Komentarz Matta Walsha do swojego wywiadu z Naią Okami.

Transkrypt filmu “Czym jest kobieta? Co to jest kobieta?”

Komentarz Matta Walsha do swojego wywiadu z Naią Okami

Matt Walsh: Mam dla was krótki fragment nagrania, który wrzuciłem na Twittera kilka dni temu. Fragment mojego filmu odnoszący się do tego wszystkiego, o czym rozmawialiśmy na początku. Jest to niejako logiczna konkluzja lewackiej agendy seksualnej.

Czym się kończy zerwanie z prawdą, z rzeczywistością, z tradycją moralną. Podążyliśmy tą przysłowiową króliczą norą do końca w filmie “Czym jest Kobieta?”, który jest do obejrzenia już terazna stronie whatisawoman.com po angielsku [albo po polsku na WyBudzeni.com].Zachęcam do subskrybowania i obejrzenia filmu. Oto fragment.

Sara Stockton

Sara Stockton: Spotykamy się z przypadkami, gdy dzieci identyfikują się ze zwierzętami i w szkole mruczą albo miauczą zamiast odpowiadać na pytania. Nauczyciel nie może nic z tym zrobić, bo jest to uznawane za jedną z tożsamości queer.

Matt Walsh: Czyli dzieci w szkole twierdzą, że są kotami? A nauczyciele nie mają wyboru i muszą zaakceptować je jako koty.

Sara Stockton: Tak. Nie tylko…

Matt Walsh: Czyli obecna szkoła to dosłownie zoo?

Sara Stockton: Zgadza się.

 

Naia Okami, aktywistka transgenderowa: Jestem 27-letnią trans kobietą, jestem wolfterianką (osoba identyfikująca się jako wilk. Likantropem?) i członkiem społeczności fanów Furries [futrzaków].

Matt Walsh: Kiedy i w jakich okolicznościach odkryłaś w sobie wilczą naturę?

Naia Okami: W wieku około 10 czy 11 lat. Oglądałam serię anime o wilkach (Wolf’s Rain?) i gdy na ekranie pokazano biegnącego wilka pomyślałam, że to właśnie jestem ja.

Matt Walsh: Spędzałaś czas wśród biologicznych wilków?

Naia Okami: Owszem

Matt Walsh: To brzmi dosyć niebezpiecznie, w jakim kontekście?

Naia Okami: Pracowałam w rezerwacie jako wolontariuszka, a także odwiedziłam wiele rezerwatów wilków.

Matt Walsh: Czy jesteś w stanie w jakiś sposób komunikować się z wilkami?

Naia Okami: Jeśli masz na myśli komunikację w sposób w jaki my teraz rozmawiamy, to oczywiście nie, ale w rozumieniu mowy ciała, reagowania na ich bodźce pozawerbalne i zachowania, to owszem.

Matt Walsh: Czy możesz nam zaprezentować przykład takiej komunikacji pomiędzy wilkami?

Naia Okami: Nie, czułabym dyskomfort czyniąc tak.

Matt Walsh: OK, dobrze.

 

Mimo to musiałem zapytać. To było interesujące, w zasadzie wciąż jest, jak wyglądałaby taka międzyjednostkowa komunikacja pomiędzy wilkami. Widząc takie sceny myślisz sobie, że to absurdalne i nic tylko się śmiać. Z tego miejsca zapewniam was, że to nie jest żadnego rodzaju ekstremalna wersja równi pochyłej.

Uważam, że za parę lat, niekoniecznie będę to ja, ale ktoś będzie zmuszony nakręcić film “Czym jest człowiek?”, ponieważ cały ten motyw transgatunkowy to nie jest jakaś moda środowisk marginalnych, jakieś zjawisko odstające od reszty.

Po tym, co usłyszeliśmy z ust Sary Stockton, terapeutki, w pierwszych minutach omawianego fragmentu, jest zjawisko powszechne. Nie tylko ona zwraca na to uwagę. Także pracownicy szkolni, terapeuci którzy boją się o tym mówić z obawy o swoją pracę, i zniszczenia kariery zawodowej ale tak to właśnie obecnie wygląda.

Tak właśnie postępują dzieciaki. Ktoś powie, że oczywiście że dzieciaki tak robią, bo jeśli powiesz dziecku, że może być kim tylko zechce, twoja tożsamość to twój wybór to jasnym jest, że duża część powie, że chce być wilkiem czy małpą, albo czymkolwiek.

Zazwyczaj wtedy, przynajmniej w społeczeństwach zdrowo myślących, dzieci udające zwierzęta to nic takiego, oczywiście dopóki są tylko dziećmi, ale osoba z którą rozmawiałem, wolfterianka [likantrop?], to oczywiście jest osoba dorosła, nie dziecko.

Dzieci udające czy wcielające się w zwierzęta – moje dzieciaki też czasami udają zwierzęta, moja dwuletnia córeczka biega po domu udając owieczkę – to kompletnie normalne zachowanie wynikające z dziecięcej wyobraźni. Problem w tym, że nie żyjemy w trzeźwo myślącym społeczeństwie i akceptujemy taką nowo wybraną tożsamość.

To nie jest już tylko zabawa, ale to kim jesteś, twoja tożsamość. Tak więc wyczekujcie z niecierpliwością filmu “Czym jest człowiek”, dostępnego kiedyś, za parę lat.

Mam nadzieję, że podobał wam się ten fragment “The Matt Walsh Show”, jeśli tak, to zachęcam do subskrybowania kanału w celu otrzymywania powiadomień o naszych kolejnych materiałach.

 

Komentarz Matta Walsha do swojego wywiadu z Naią Okami [napisy PL]

https://www.bitchute.com/video/AjXBf03oCLQm/

https://youtu.be/l75CgkVdSQc