że chcą mieć tego faceta w swoim życiu na stałe, ale gdy usuwają w ten sposób tę niepewność z równania, ten niepokój, to jednocześnie kończy się jej tak zwana “miłość” do ciebie. Widzicie, w czym problem? Ona stara się rozwiązać problem, ale gdy go w końcu rozwiąże, to tym samym traci zainteresowanie wami. Takie są fakty. To, co one starają się robić jest bardzo kontr produktywne i jak na ironie tylko czyni je jeszcze mniej szczęśliwymi.

– Osoba z mentalnością dostatku to ktoś, kto czuje się gwiazdą we własnym filmie. Wie, że jest łakomym kąskiem i każdy by chciał ją zdobyć. Wszystko sprowadza się do uświadomienia sobie własnej wartości. Osoba z takim nastawieniem gdy czuje, że partner się od niej oddala, to robi to samo gdyż nie chce być z osobą, która jej nie docenia. Gdy tylko go zostawisz i skupisz się na swoim życiu, natychmiast do ciebie wróci.

Taylor: Tak. W przypadku mężczyzn tak to najczęściej nie działa. Ale wiecie… To niezwykle zabawne patrzeć jak te dziewczyny siedzą tutaj (na TikToku) i starają się rozwiązać problem i jak już powiedziałem, gdy w końcu go rozwiążą, to nagle już nie pragną tego, co było impulsem do chęci rozwiązania tego problemu. Będą starać się zdobyć faceta kierując się zasadą dostatku jednocześnie sugerując facetom, że ona jest dobrem rzadkim. Te dziewczyny nie chcą faceta z mentalnością niedoboru. W ogóle nie są zainteresowane i uciekają od niego tak daleko, jak tylko mogą. One zdaje się nie rozumieją, że to, co robią, jest kompletnie kontr produktywne.

Żeby nie było, niech sobie robią, co chcą, niech stosują te taktyki – kompletnie mi to wisi. Problem w tym, że jeszcze sobie nie uświadomiły, że siedząc tak i narzekając, że on nie szuka by ją docenić, że chce o tym z nim porozmawiać i to naprawić, jeszcze do nich nie dotarło, że wszystkie te porady są całkowicie kontr produktywne. Przejdźmy do następnego filmiku i zobaczmy, co tam mamy.

– Fakty odnośnie mężczyzn, które musicie znać.
1. Jeśli do ciebie nie dzwoni, znaczy to, że nie ma ochoty do ciebie dzwonić.
2. Jeśli nie zaprasza cię na randkę, to dlatego, że nie ma ochoty się z tobą spotkać.
3. Jeśli traktuje cię źle oznacza to, że mu na tobie nie zależy.
4. Jeśli pozwala ci odejść znaczy to, że nie chce być z tobą.
5. Przestać być szczerą i naiwną i przestań akceptować wszystkie jego wymówki i problemy. Przestań łamać sobie serce przez kogoś, kto na ciebie w ogóle nie zasługuje. Dziewczyny, postawcie siebie na pierwszym miejscu.

Taylor: Zawsze dziwi mnie, że tego typu materiały mają tak dużo obejrzeń i polubień, co jest źródłem ich popularności. Gdy oglądam tego typu treści i widzę dziewczyny chłonące takie przekazy to mam przed oczami obraz szczurów w labiryncie, którym wbija im się tego typu rzeczy do mózgów. Otóż sprawa wygląda tak, że ta kwestie są dokładnie odwrotne w przypadku kobiet i mężczyzn. Nietrudno zauważyć, że w przypadku wielu problemów z randkowaniem i ze związkami romantycznymi, problem i jego rozwiązanie są odwrócone w przypadku kobiet i mężczyzn.

Po części wynika to z tego, że kobiety nie chcą facetów, którzy nie przewodzą w związku. Będą walczyć do upadłego, by podporządkować sobie mężczyznę, by robił to, co ona chce i opiekował się nią, ale nie rozumieją, że to w ogóle nie działa, nie przynosi pożądanych skutków. Związki nie działają, czy nawet w ogóle nie rodzą się, gdy facet nie stoi u jego sterów. Rozumiecie, o co mi chodzi?

Dziewczyny nienawidzą angażować się w związki z facetami… dziewczyny wchodzą w związki z podrzędnymi facetami prawie wyłącznie z konieczności. Dziewczyna, która angażuje się w związek z takim słabym facetem, to osoba, do której należy ostrożnie podchodzić.

Często jest tak, że dziewczyny, które tak postępują, to z braku lepszego słowa moralnie złe osoby albo robią to po prostu z konieczności. Doszły do tego etapu w życiu, że potrzebują kogoś. Nie obchodzi ją, czy facet będzie dyktował kierunek związku, sama przejmie inicjatywę, ona potrzebuję jakiegoś zabezpieczenia [ubezpieczenia] do końca życia.

Panowie, myślę, że na tym dzisiaj zakończymy, choć nie, mam jeszcze do omówienia kilka historii z życia wziętych, więc przejdźmy do tego. Zachęcam jednocześnie do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami, jeśli chcecie podzielić się spostrzeżeniami odnośnie analizowanych materiałów, to gorąco zachęcam. Przejdźmy zatem do kolejnych rzeczy. Mamy kilka zabawnych, krótkich historii, więc omówmy sobie je teraz. Na pierwszy ogień idzie historia osoby, która dostała kosza 2 razy. Co za ta znaczek? HugzAward? Co to jest? I jeszcze ta pisownia. Boże, ta platforma to jakaś tragedia. Tytuł brzmi:

Dwa kosze w dwa dni.

Jeszcze wczoraj byłam przekonana, że facet, z którym pisałam przez prawie 2 miesiące unika mnie. Nasz związek miał charakter platoniczny. W miniony weekend miałam randkę z innym facetem, którego ktoś mi przedstawił. Dwa dni po tym napisał do mnie, pytając, czy nie zechciałabym znów się spotkać w następnym tygodniu. Umówiliśmy się na spotkanie w ten weekend i napisałam do niego dzisiaj, a on nawet nie odczytał mojej wiadomości. Wiem, że jest wielu innych facetów, ale 2 kosze w 2 dni? To łamie mi serce”.

Taylor: To trochę jak ten mem, przedstawiającego reakcję mężczyzn. Jak w tym memie, gdzie facet patrzy w bok i pyta: “Twój pierwszy raz tutaj?” Laska narzeka na 2 kosze – to jest pikuś. To jest nic. Nawet jeśli jesteś super przystojnym facetem, dostaniesz kosza mnóstwo razy. Nawet jeśli pod względem wyglądu plasujesz się w najwyższych kilku procentach mężczyzn, to i tak będziesz miał wysoki odsetek odrzuceń przez kobiety. Wynika to z tego, że dziewczyny nie chcą wydawać się “łatwe”, gdy tobie odpowiadają. Ok, ale laska żaląca się na 2 kosze – dziewczyno, nie popłacz się.

Faceci muszą sobie radzić z tym znacznie częściej, a dla niej jest do depresjonujące. Dla facetów, którzy starają się o związki jest to po prostu śmieszne. Jeśli twój profil na Tinderze nie wygląda aż tak atrakcyjnie, to takich odrzuceń będziesz miał dziesiątki. Szczerze mówiąc, to nawet więcej.

“Miałam nadzieje co do obydwu. Teraz czuję się zdeprymowana. Straciłam na wadze i zaczęły mi wypadać włosy ze stresu, mam 31 lat i to bardzo depresjonujące, zostać tak zignorowaną. Niech chociaż ma przyzwoitość i napisze, że nic z tego związku nie będzie”.

Taylor: Śmieję się z powodu tego fragmentu: niech chociaż ma przyzwoitość Niech ma chociaż przyzwoitość. Takie dziewczyny wchodzą na Tindera i narzekają, że facetów wkurza, gdy dziewczyna już nie odpisuje a ona ma czelność wypominać mu, żeby chociaż mógł mieć przyzwoitość i powiedzieć, że nie jest zainteresowany. Śmiać się chce. Zobaczmy, co tu jeszcze mamy. Trochę jest tych historii tutaj, więc postaram się wyłowić coś dla was. O mój boże, to jest… …to jest świetne, normalnie hicior za hiciorem. Tytuł brzmi:

Byłam na świetnej randce z facetem, ale on się nie odzywa od prawie tygodnia.

Miałam udaną randkę z facetem. Byłam już na wielu randkach i wiem, kiedy między nami iskrzy. Było naprawdę zabawnie, on odprowadził mnie do domu, pocałował mnie i po powrocie do domu napisał do mnie, że świetnie się bawił. Rano znów napisał, że bawił się znakomicie, flirtowaliśmy trochę, odpisałam mu, że również świetnie się bawiłam i podziękowałam za spotkanie. Od 5 dni nie mam z nim kontaktu. Jestem zdezorientowana”.

Taylor:  Panowie, powiem tak – nie róbcie tego. Jeśli umawiacie się z dziewczynami, nie róbcie takich rzeczy.

“Odprowadził mnie do domu, pocałował mnie i napisał po powrocie do domu napisał do mnie”.

Taylor: Wszystko, co zrobił, to jeden wielki błąd. Jestem zaskoczony, że ona w ogóle mu odpisała, pewnie jest lekko zdesperowana lub facet jest wyjątkowy pod jakimś względem, ponieważ zazwyczaj tego typu zachowanie, najczęściej – chyba, że jest tobą naprawdę zainteresowana – tego typu zachowanie sprawi, że ona ciebie będzie ignorować. Te historię są zabawne, jak tu się nie śmiać? Zobaczymy, co tam jeszcze mamy. O mój… Panowie, kolejny hicior. Tytuł brzmi:

Czy faceci kiedykolwiek myślą sobie, że ona może wiele przeszła, więc zostanę u jej boku.

W życiu byłam w trzech związkach, z których każdy był nieudany i nie sądziłam, że to ja jestem źródłem problemu, ponieważ facet z 2. związku jest nadal sam, ja też jestem singielką, ale nie toleruję facetów, którzy chcą być z tobą dopóki nie dowiadują się, że warunkiem związku z tobą jest akceptacja jej dziecka. Co za facet odchodzi od kobiety, którą rzekomo kochał, bo ta ma syna [w pakiecie]. O Boże, jestem wściekła i gotowa do zostawienia go!”

Taylor: Kobieta ma dziecko… Taka laska zwyczajnie mierzy za wysoko. Tyle w temacie. Jeśli jesteś samotną matką i znajdziesz się w takiej sytuacji, twój wybór facetów będzie siłą rzeczy ograniczony. Owszem, będą sporadycznie spędzać z tobą przyjemnie czas, ale nie zaangażują się w związek z tobą. Nie licz na to. Żaden w miarę rozsądny facet lub taki, który ma inne opcje, tego nie zrobi. A laska jest oburzona, że on ją tak traktuje. Dlaczego nie poświęcą się dla niej i jej dziecka. To się w głowie nie mieści.

Myślę, że na tym zakończymy dzisiejszy odcinek. Gorąco zachęcam do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami. Jeśli ktoś jest zainteresowany wsparciem kanału, zapraszam na nasz profil na platformie locals. Discord i locals są w pełni darmowe, więc jeśli coś się stanie z tym kanałem, zachęcam do dołączenia do nas na wspomnianych platformach. Tutaj skończymy. Jak zwykle życzę wam zdrowia i do zobaczenia w następny odcinku. Pokój.

 

„Popadamy w obsesję” – Dziewczyny zmagające się z odrzuceniem [napisy PL]

https://rumble.com/volctf-popadamy-w-obsesj-dziewczyny-zmagaj-si-z-odrzuceniem.html